Za słaby sprzęt - co wymienić?

Tsa...
Łatwo ci powiedzieć, nie stać mnie na nic.
A jest jakiś inny sposób?
Poza najniższymi ustawieniami, najniższą rozdzielczością, oraz wyłączeniem wszystkich zbędnych procesów przed odpaleniem Mafii, nawet explorera to raczej pozostaje kupić nowy komputer. Ew. poszukaj paczki tekstur, która obniża rozdzielczość tekstur, może taka istnieje.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Ok spoko...
A! i drugie pytanie, mój kolega mówił że jak usunie się folder ,,Police_char'' to policja przestanie gonić...
Usunąłem i nic, dalej gonią.
Jak ich usunąć?
Nie wiem gdzie taki folder się znajduje, nie wnikam, ale zgaduję, że tylko grę sobie popsułeś i będą ci teraz jakieś błędy mogły wywalać jak się będzie coś z niego chciało załadować.
Jak już tak bardzo chcesz grać bez policji, to pobierz jakiegoś trainera, albo sam złóż z gotowych skryptów.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Raczej nic nie zepsułem...
Chodzi tak samo.
ale mój kolega usunął ten folder i w ogóle glin nie ma...
Witajcie chciałbym kupić gta 4 lecz nie wiem czy będzie szybko chodziło.
Moje parametry:
System operacyjny - Windows 7 Ultimate 64-bitowy (6.1, kompilacja 7601)
Model Systemu- M61PM-S2
BIOS - Award Modular BIOS v6.00PG
Procesor - AMD Athlon(tm) 64 Processor 3200+, ~2.0GHz
Pamięć - 2048MB RAM
Wersja Programu DirectX - DirectX 11
EKRAN:
Nazwa -NVIDIA GeForce 7300 GS
Producent- NVIDIA
Typ mikroukładu - GeForce 7300 GS
Typ konwertera DAC - Integrated RAMDAC
Przybl. całk. il. pamięci - 1017 MB
Bieżący typ ekranu - 1024 x 768(32-bit) (75Hz)
Monitor - Rodzajowy minitor PnP
Prosze odpiszcie, nie wiem czy będzie dobrze działało.
Ta karta już w 2006 roku była uważana za słabą. :shock: Pora podrasować trochę sprzęt.

Masz do dyspozycji tylko 128MB pamięci z karty, a z tego co pamiętam GTA IV potrzebuje ok. 700 do najniższej wydajności.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Znalazł byś dla mnie jakąś dobrą karte i podał link?
Będe ci dozgodnie wdzięczny
Hola Hola Hades!

Dominik czy ten procesor ma tylko 1 rdzeń ??? Bo takie info znalazłem w sieci.
Radio Wolny YT!!!

Działamy o każdej porze dnia i z każdą częstotliwością!!!! http://www.youtube.com/user/RadioWolnyYT
Hades napisał(a):
Masz do dyspozycji tylko 128MB pamięci z karty, a z tego co pamiętam GTA IV potrzebuje ok. 700 do najniższej wydajności.


Z tego co pamiętam w GTA4, 512MB to minimum. Dominik, podaj ile Twoja karta ma mega, bo jak czytam o tej karcie to są od 128MB do 512MB.
muore il bandito, la mafia vive
Tak mówi producent, ale silniki GeForce potrzebują więcej pamięci do tej gry z powodu słabej optymalizacji. Nawet na 8600 GT jest problem z płynnym ładowaniem, wiem bo sam testowałem.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Zbir - Nie rozumiem pytania :P
Mnich - Wchdzę w ,,dxdiag'' i biore ,,ekran'' i gdzie mam sprawdzić ile ma mega karta? (Nie śmiejcie się że czegoś nie czaje bo ja częściej obchodzę się grami)
Nie liczyłbym na to, że GTA IV na tym sprzęcie będzie satysfakcjonująco działać. Sprzęt jest dość słaby, a jak wiadomo GTA IV jest koszmarnie zoptymalizowana, przez co do komfortowego grania trzeba mieć naprawdę niezłego PC-ta. Wiem po sobie - niedawno kupiłem laptopa o świetnych parametrach, a i tak gra nie działa do końca płynnie. Nie łudziłbym się na twoim miejscu.
Dominik123 napisał(a):
Zbir - Nie rozumiem pytania :P
Mnich - Wchdzę w ,,dxdiag'' i biore ,,ekran'' i gdzie mam sprawdzić ile ma mega karta? (Nie śmiejcie się że czegoś nie czaje bo ja częściej obchodzę się grami)


W sumie to już bez znaczenia. Czytałem trochę opinii o tej karcie i wygląda na to, że faktycznie jest lipna. Cytując wypowiedź z innego forum : "GeForce 7300 GS to karta, która znajdzie zastosowanie w tanich komputerach dla niezbyt wymagających użytkowników." Nie ma co się oszukiwać, masz słaby sprzęt i o ile odpalisz na nim GTA 4, to nie gwarantuję, że będzie śmigać jak cycuś malina.
muore il bandito, la mafia vive
A to jest wina monitora?

Jakbym kupił monitor lepszy od teg0, to lepiej by mi chodziło?
Czy lepiej laptopa?