Jak tu trafiliście ?

Podobnie jak przedmówca, poszukując jakiś czas temu informacji na temat drugiej odsłony mafii. I dziś postanowiłem się zarejestrować ;-)
Cóż... Czas mija bardzo szybko. Za dwa dni będę z wami rok :mrgreen:
Jak znalazłem się na MT ?

Strona, oraz forum MAFIATOWN była jednym z bannerów na innej stronie i forum, gdzie zarejestrowałem się pierwszy raz, w związku z zainteresowaniami dotyczącymi Mafii 2. Jej nazwy nie będę podawał, bo nie o reklamę chodzi.
Szybko kazałem usunąć swoje konto i przyszedłem tutaj. Dlaczego ? Głównie dlatego, że mamy największy "ruch" i najlepsze informacje, prezentowane w najkrótszym czasie od ich publikacji. Podobało mi się również to, że każdy jest w jakiś sposób zaangażowany w poszukiwanie nowości i w ogóle, w życie forum, co bezpośrednio wpływa na nasz ciągły rozwój. MT nie działa na zasadzie 1000 zarejestrowanych użytkowników, którzy, jak sępy czekają, aż ktoś napisze coś nowego, wklei nowy screen, wrzuci trailer, gameplay, etc., etc. Miła atmosfera. Powiedziałbym rodzinna ;-), szczególnie w Shoutbox. Ludzie, oprawa graficzna. Wszystko sprawia, że pierwszą stroną, jaką otwieram jest strona główna MT, następnie forum.

Na co liczę ?
Że zostaniemy tutaj długo, nawet po premierze M2. Być może, kiedyś wszyscy się spotkamy na jakimś zlocie przy piwku ;-) Kto wie.
"Chicago i Capone byli siebie godni. Do nauki tańca potrzeba pary, a miasto i Al byli stworzeni dla siebie" - Robert J. Schoenberg
Hmm, ja trafiłem tu stosunkowo niedawno, bo niecały miesiąc temu. Trafiłem przypadkiem na MafiaWiki. Spojrzałem, że żeby wpisywać hasła trzeba wejść na forum i tam je zewidencjonować. Mimo, że do MafiaWiki nie wpisałem żadnego hasła to na forum zostałem ;-)
A ja... No cóż - nawet nie pamiętam, chciaż to było kilka dni lub nawet tygodni temu. Pamiętam tylko to, że był to czysty przypadek! Przez dłuższy czas odwiedzałem forum jako gość, ale pewnego razu chciałem się zarejestrować. Zrobiłem to i wszystko mi się spodobało - ludzie, atmosfera, tematyka (no wiadomo)... Ogólnie - jestem tu do dziś!

Pozdrawiam,
Rnaki
http://mafiagame.forumowisko.net/
A z paroma użytkownikami, myśleliśmy, że na szpiegi tu zajrzałeś :lol:
Obrazek
Heh, stara stronka... Chciałem założyć, ale uznałem, że Mafioso był pierwszy i ogólnie ma lepszą stronkę. A więc ekipo - nie macie konkurencji! (z drugiej strony, czy można z wami konkurować? bo mi się zdaję, że nie!)
Nie, nie jestem szpiegiem! A jak widać forum (to moje) zamknięte.

Pozdrawiam,
Rnaki
Ja miałem problem z mafią i chciałem go rozwiązać.

Ludzie wydali mi się bardzo spoko, pomocni, mili i życzliwi. Napisałem temat w dziale dla nowych, i zakręciłem się na dłużej. A teraz mówią do mnie Capo :)
Obrazek
Say Hello, to Mr. Tommy †
Mafia mnie zaciekawila chcialem sie o niej wiecej dowiedziec. ;-) :-)
Obrazek
Ja szukałam jakiś informacji na temat mafii (prawdziwych) i zobaczyłam linka do MafiaTown- na początku zaglądałam tak o zobaczyć coś ciekawego, a później się zarejestrowałam :) I zostałam bo tutaj poznałam fajnych ludzi i są ciekawe informacje :-D
Ja szukałem dodatków do gry i akurat ta stronka się wyświetliła to potem się zarejestrowałem i teraz tutaj jestem i Wy przynajmniej z mojego imienia się nie śmiejecie :-)
Leopold und Mafia
Ich komme aus Polen :-)
Czarna lista :
-Rnaki ,
-nivener .
Wy mnie poniżacie , ja Was :D
Kurcze jak ja tutaj wpadłem?

Ogólnie rzecz biorąc zainstalowałem sobie po raz 100 Mafię co by powspominać stare dobre, potrzebowałem też źródła informacji nt. Mafii 2 i łaziłem po różnych stronach, na każdej zostałem na tydzień, po czym poziom panujący na tamtejszych forach i stronie ogólnie przerażał mnie do tego stopnia, że się zmywałem. W końcu wyguglowało mi się MafiaTown - wystarczyła chwila, żeby ogarnąć się, że lepszej polskiej strony o Mafii to już nie znajdę (bo MafiaSocieta zakończyła się fiaskiem a mafia.tpp.pl dawno przestało istnieć :p). Swoją drogą jak zobaczyłem kim jest jeden z tutejszych Adminów, to aż mi szczena opadła.

Na swój sposób role się odwróciły, Mafioso ;)
Obrazek
- M a f i a P B F -
Szukałem kiedyś na lekcji daty premiery Mafii II, trafiłem tutaj. Popatrzyłem, że jest dział download. OK, myślę sobie, spróbujemy. Strasznie spodobały mi się auta robione przez Zdzicha. Pomyślałem, że czas też dać coś od siebie, nie tylko zabierać. Tak się zarejestrowałem i jestem do teraz ;)
In God we believe.
In Metal we are.
In Mafia we play.
Szukałem jakichś ciekawostek o Mafii i napotkałem się na tę stronę.Odwiedzałem ją przez ok. rok , aż w końcu postanowiłem stworzyć tu konto.
Salieri Cię dorwie
Podobnie jak kolega wyżej szukałem różnych ciekawostek nt. Mafii i natrafiłem na tą stronę.
Keep your friends close, but keep your enemies closer. - The Godfather
Wpisałem w googlach Mafia II i wyskoczyła mi wasza strona, myślę fajnie zrobiona to zaloguję się, widziałem wiele stron poświęconych Mafii, ale wasza jest najlepsza, reszta jest niezbyt czytelna, nie przejrzysta.MT najlepsza. :mrgreen: