Wyścig w LHMP

Pościg za Jaro98 był chyba najlepszą częścią :D
Skoro już w tematach wyścigu, może tak do trybu MP zaimplementować trasy z Racing Moda?
Mamy już gotowe trasy wyścigów w każdej dzielnicy (prócz jednej, ale to szczegół), dwie na wsi. Można by było na tym zorganizować małe mistrzostwa :->

Screeny z rozgrywki single:
Świetny pomysł był z tym wyścigiem, doskonale się bawiłem, to była dobra lekcja jazdy. Foty rewelacyjne, odbyłem swoją pierwszą sesję zdjęciową xD Wynik to dla mnie sprawa drugorzędna, ale zawsze to cieszy, że zdobyłem Grand Prix Mafia Down, jak to ładnie ubrał w słowa Maf :D Dziękuję wszystkim pozostałym za fajny wieczór, oby więcej takich wyścigów.
Jeszcze raz gratuluję Sergio ;-) Nawet mnie udało się wskoczyć na podium w jednym z wyścigów :-P

@Bolt : spokojnie, pomalutku zorganizuję wielkie mistrzostwa, na to jednak trzeba czasu. Obgadam wszystko z Cukrem i pomyślimy.
muore il bandito, la mafia vive
Szkoda, że musiałem już spadać, widzę, że nieźle się bawiliście, mam nadzieję, że następnym razem i ja się załapię :-)
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
artibogus napisał(a):
Pościg za Jaro98 był chyba najlepszą częścią :D


Nie miałem szans 5 na 1 :D ale element gangsterski też się przydał. Ja da radę te trasy odpalić z wyścigowej mafii to też było by spoko. Las za szykaną katował wszystkich hehe :)
Pościg był epicki, chociaż Lassiter w którym jechał Jaro zostawiał moje Bruno w tyle na prostych, to na zakrętach był beznadziejny xD
I tak mnie później zabił, ale to szczegół.
"To nie jest kradzież, to jest podział."