Za słaby sprzęt - co wymienić?

Witam!
Właśnie dzisiaj otrzymałem klucz aktywacyjny, zainstalowałem grę wszystko jest ok...
Ale jest błąd w grafice i tempie.
Czyli wolno chodzi :/
Nie wiem co zrobić, co ustawić w grafice...
Błagam o pomoc ;>
PS. ta gra to ,,Mafia 2''

Na przestrzeni kilku miesięcy napisałeś łącznie 4 tematy z grubsza o tym samym. Łączę, przenoszę do Informatyki i dodaję ostrzeżenie - M.
Wejdź w Ustawienia i spróbuj zmniejszyć jakość gry poprzez zmianę rozdzielczości np. na 800/600 , wyłącz Anti-Aliasing/Wygładzanie krawędzi , okluzje otoczenia i PhysX APEX itd.
Obrazek
Działa dziękuje :)


Ale mam jeszcze jedno pytanie...
Bo moge zmienić windows, a jak zmienie to będe musiał od nowa kupować klucz?
PS. Grę mam już w bibliotece na steam
Nie wiem czy to ma znaczenie ale jak ja zmieniałem Windowsa ten sam klucz wystarczył aby wgrać ponownie grę. (Hitman: Rozgrzeszenie też Steam) Steam jest przecież połączony z kontem pocztowym więc jakbyś zmienił komputer to poprosili by o nowy. Jednak ty tylko zmieniasz Windowsa, a nie komputer. Powinno być dobrze.
Sorry za taką przeplatankę ale trochę baluję...
Obrazek
Świat, gdzie istnieją tylko zwycięzcy, gdzie panuje pokój. Świat wypełniony jedynie miłością. Chcę dać początek światu, zawierającemu jedynie te pojęcia.
Madara Uchiha
Ale znowu mi wolno chodzi... na menu główne gry szybciutko idzie , ale filmiki i granie to wolno
co robić?? :-/
Podaj parametry swojego sprzętu (Pamięć RAM , Procesor , kartę graficzną itd.)
Obrazek
Jak mam to sprawdzić? XD :oops:
:~ Co wy robicie na lekcjach informatyki...

Ściągnij i zainstaluj program AIDA: http://www.dobreprogramy.pl/AIDA32-Enterprise-System-Information,Program,Windows,11510.html

Odpal program. Kliknij ikonkę "komputer" i "podsumowanie". Poczekaj aż skończy zbierać informacje (parę sekund). Teraz w menu "Raport" na listwie na górze kliknij pozycję "szybki raport" a potem "zwykły tekst". Zaznacz wszystko co wyskoczy ci w oknie, skopiuj i wklej nam tu na forum.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Musze to koniecznie ściągać? :/
Mi komp bardziej zamuli...
Może być jakiś inny sposób??
Jeżeli od ściągnięcia małego programiku do diagnostyki, którego odpalisz raz i wywalisz zamuli Ci komp, to znaczy, że na pewno nie pociągnie Ci Mafii II. Sprzedaj ją gdzieś na Allegro tylko nie zapomnij dołączyć klucza, bo odsprzedaż gier bez kluczy jest nielegalna.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
-.-

Nie że mam słaby komp na tę grę, tylko mam za dużo ważnych rzeczy na kompie
Nie chcesz pomocy to nie przyjmuj.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Ależ jasne że chce pomocy!
Chodzi mi tylko o ustawienia w grze
Po cholerę ściągać jakieś bzdurne programy?

Start -> uruchom -> dxdiag

Tam masz podane parametry.
muore il bandito, la mafia vive
Rzeczywiście, Mnich. Mea Culpa.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
cron