Free Ride v2

Free Ride v2

To install:
Place freeraid_main.sds in /pc/sds/missionscript/ or the DLC folder if you're using the "DLC version"
**NOTE**: for the mansion to work you must copy /city/mansion.sds /shops/15mansion.sds and /skies/rtr_sky.sds from Jimmy's Vendetta to the regular game (/pc/sds/)

Works with both the original free ride and with the chapter load

Features:
* Randomly start at one of Vito's places or Joe's place
* All houses open (mom's house, uptown, vito's house, marty's apt)
* Added option in houses to save the game
* Added option in houses to change your model to one of the special ones
* Added a god mode option in houses (unlimited health, unlimited ammo, all weapons, indestructible cars)
* Allowed using weapons inside houses
* Filled up the wardrobe
* Added option to tour Leo Galante's House (summer only)
* Added option to tour the Vinci mansion with optional enemies (summer only)
* Upped garage spaces to 50
* Added the ability to drag dead bodies

Known Issues:
* Joe and Henry cannot visit Leo's or the mansion
* Other interiors (planetarium, hotel, etc) are not available yet
* Joe's house still uses the updated look in winter
* Loading a free ride save can cause crashes
* Sometimes police will let themselves into your house and attempt to arrest you after shooting a weapon inside

Also there is a "bare" version that has no cars in the garage, normal garage space, and no clothing in the wardrobe.

Feel free to leave any questions, comments, feature requests, etc in this thread.

Jeśli ktoś chce to może to przetłumaczyć. ;)

DOWNLOAD

Poprawiony link ze strony 5: http://www.4shared.com/file/O7wRc1nk/freeraid_main.html

Pozdrawiam
"Nie ma nieba dla spryciarzy..."
Jak zapisać grę? Bo widzę, że w/g tego opisu dodali tą funkcje a nie bardzo wiem jak z niej korzystać xD
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
TŁUMACZENIE : )

Dodano :
:arrow: Gra rozpoczyna się w losowo wybranym mieszkaniu Vito lub w mieszkaniu Joe
:arrow: Wszystkie domy są otwarte (dom mamy, Uptown, apartament Marty'ego)
:arrow: Dodano możliwość zapisu gry w domu
:arrow: Dodano możliwość zmienienia modelu postaci (chodzi chyba o Vito z wąsami itp.)
:arrow: Dodano możliwość włączenia w domu trybu God Mode (nieskończone zdrowie, amunicja, wszystkie bronie)
:arrow: Dodano możliwość używania broni w budynkach
:arrow: Wszystkie stroje w szafie
:arrow: Dodano możliwość zwiedzania domu Leo (tylko w lecie)
:arrow: Dodano możliwość zwiedzania posiadłości Vinci, możliwe występowanie wrogów (tylko w lecie)
:arrow: Możliwość przechowywania w garażu do 50 samochodów
:arrow: Dodano możliwość ciągnięcia zwłok

Znane problemy :
:arrow: Joe i Henry nie mogą wejść do posiadłości Leo i Vinci'ego
:arrow: Planetarium, hotel itp. są na razie niedostępne
:arrow: Mieszkanie Joe'go w zimie ma wygląd mieszkania z lat 50.
:arrow: Czasami wczytywanie zapisu może spowodować błąd
:arrow: Czasami gdy będziesz strzelał w mieszkaniu policja wejdzie do środka
"Człowiek, który chce zbyt dużo od życia ryzykuje, że straci absolutnie wszystko. Natomiast człowiek który zbyt mało chce, może w ogóle nic nie dostać."
Nie działa... xD
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
źle zainstalowałeś.
Zapraszam na http://www.cs-losser.pl - serwery gier Counter-Strike!
Zal nawet do budynkow wejsc sie nie da choc pisali ze da. Chcialem wbic do willi Leo ale nie moge bo bramy nie da sie rozwalic. To samo z rezydencja Vinci'ego. Starsza wersja lepsza.
Jestem Vito. Vito Scaletta.
"Żal" - słowo stosowane przez ludzi ograniczonych w słownictwie. U nich żal określa - złość, śmiech, zazdrość, itp. np. o żal jak ty to zrobiłeś? o żal jesteś zje***, o żal rządzisz ;D
Czytaj ze zrozumieniem!! napisał(a):
Dodano możliwość zwiedzania domu Leo (tylko w lecie) Dodano możliwość zwiedzania posiadłości Vinci, możliwe występowanie wrogów (tylko w lecie)
Zapraszam na http://www.cs-losser.pl - serwery gier Counter-Strike!
No wlasnie w lecie tez sie nie da. Juz chcialem tam wbic a tu kicha,niewidoczna sciana. Zawiodlem sie na tej wersji moda.
Jestem Vito. Vito Scaletta.
Jak będziesz przy bramie naciśnij E

czy tam przycisk akcji..
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
byłem w lecie w domu lekarza drzwi otworzyć można ale wejść już nie... reszty jeszcze nie zbadałem bo rzadko gram w mafie II...ale mod działa zwłaszcza przy tv. gdy włączymy nieśmiertelność i full ammo. w tedy jest nawalanka na ulicy :evil:

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Nareszcie !! Dom leo!!! Wiedzialem ze to forum pomozE !!
Pomocy! Mam DLC Jimmy's Vendeta i nie potrafię zainstalować FR v2.Może ktoś napisać jak dokładnie to zrobić??
A nie lepiej Ci to wgrać na samą Mafię 2 ; >?
wgrywam to na podstawową mafie : kopiuje plik do pc/sds/missionscript i lipa dalej.
Kolego sprobój wgrać do sds pl