Wyścig w LHMP

To zajmie z dobrą godzinę, nie lepiej puścić wszystkich jak dzikie konie, a potem patrzeć kto pierwszy dojedzie do mety, będzie prościej ;-)
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Jedno okrążenie toru to góra 4min. Myślę, że tak by było uczciwej.
Lub inna opcja, wszyscy jedziemy jedno kółko i ustawiamy się w takiej kolejności w jakiej dojechaliśmy do mety.
"To nie jest kradzież, to jest podział."
A mi powiedzcie co mam zrobić, żeby mi Free Cam działał poprawnie, bo mam wypakowanego do folderu z grą i no właśnie... co dalej?
Bo chciałbym nagrać wyścig ^^
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...
Kółko formujące ,które będzie robić za kwalfikacje :)
DMateo Racja. A każdy kto się skraszuje ma problem. Gra o pietruche więc bawmy się.
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
Ja proponuję 1 rundkę na rozgrzewkę. Pozycje zawodników ustawiamy wg. kolejności jej ukończenia. Ja nie chcę się ścigać, więc będę koordynatorem, sędzią i obsługą techniczną. Pomysł z kółkiem na jednego - abstrakcja. Nie każdy ma czas grać do rana, a tyle by to zajęło licząc wypadki na trasie i crashe, które mimo poprawionej stabilności są nadal możliwe.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Właśnie, kółko formujące, to jest dobry pomysł.
"To nie jest kradzież, to jest podział."
Tommy Gun, w takim razie będziesz stał na mecie i przyglądał się kto dojedzie pierwszy, drugi, trzeci i tak do końca. Najlepiej przygotuj jakąś kartkę żeby się nie pomieszać w wynikach.
muore il bandito, la mafia vive
Jako tako ogarnąłem Free Camera, więc może cosik nagram. Raczej z perspektywy widza lub jak mi się uda to przy zakrętach, jak będziecie je ścinać albo driftować ;P
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...
Chyba raczej jak będziemy rolki w powietrzu robić.
Taka jedna mała zasada, nie przepychamy się xD
"To nie jest kradzież, to jest podział."
SonnyCrockett napisał(a):
Chyba raczej jak będziemy rolki w powietrzu robić.
Taka jedna mała zasada, nie przepychamy się xD


Zależy to od tego jak kto będzie się klatkował :D czasem ktoś wyskoczy nie wiadomo skąd.
Niestety panowie ale ze względów technicznych musimy przełożyć wyścig na późniejszą godzinę. Możliwy start w okolicach 23 lub północy. Jeżeli nie będziecie mieli czasu to przełożymy na jutro na nieco wcześniejsze godziny.
muore il bandito, la mafia vive
Ja bym wolał jutro. Lepiej jakby było wszystko dopięte na ostatni guzik.
Obrazek
Proponuję raczej jutro, bym powiedział, że będę spał, ale o tej godzinie to już trochę za późno, a może to potrwać z dobre 2 godzinki.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Jak da radę to dziś jeszcze zagarjmy. Jutro to wszyscy sylwestrem bedą żyć.