Jak tu trafiliście ?

Ja szukałem jakiś ciekawych modów do mafii , wpisałem 'mody do mafii' w google i wyskoczyła mi ta strona. Po ściągnięciu modów które mnie zainteresowały . Oglądałem sobie stronę i stworzyłem konto. Oto cała historia :-) .
+Mafia 2
Trafiłem tutaj poprzez mojego kuzyna, który polecił mi tą strone :-D
Ja trafiłem tutaj szukając w google informacje o mafi 2 i tak trafilem tutaj.
A siódmego dnia Bóg stworzyl Google i powiedzial szukajcie a znajdziecie
Jak się tu znalazłem? W Mafię zagrałem pierwszy raz kilka miesięcy po premierze, mniej więcej na przełomie 2002/2003 roku, ale polskim community Mafii zacząłem się interesować dopiero w 2008 roku. Jako, że Mafia wywarła na mnie duży wpływ to postanowiłem znaleźć dobrą stronkę o tej tematyce. Padło na MafiaTown, głównie przez to, że ówczesna ekipa najbardziej przypadła mi do gustu.

Cała historia :mrgreen:
Ja tu się znalazłem przez oficjalną stronę Mafii. Potem tylko "Community" i strony fanów. A ta jest najlepsza : D .
Fan of Tommy Gun :D
Ja się tu znalazłem gdy szukałem jakichś polskich stron o Mafii w google. Spodobało mi się tu i chyba zostanę na dłużej. :-)
Ja tak samo jak kolega wyżej...
I ja tak samo :-P
Jak wyżej, poszukiwałem ciekawostek o Mafii na PlayStation 2. Swoją drogą, Mafia na PS2 i PC to "prawie" dwie różne gry.
Ja tu trafiłem prze problem związany z Mafią. Mianowicie brakiem odrapań na samochodach;/
Ja tu szczerze trafiłem bo szukałem fajnych modów, lecz okazało się że nie tylko fajne mody znalazłem na tej stronie ale również fajnych ludzi z którymi można pogadać na każdy temat. Jest to forum które żyje więc i to też jest kolejny powód mojej obecności. Jestem zarejestrowany tu od ponad 2 lat i myślę że zostanę tu na przynajmniej następne 2 lata :mrgreen:
Ja tu trafiłem, kiedy już dużo mówiło się Mafii 2, a także szukając ciekawych tekstur itp. Długo obserwowałem to forum, aż w końcu się zarejestrowałem :-) .
Ostatnią rzeczą, jaką facet chce oglądać na koniec dnia, jest żona - Al Bundy
Trafiłem tu szukając jakichś polskich stron o Mafii. ;-)
Trafiłem tu tak samo jak kolega wyżej ;-)
Obrazek
Angel of Death
Trafiłem na Mafiatown gdy szukałem modów do Mafii i jakiejś polskiej stronki o Mafii :-P
cron