Wyścig w LHMP

Wpadłem na pomysł zorganizowania pierwszego oficjalnego wyścigu MafiaTown, na torze w Lost Heaven. Zwycięzcy będą mieli zaszczyt stanąć na podium, zostanie również zrobione pamiątkowe zdjęcie. Cukierek napisze gamemode na wyścig i o ile dzisiaj wróci na noc to zorganizujemy wyścig właśnie dzisiaj. Jeśli nie to przełożymy datę. Kto jest chętny? Wpisujcie się niżej.

Edytowałem post wycinając wstęp odnoszący się do nieistniejących już wcześniejszych wypowiedzi ;) - niv
muore il bandito, la mafia vive
Jak będzie do 21. to się wpisuję.
Obrazek
Możesz na mnie liczyć.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Ja również wezmę udział.
"To nie jest kradzież, to jest podział."
Myślę, że mógłbym pozwolić sobie na chwilę oderwania od pracy :) Zgłaszam się.
Mam tylko prośbę, jakby ktoś chciałby mi na PW napisać co i jak, co do czego to będę wdzięczny. Dzięki Tommy Gun :)

@Down
Można też połączyć się na Skype, bez zbędnego kombinowania.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Przydałby się jeszcze serwer na TS'ie, żeby lepiej było nam wymieniać obelgi... znaczy się rozmawiać.
Jest ktoś za?
Obrazek
Skype lub TS, jak wolicie. Jeżeli to pierwsze to jestem skłonny stworzyć specjalną grupę.
"To nie jest kradzież, to jest podział."
Bez przesady. Wszystko można elegancko zorganizować na forum, shoutboxie. Kto będzie zainteresowany to wejdzie i zobaczy. Listę graczy zbieram do wieczora o ile termin się nie zmieni.

btw. Synchronizacja broni została naprawiona. Wcześniej trzeba było wyrzucać broń i ją podnieść. Tak więc jeżeli mieliście z tego powodu opory aby zagrać w deathmatch to już śmiało możecie grać.
muore il bandito, la mafia vive
to ja chce ja chce.
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
I ja się zgłaszam do wyścigu, może tym razem nie wejdę w zakręt na dachu xD


Proponowałbym tak między 19 a 20, wcześniej mogę być nieosiągalny.
Ja jako widz, jeśli jest taka możliwość.
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...
To możesz użyć freecamery i przy okazji nagrać jako widz.
Obrazek
Jeśli będę to czemu nie ;)
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...
Też mogę nagrać z perspektywy kierowcy, będzie można potem poprzeplatać filmy.
"To nie jest kradzież, to jest podział."
Również zgłaszam się na chętnego do wzięcia udziału w wyścigu.