Regulamin działu
W tym dziale posty nie są naliczane.

Wypowiedz się na temat! Co myślisz o...

Moja ostatnio zaproponowana zabawa (jaki jesteś/kim jesteś) całkiem ciepło się przyjęła, więc wymyśliłem coś nowego.

Zasady nie są zbyt skomplikowane.

Jedna osoba zadaje jakiś temat (obojętnie, czy coś związane z polityką, elektroniką czy czymkolwiek innym) dopisując przed tym "Co myślisz o". Druga zaś krótko pisze, jakie ma zdanie na ten temat i co kolwiek tam chce :)
Ja standardowo zacznę.


Co myślisz o piłce nożnej?
Kilku kolesi biega za piłką, a i tak zawsze wygrywają Niemcy. Jakoś mnie to nie pociąga, nie potrafiłbym siedzieć i oglądać meczu, do grania też mnie nie ciągnie. Nie widzę w tym nic ciekawego.

Co myślisz o Putinie?
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Putin jak Putin.
Co myślisz o FB?
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Czarna dziura. Póki się nie ma, jest dobrze, ale potem już nie ma odwrotu, a wręcz w dzisiejszych czasach zaczyna być niezbędny prawie jak email.

Co myślisz o otwartych granicach z Obwodem Kalingradzkim?
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Jest to trochę niebezpieczne, zwłaszcza w świetle ostatnich wydarzeń na Ukrainie.
Co sądzisz o postawie UE wobec działań Putina?
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Mało interesuje się polityką państwową jak i zagraniczną, ale ty się mówi już o tym putine i i tej całej ukrainie, że UE naprawdę powinna się tym bardziej zainteresować a nie zezwalac na takie działania. Wojna jest reliktem przeszłości, lepiej tego w dzisiejszych czasach unikac. Na Boga żyjemy w cywilizowanym świecie i i istnieje coś takiego jak okrągły stół gdzie najważniejsi ludzie danego państwa mogli się dogadać. Gdyby życie było tak proste...

Co myślisz o adopcji dzieci przez związki homoseksualne?
Związek to związek. Jak ktoś jest szczęśliwy to rozumiem.

Na jaką ZAPOWIEDZIANĄ grę najbardziej czekasz?

Przesada z tymi kolorami - M.
Woodi napisał(a):
Na jaką ZAPOWIEDZIANĄ grę najbardziej czekasz?

Przecież to pytanie kompletnie nie na temat. Jak już mam odpowiedzieć to czekam na trzecią i zarazem ostatnią cześć mojej ulubionej przygodówki The Longest Journey, Najdłuższa Podróż pod tytułem Dreamfall: Chapters, która ma swoją premierę w listopadzie bieżącego roku.

Ale na drugi raz przed pytaniem wstaw Co myślisz o... :(/




Co myślisz o polskiej motoryzacji?
Kuźwa! Już trzeci raz w ostatnich dniach ktoś mi się wpierdzielił! No nie wierzę. Kiedyś forum tak ładnie powiadamiało, jak ktoś coś przed nami opublikował. Nie wiem co mam odpowiedzieć o motoryzacji, więc zostawię, odpowiedź do poprzedniego :-?

GTA V na pc, i w najbliższych latach pewnie tylko na nią.

Jeszcze co do odpowiedzi Gruchy:


Co myślisz o dzisiejszych czasach, strasznie skomputeryzowanych, gdzie wszystko jest powalone i nienaturalne?
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Myślę, że jest dosyć dziwnie. Ja urodziłem się w czasach, gdy komputery PC posiadały tylko instytuty badawcze i trochę w dzisiejszych czasach się można zagubić.
Nie mówię, że komputery są złe, ale pracuję mechanik samochodowy i nie raz trafia się klient z otartym błotnikiem, któremu nowiutkie auto nie odpala. A już absurdem jest, że po zmianie koła, trzeba przeprogramowywać cały ,, Komputer Pokładowy,, , bo się nawet kluczyka do stacyjki włożyć nie da. To są przykłady z życia codziennego, jak komputer może skomplikować sprawy.
Podsumowując: Komputery są fajne i potrzebne, ale w samochodach uważam je za zbędny element.

Co sądzisz o najnowszych samochodach?
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Są coraz brzydsze, tak średnio w latach 70-80 się to zaczęło, trwa do teraz i się boję co będzie potem...

Co myślisz o dzisiejszych dzieciach, chodzi o takich w wieku 7-13 lat.
Np. jak to klną jak głupi. Na komunię laptopy, quady dostają.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
No cóż „takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie…”
W zasadzie ten cytat mówi wszystko, ale pozwolę sobie dodać parę słów od siebie.
Mianowicie jaka ta dzisiejsza młodzież jest, widać doskonale, ale to nie wina czasów, ale rodziców, którzy nie wiem czy niedojżeli do tego obowiązku, albo chcą dzieciakowi dać to, czego sami nie mieli.

Co sądzisz o szefostwie Tuska w radzie europejskiej?
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Haha, "Polskę okradł, teraz czas na Europę!". Po prostu ucieka w razie Ruskich i żeby przy okazji zarabiać 100 tys. miesięcznie.



Co myślisz o autonomii Krymu?
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Dzisiaj krym, jutro nie wiadomo co. Sytuacja z przed prawie 100 lat się powtarza. Jeżeli teraz tego się nie zatrzyma, to czeka nas drugie starcie z moskalami, którego wynik jest mniej pewny, niż w 1920 r.

Mówi ci to coś?

Armia Czerwona – kraj pod bronią
szósta część globu – cały świat,
siła płynąca z serc ku skroniom
płynąca krwią ku chwale Rad.

Jeżeli tak, to wiesz, o co mi chodzi i co o tym, co zrobił Putin myślę.


Co sądzisz o Gender?
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Ja wiem co sądze? Jestem tolerancyjny i mam stanowczo wyj**** na to, kto ma jakie poglady. Jak ktoś się czuje dobrze jako taki homoś czy tam inne gendery to jego interes. O ile nie będą przekonywali innych obywateli do swoich poglądów i ich tam do czegoś zachęcali itp. To dobrze. Nie szkodza oni społeczeństwu.

Co myślisz o popularnej satyrze "Borat" (o ile oglądałeś) która ma na celu ośmieszenie kultury europejskiej? (nic innego mi do głowy nie przyszło :-F)