Edycja Kolekcjonerska Mafia 1

Jakby ktoś widział premierówkę (w komplecie) do kupna, proszę dać znać...
Kilka dni temu zauważyłem na allegro aukcję z edycją premierową i kupiłem za 108,99 z przesyłką priorytetową.
Sprzęt

Procesor: Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU T6400 @ 2.00GHz
RAM: 3GB
Karta Graficzna : NVIDIA GeForce 9600M GT
System: Windows VistA HomE PremiuM
Sorry za odkop, ale przeglądałem właśnie gametrade i proszę co znalazłem :mrgreen:
http://gametrade.pl/og/987672-mafia-the ... en%5D=true

Co prawda po niemiecku, ale stan taki, jakby ją trzymali przez ostatnie 10 lat w sejfie :D
Jak ktoś ma nadmiar gotówki, a język niemiecki mu nie przeszkadza to powinien jak najszybciej kupić :D
Obrazek
Dobry :)
Możecie mi poradzić.. Mam 3 płytowe wydanie mafii + płyta z soundtrackiem + instrukcja + pudełko.
Nie mam boxu i mapy/plakatu, gdzieś zgubiłem jako dziecko ://
Chciałbym skompletować całość, mam okazję do kupienia mapy/plakatu ale w języku angielskim.
Uważacie że się opłaca? Czy taka mieszanka jest nic nie warta i lepiej szukać polskiego oryginału (z tym raczej będzie ciężko)?

@edit
Oczywiście mapa ma ang legendę a plakat zamiast napisu "Poznaj rodzinę" ma napis "Meet The Family"
Myślę, że wartość jako taka nie ma tu znaczenia. Wersja pudełkowa gry przynosi jedynie satysfakcję z jej posiadania (w dobie przecenianych wersji steamowych i wszędobylskich piratów). Uważam więc, że jeśli satysfakcjonowałoby Cię dokupienie osobno mapy i plakatu to nie ma przeszkód (chyba, że po prostu chcesz drożej sprzedać wersję zbajerowaną).
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Mafia to moja ulubiona gra, sprzedawać jej nie zamierzam. Bardziej chodziło mi o wartość sentymentalną, kolekcjonerską.. trudno mi to określić. Byłem na siebie zły że zgubiłem tą mapę a teraz mogę to naprawić :D
Masz rację liczy się satysfakcja, a ta mapa na pewno da mi sporo frajdy..
Dzięki :)
Trochę się spóźniłeś... bo pół roku temu sprzedałem Mafie z Boxem (brakowało tych elementów co masz)
Proponuję Ci pogadać z "Don Salieri" Filip ma boxa . Może się jakoś dogadacie.
Powiedzmy Ty mu sprzedasz swoje za 50zł dopłacisz 50zł. i kupisz komplecik jak się pojawi na allegro.
Bo powiem Ci że też chciałem kupić kilka elementów ale sam wiesz że rzadkością jest komplet a co dopiero pojedyncze elementy.
Ale może akurat Ci się uda skompletować zestawik ;-)

@RG13
Dzięki za linka do niemieckiej premierówki \:/

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
To się spóźniłem.2 lata temu sprzedałem premierówkę, tylko bez mapy.
@RobertRobin88:Masz zamiar kupić niemiecką, premierową wersję Mafii?
robertRobin88 napisał(a):
Proponuję Ci pogadać z "Don Salieri" Filip ma boxa . Może się jakoś dogadacie.
Powiedzmy Ty mu sprzedasz swoje za 50zł dopłacisz 50zł. i kupisz komplecik jak się pojawi na allegro.
Bo powiem Ci że też chciałem kupić kilka elementów ale sam wiesz że rzadkością jest komplet a co dopiero pojedyncze elementy.


Generalnie sprawa wygląda tak: mam dwie premierówki, jedną całkowicie kompletną, którą ukazuje filmik (Link), oraz drugą - zdekompletowaną, w skład której wchodzi box, pudełko z trzema płytami, instrukcja oraz mapa. Oczywiście mógłbym odsprzedać zdekompletowany zestaw, prócz trzech CD z grą. Wolę mieć zapasowe płytki z wersją 1.0.

RG13 napisał(a):
Sorry za odkop, ale przeglądałem właśnie gametrade i proszę co znalazłem :mrgreen:
http://gametrade.pl/og/987672-mafia-the ... en%5D=true

Co prawda po niemiecku, ale stan taki, jakby ją trzymali przez ostatnie 10 lat w sejfie :D
Jak ktoś ma nadmiar gotówki, a język niemiecki mu nie przeszkadza to powinien jak najszybciej kupić :D


Na jednym z forów była omawiana kwestia ponownego wydania tej edycji, z okazji 10. lecia Mafii. Niestety nie śledziłem tej dyskusji, więc nie wiem jak sprawa się potoczyła.
Ja jeszcze mam ową gre w takim wydaniu ;) Pamiętam jak ja kupilem pare lat temu w empiku :P
Światem nie rządzą prawa spisane na papierze,światem rządzą ludzie .
Proszę oto zdjęcia mojej premierówki (specjalnie dla was): http://www.fotosik.pl/u/kaska3er/album/1271628
Sprzęt

Procesor: Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU T6400 @ 2.00GHz
RAM: 3GB
Karta Graficzna : NVIDIA GeForce 9600M GT
System: Windows VistA HomE PremiuM
Gratuluje posiadania w pełni kompletnej edycji. Ile za nią dałeś i gdzie?
108,99 z przesyłką na allegro
Sprzęt

Procesor: Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU T6400 @ 2.00GHz
RAM: 3GB
Karta Graficzna : NVIDIA GeForce 9600M GT
System: Windows VistA HomE PremiuM
Piękne zestawy :)
Nie było mnie przez kilka dni więc piszę teraz. Kupiłem angielskie 3 płytowe wydanie z instrukcją i mapą za 10 zł :)
Brakuje mi już tylko boxa.. Jednak na razie odpuszczę, bo za miesiąc zaczynam studia i jestem w małym szoku finansowym :P
Nocturnal napisał(a):
@RobertRobin88:Masz zamiar kupić niemiecką, premierową wersję Mafii?


Tak kupiłem ją jakiś czas temu. (edycje specjalną, nie tą z przed 10 lat)
Jeśli ktoś chciałby obejrzeć co zawiera nagrałem filmik ;)

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I