Jak tu trafiliście ?

A więc to było tak...prawie dwa lata temu (w ostatnią sobotę lutego przypada druga rocznica) trafiłem na tą stronkę w poszukiwaniu informacji o grze Mafia, do której, po pewnym czasie, postanowiłem powrócić. MafiaTown nie było tak rozwinięte jak dziś, dlatego postanowiłem w tym pomóc. Najpierw użytkownik, potem redaktor, a drabina awansów zakończyła się na moderatorze ;-)
Ja przypłynąłem tu wraz z pierwszymi roztopami, niesiony przez prąd rzeczny. Wcześniej stacjonowałem wysoko w górach, gdzie miałem swój posterunek. Historia moja zaczyna się w 1834 roku gdy mój szlachetny pradziad...

A tak na serio, to szukałem jakiegoś info o Mafii 2, znalazłem MafiaTown, akurat trwała rekrutacja do redakcji, więc aby być oryginalnym i wystrzelić z jakimś pomysłem na start zaproponowałem stworzenie Lost Heaven Daily News, Adminom się spodobało i zaczęła się przygoda.
Obrazek
W moim przypadku było tak samo jak w większości - szukałem dobrej polskiej strony o tematyce Mafii i Mafii 2 :-) Kiedy tu zawitałem, strona działała już bardzo prężnie. Świeże nowinki, ciekawe forum - to zatrzymało mnie do dzisiaj :mrgreen:
A ja dokładnie nie pamiętam jak to było :-P Ale też pewnie jak wszyscy czegoś szukałem. A że jako tako strona wyglądała wtedy to się zarejestrowałem, dałem Mafiosowi w łape i mnie do redakcji przyjął :mrgreen: Później płacić przestałem to pozbawił mnie możliwości pełnienia tej zaszczytnej funkji niestety. Za dużo chciał jednym słowem, tu kup mu rower, tam laptopa, gdzie indziej jeszcze empetrójke, ilo można było :-P :-P No ale raz się żyje pomyślałem i znów mu płacę, więc i redem jestem ponownie :-P
Obrazek

'First you get the woman, then you get the money, then you get the power' - Tony M.
Baj de łej MastaH, witaj z powrotem. Pamiętaj Mafia nie wybacza dwa razy :mrgreen:
Obrazek
MastaH pamiętaj o OMERCIE bo ja nie pamiętam twoich czasów w redakcji (po przednich) mam nadzieje że spędzimy miłe chwile ;)
@Topic
Naszło mnie kiedyś na zagranie w Mafie po raz XX i chciałem znaleść jakąś stronę fansite żebym mógł porozmawiać z ludźmi na temat Mafii poczytać o ciekawostkach itd.. Z początku byłem gościem ale szybko dołączyłem ;)
"To ciach babkę w piach... A teściową w klatkę piersiową."
A no witam witam! Szefostwu złożyłem propozycję nie do odrzucenia więc jestem :mrgreen:

@Hanys: Mam nadzieję, że nie miałeś na myśli tego o czym pomyślałem :-P
Obrazek

'First you get the woman, then you get the money, then you get the power' - Tony M.
Początkowo byłem redaktorem nie istniejącej już e-mafia.pl i w niej był link konkurencyjny do mafiatown ;)
Chyba tak to było bo już dokładnie nie pamiętam.

Albo też to było tak ze na ircu MMP spotkałem mafiosa i mi powiedział ze jest adminem mafiatown

Więc nie wiem co było pierwsze xD
ProGlitcherPL On YouTube | World War II Mod on MODDB | Blog Cukra
O ile pamiętam, to szukałem jakiegoś fajnego moda do Mafii i chyba info o Mafii 2. Spodobało mi się, no i zostałem ;)
Obrazek
Długo szukałam fajnej, treściwej stronki o Mafii i na jakiejś innej, nie pamiętam już jakiej, zastałam link z Sb na MT i oto jestem, a że tu najlepiej, tak też zostałam.
Ja osobiście wszedłem na gram.pl i zobaczyłem informacje o przełożeniu Mafii 2 pod spodem był adres MafiaTown gdy zobaczyłem stronkę od razu się zalogowałem .


I tak tu się znalazłem
http://westside.npx.pl/news.php
Wpisałem w googlach mafia i tu trafiłem.Czytałem troche stroke i przeczytałem o odblokowywaniu swobodnej i extremalnej jazdy, dałem stronke do ulubionych.Później miałem problem z mafią i się zarejstrowałem :-) .
"Wole żyć w pidżamie niż umrzeć w garniturze..."

Leo Galante
A ja umyślnie szukałem forum o Mafii - tutaj mi się spodobało i zostałem (mimo kłótni na początku którą odbyłem z Maciusiem Bananem i... i kimś tam jeszcze :O)

EDIT: Nie martw się, ja tego też dokładnie nie pamiętam - pamiętam tylko, że pojechaliśmy w trójkę (ja, Ty i... ta trzecia osoba) do baru Salieriego, upiliśmy się i było już ok :D
https://www.youtube.com/watch?v=6u0yfmnArpM

:)
Jeferiaz napisał(a):
...(mimo kłótni na początku którą odbyłem z Maciusiem Bananem i... i kimś tam jeszcze :O)

o.O nie przypominam sobie ;)
Obrazek
Jeferiaz napisał(a):
...mimo kłótni na początku którą odbyłem z Maciusiem Bananem i... i kimś tam jeszcze :O)


To chyba byłem ja :-P

Znalazłem tą stronę szukając czegoś o Mafii II. Początkowo przeglądałem forum jako gość ale stwierdziłem, że i tak codziennie tu zaglądam to może się zarejestruję...

Jak pomyślałem, tak zrobiłem. Widzę, że forum żyje, że są fajni użytkownicy z którymi można "porozmawiać", itd...

I przyznam się, że MT jest pierwszym forum na jakim się zarejestrowałem :-D
Obrazek
cron