Czy zamówisz Mafię 2 przed premierą?

Czy zamówisz Mafię 2 przed premierą?
47% (42)
40% (36)
12% (11)
Liczba głosów: 89
Ja tam, w dniu premiery wsiądę do jankobusu :-P i udam się do Janek. Wskoczę do Empik'a i będę cieszył się EK.

@Siupak : NIE BYŁO????? A jak spytałeś kogoś z MM to co ci powiedzieli? Nie ukrywam, że trochę mnie to przestraszyło. Ostatnio napaliłem się tak na GTA IV, i zrobiłem tak jak mam to w planach z M2 i nie było problemu :-D
Obrazek
Carl5Z napisał(a):
bo jakoś mi się nie podobają zdjęcia z niej

Co to w ogóle za argument? Dziwny tok myślenia. Ale rób jak wolisz. Ja w ostatnich miesiącach jeszcze bardziej się napaliłem na M2.
Jak się zapytałem sprzedawcy, a pytałem się codziennie to powiedział mi że jeszcze dostawa nie przyszła, tak jak mówię nie ryzykuję już, na pewno jest możliwość że Mafia II będzie w MM w dniu premiery, ale ja pierniczę się wkurzać tak jak przy kupnie GTA: EFLC.

Z GTA IV nie miałem problemu kupiłem w dniu premiery, bodajże o godzinie 11:00 i już była na półkach w MM

EDITL: Carl5Z, zdjęcia ci sie nie podobają ta gra wygląda lepiej niż najnowsze GTA, 600 razy lepiej niż Mafia, nie rozumie cię dziwaku :lol:
Maf napisał(a):
Carl5Z napisał(a):
bo jakoś mi się nie podobają zdjęcia z niej

Co to w ogóle za argument? Dziwny tok myślenia. Ale rób jak wolisz. Ja w ostatnich miesiącach jeszcze bardziej się napaliłem na M2.



Tylko żeby nie piracił...


@down:
Gangster napisał(a):
Maf napisał(a):
Ja w ostatnich miesiącach jeszcze bardziej się napaliłem na M2.

Chusteczkę? ^^
Przepraszam, musiałam. Nie dawaj mi bana :(


Do oczu czy do... ? xD
http://gameplay.pl/barth89 | https://www.facebook.com/barth89pl <-------- ZAPRASZAM :)
Carl5Z napisał(a):
Żebyście potem nie żałowali , że wydaliście tyle na Mafię2.

Skoro czeka się na grę, to chyba normalną rzeczą byłoby kupienie jej, prawda?

Carl5Z napisał(a):
Ja osobiście nie kupię dwójki bo jakoś mi się nie podobają zdjęcia z niej. Będę się cieszył jedynką bo dzień bez grania w Mafię to dzień stracony.

Tego "argumentu" nie zrozumiem, to na pewno nie jest powód dla którego nie kupisz Mafii II. Skoro dzień bez Mafii to dzień stracony, to tylko ze względu na "nieładne zdjęcia" (które są świetne, grafa powala według mnie) nie masz zamiaru kupować gry?

Maf napisał(a):
Ja w ostatnich miesiącach jeszcze bardziej się napaliłem na M2.

Chusteczkę? ^^
Przepraszam, musiałam. Nie dawaj mi bana :(
Obrazek
Carl5Z napisał(a):
Ja osobiście nie kupię dwójki bo jakoś mi się nie podobają zdjęcia z niej. Będę się cieszył jedynką bo dzień bez grania w Mafię to dzień stracony.


Największy idiotyzm jaki słyszałem. Dobra, nie kupuj, twoja brocha, tylko później grając w pirata nie pier*** jaka to Mafia 2 jest zajebista.
muore il bandito, la mafia vive
Popieram Cię Mnich 1000%. Mafia 2 jest obowiązkiem jeśli masz poprzedniczkę.
Obrazek
Jak w ogóle można nie kupować świetnie zapowiadającego się sequela świetnej gry przez "brzydkie zdjęcia"? LOL

A po grę pójdę do sklepu w dniu premiery, mając nadzieję, że już jest. Choć znając życie usłyszę: "będzie w przyszły wtorek" :-/
'Masz pit bulla, który wygląda jak jamnik, gibasz się jak pi#%ny rezus, zachwycasz się panem Kunta-Kinte, marnujesz scieżkę towaru mojemu kumplowi, a na koniec puszczasz mi film o facecie w łódce

-No właśnie kim ty w ogóle k&^a jesteś, pajacu?'
Hmm, no nie wiem, ja nie zamówię Mafii 2 przed premierą. Kupię ją trochę później, a to dlatego, że na razie nie mam sprzętu, który ją pociągnie. Nie wiem, może poczekam, aż dadzą ją do jakiejś taniej serii? Zobaczy się. Ale takie teksty:

CzarFace napisał(a):
Mafia 2 jest obowiązkiem jeśli masz poprzedniczkę.


to już gadka fanboja.
nivener napisał(a):
Ale takie teksty:

CzarFace napisał(a):
Mafia 2 jest obowiązkiem jeśli masz poprzedniczkę.


to już gadka fanboja.



Przyznam że trochę mnie poniosło, ale totalnie wk****ł mnie CarlZ5.

Co do kupna to kupuję w empiku EK.
Obrazek
Czy zamówie? Już zamówilem, a czy dobrze zrobiłem przekonam się pod koniec sierpnia. Albo 10, jak przetestuje demko, mam nadzieje że będzie można w tym demku trochę pojeździć po mieście.
Getai napisał(a):
mam nadzieje że będzie można w tym demku trochę pojeździć po mieście.



Jak wiadomo w demie będzie tylko misja Buzzsaw.
Obrazek
Tylko czy warto grając w demo, psuc sobie tzw. pierwsze wrażenie? Wtedy będzie zero zaskoczenia bo będziecie znali mechanikę gry,
'Masz pit bulla, który wygląda jak jamnik, gibasz się jak pi#%ny rezus, zachwycasz się panem Kunta-Kinte, marnujesz scieżkę towaru mojemu kumplowi, a na koniec puszczasz mi film o facecie w łódce

-No właśnie kim ty w ogóle k&^a jesteś, pajacu?'
Pre-ordery mnie nie "kręcą" , ponieważ kiedyś zamawiałem GTA epizody z liberty city przez gry-online i przyszło 2 dni po premierze... Wolę kupić w najbliższym empiku niż czekać.... Także zostaję przy kupieniu tego arcydzieła w tradycyjny sposób, czyli w sklepie.
czapel007 napisał(a):
Tylko czy warto grając w demo, psuc sobie tzw. pierwsze wrażenie? Wtedy będzie zero zaskoczenia bo będziecie znali mechanikę gry,


Widzę, że dogadałbyś się z redakcyjnym kolegą Grishą :lol: Od jakiegoś czasu prowadzę z nim spór w tej kwestii ;-) Na razie szala przechyla się na jego stronę! DAMN!

Co do kupna to pre-order już złożyłem. Nie chcę się przejechać jak na premierze GTA: EFLC. Poszedłem do sklepu, a tam...NI MA! Chociaż z tymi kurierami to też różnie bywa... okażę się już za miesiąc ;-)
cron