Free Ride v2

Sory za odkop ale też miałem taki problem więc muszę mu pomóc :))

Palladyn łap tego linka


http://www.megaupload.com/?d=BJ1QV4AD

Najlepszy jaki jest lecz gry nie zapiszesz poprawnie żeby nic nie zniknęło . Tylko DLC ale to piracki dodatek więc nie podam ci do niego linka :-P
Radio Wolny YT!!!

Działamy o każdej porze dnia i z każdą częstotliwością!!!! http://www.youtube.com/user/RadioWolnyYT
Mod w formie DLC nie jest piractwem, bo nie jest to oficjalny mod (od 2K Czech). Można go spokojnie używać. Poza tym nie wiem jak mogłeś mieć problem z odnalezieniem linków. Chyba, że nie przeglądałeś tego tematu, to już inna sprawa.
Obrazek
L.A. - the city of crimes
@Albi - moim zdaniem instalowanie jakichkolwiek cracków jest złe. Nie wiem - może mam do tego uprzedzenie. Ponadto i tak już nic nie naprawi tej gry.
foka970 napisał(a):
Sory za odkop ale też miałem taki problem więc muszę mu pomóc :))

Palladyn łap tego linka


http://www.megaupload.com/?d=BJ1QV4AD

Najlepszy jaki jest lecz gry nie zapiszesz poprawnie żeby nic nie zniknęło . Tylko DLC ale to piracki dodatek więc nie podam ci do niego linka :-P


Ta wersja jest bez godmoda i do tego chyba stara. Podaj mi wersje z godem.
Albi napisał(a):
Mod w formie DLC nie jest piractwem, bo nie jest to oficjalny mod (od 2K Czech). Można go spokojnie używać. Poza tym nie wiem jak mogłeś mieć problem z odnalezieniem linków. Chyba, że nie przeglądałeś tego tematu, to już inna sprawa.


Owszem byl link ale trzeba bylo miec haselko do pliku.
Jestem Vito. Vito Scaletta.
Ja to już się pogubiłem. Na każdej stronie jest po kilka linków. Mógłby mi ktoś wytłumaczyć, którą wersję zainstalować i gdzie ją zainstalować, żeby rozgrywka była jak najlepsza? Chodzi mi o zapis w dowolnym momencie, wejście do różnych budynków, np. do posiadłości Leo Galante itp.

Będę wdzięczny!

Myślę, że OT nie zrobiłem... :D
Podpinam się pod prośbę kolegi. Proszę o linka do najnowszego FR.
Zwykły FRv2:
http://www.mediafire.com/?cikrch61171p0og
Obrazek
I co on daje? Wejście do budynków itd.? Willa Leo? Gdzie zainstalować? :-)
Może najpierw pobierzesz? W zipie jest instrukcja.
Obrazek
Ołkej, dzięki wielkie! :->

Edit:// No i do posiadłości Leo Galante nie da się wejść. Mi chodziło o takie FR, żeby się dało m. in. tam. A tu bramy się nie da rozwalić. Próbowałem w lecie.
Było wielokrotnie wałkowane. Wystarczy poszukać
Obrazek
jimmen17 napisał(a):
Niestety pierwsza wersja moda strasznie mi nabruździła w grze, w Jimmy's Vendeta wiele samochodów nie występowało na ulicy, tuning samochodów był skopany i kilka innych rzeczy. Jakby mógł ktoś sprawdzić, czy w tej wersji po zainstalowaniu można w warsztacie wybrać np. drugi kolor samochodu.



We free ride v2.1 nie można wybierać drugiego koloru auta (sprawdziłem to), nawet dodatek full tuning dlc nie pomaga
Seba napisał(a):
TŁUMACZENIE : )

Dodano :
:arrow: Gra rozpoczyna się w losowo wybranym mieszkaniu Vito lub w mieszkaniu Joe
:arrow: Wszystkie domy są otwarte (dom mamy, Uptown, apartament Marty'ego)
:arrow: Dodano możliwość zapisu gry w domu
:arrow: Dodano możliwość zmienienia modelu postaci (chodzi chyba o Vito z wąsami itp.)
:arrow: Dodano możliwość włączenia w domu trybu God Mode (nieskończone zdrowie, amunicja, wszystkie bronie)
:arrow: Dodano możliwość używania broni w budynkach
:arrow: Wszystkie stroje w szafie
:arrow: Dodano możliwość zwiedzania domu Leo (tylko w lecie)
:arrow: Dodano możliwość zwiedzania posiadłości Vinci, możliwe występowanie wrogów (tylko w lecie)
:arrow: Możliwość przechowywania w garażu do 50 samochodów
:arrow: Dodano możliwość ciągnięcia zwłok

Znane problemy :
:arrow: Joe i Henry nie mogą wejść do posiadłości Leo i Vinci'ego
:arrow: Planetarium, hotel itp. są na razie niedostępne
:arrow: Mieszkanie Joe'go w zimie ma wygląd mieszkania z lat 50.
:arrow: Czasami wczytywanie zapisu może spowodować błąd
:arrow: Czasami gdy będziesz strzelał w mieszkaniu policja wejdzie do środka




Zmiana modelu polega na udostępnieniu rzadszych ubrań, np. strój pracownika telekomunikacji (ten pomarańczowy z 4. rozdziału), stroju więziennego, stroju służby hotelowej, munduru wojskowego, jest tam nawet opcja łażenia w podkoszulku, albo nawet w samych gaciach :D). Wystarczy popatrzec na wskazówkę w lewym górnym rogu ekranu, gdzie zmienić model, włączyć god mode, czy zapisać grę :)
Soberat napisał(a):
@UP Musisz utworzyć folder dlcs,lecz ja nie wiem gdzie.Potem wchodzisz w grę,zawartość do pobrania i pobierasz.Jeżeli nie będzie chciało Ci się pobrać,to (chyba) tylko krakers pomoże.
@DOWN Jestem SobeRAT,a nie SobeART ;-)



X:/Mafia 2/pc/dlcs - folder 'dlcs' trzeba utworzyć w folderze pc
Felicio Vicino12 napisał(a):
Mnie mod działa ale w mieszkaniach nie mogę wyciągnąć broni. I mam jeszcze pytanko gdzie jest dokładnie posiadłość vinciego.



Pojedź w okolice stacji benzynowej w Greenfield - po drugiej stronie jest brama i taka droga gruntowa, naciskasz e przy bramie i wjeżdżasz. Powinieneś ją znaleźć bez problemu.