Regulamin działu
W tym dziale posty nie są naliczane.

Wypowiedz się na temat! Co myślisz o...

Ujmę to tak: Nie przepadam za Nergalem zwłaszcza za to podarcie biblii, co było obrazą uczuć religijnych chrześcijan, ale też te pieśni kościelne i protesty przed koncertami to istny kabaret. Żyjemy w wolnym kraju, gdzie wszystko jest dozwolone, ale nie wszystko przynosi korzyść. A co do przedstawień, to warto wiedzieć, że teatr prawie od zawsze nie szedł w parze z kościołem, więc raczej tutaj ma tak jakby wolność słowa. A zadymy przy kontrowersyjnych przedsięwzięciach zawsze były i będą. Sorry - taki mamy klimat. Nie potrafię w tej sprawie zając stanowiska, bo Nergala nie słucham, do teatru nie chodzę, a z moherami nie trzymam.

Co sądzisz o niżu demograficznym w Polsce?
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Tragedia, model rodziny 2+1 i 2+2. Chociaż fakt, faktem się nie dziwie, sam nie chciałbym mieć więcej niż dwóch dzieci. Jedno z pewnością by wystarczyło. Kiedyś było więcej dzieci, bo to z jakiejś okazji nagle były płodzone (patrz koniec IIWŚ, PRL itp.), dodatkowo nie było tylu rozrywek co dzisiaj to robiono dzieci. Dzisiaj już nikomu się nie chce, bo to i odpowiedzialność i koszta, na które ciężko sobie pozwolić w obecnej polsce.

Co sądzisz na temat fałszowania wyborów?
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
A co mam sądzić? Nie jestem pełnoletni więc nie głosowałem...
Jak zwykle sfałszują wyniki i po sprawie więc... jedyna rzecz do zrobienia to narysowanie wielkiego ku*asa na karcie do głosowania
Mody:
http://www.mediafire.com/download/z8j5o8iie8d3y75/Mafia_TCOLH_MA_MOD_V7.rar
https://www.mediafire.com/file/rze82jl1xz0rbo1/MAFIARGSV3.zip/file
Ja bym to raczej nazwał powyborczym bajzlem. Nie sugerujcie się wypowiedziami Kaczyńskiego, bo to istny desperat, który za wszelką cenę chce dojść do władzy, a gdy przegra, to z wściekłością przyznaje, że wybory zostały sfałszowane. I to nie jest pierwszy raz, kiedy on, lub jego współpracownicy to robią. Bóg jeden wie, czy te wybory były sfałszowane, czy nie.

Co sądzisz o pseudokibicach?
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Nigdy nie darzyłem szacunkiem tej grupy społecznej. Ja to widzę tak: ci panowie mają gdzieś piłkę nożną, oni po prostu szukają pretekstu żeby się wzajemnie napie*dalać i robić demolkę na stadionach. Nie widzą (lub nie chcą widzieć) że tak naprawdę działają na szkodę swojej drużyny i wyrządzają jej niedźwiedzią przysługę. Weźmy choćby przykład Legii Warszawa, która nie pierwszy już raz musi płacić wiele tysięcy euro kary za ekscesy swoich kiboli, a jeśli tak dalej pójdzie to może zostać całkowicie wyrzucona z Ligii Europejskiej. Czy w ten sposób prawdziwi kibice wspierają swój klub, czy tak mu dziękują za zakwalifikowanie się do międzynarodowych rozgrywek? Swoją drogą to trochę niesprawiedliwe że drużyna musi ponosić koszty wybryków stadionowych chuliganów, przecież te pieniądze mogła by spożytkować w znacznie lepszy sposób. Według mnie karne kwoty powinny być potrącane z kont aresztowanych kiboli, a jak nie mają kasy to niech poproszą kolegów o pomoc - ciekawe czy wtedy też okażą się tak solidarni i lojalni. Gdyby ci dżentelmeni mieli trochę honoru, zrobili by zrzutkę i przekazali swojemu klubowi choć część kwoty na zapłacenie grzywny. Kwestie finansowe to jednak małe piwo. Najgorsze jest to, że pseudokibice robią negatywną reklamę nie tylko drużynie którą rzekomo reprezentują, ale całej piłce nożnej jako dyscyplinie. Przez takich bandytów (bo tego słowa należy użyć, niejednokrotnie są to zawodowi kryminaliści, a handel prochami to wcale nie najgorsze z ich przewinień) porządny, uczciwy człowiek nie może przyjść z dzieckiem na mecz i w spokoju go obejrzeć. Na usprawiedliwienie kiboli można powiedzieć, iż to nie do końca ich wina że są tacy jacy są. Spory wpływ na nich ma środowisko w jakim dorastają, być może brak należytego zainteresowania ze strony rodziców itp. itd. Wiadomo że środowiska kibicowskie imponują młodym ludziom, którzy potrzebują poczucia przynależności. Jednak spora część pseudokibiców to ludzie dorośli lub prawie dorośli, którzy mają swój rozum i powinni sobie zdawać sprawę z konsekwencji swoich czynów. Dlatego uważam że nie powinno być dla tego rodzaju chuliganów taryfy ulgowej i należy ich konsekwentnie karać, także finansowo aby choć częściowo pokryć straty jakie wyrządzają.

Co sądzisz o samochodach elektrycznych? Czy mają one przyszłość? Czy to koniec prawdziwej motoryzacji, a może wręcz przeciwnie - początek nowej, lepszej epoki?
Nienawidze tych elektrycznych "pierdzidełek". Zawsze podczas jazdy czy to samochodem czy to traktorem uwielbiałem słuchać dźwięku silnika.
A w elektrycznym samochodzie? Słychać tylko cichy odgłos... no w sumie nie wiem czego, równie dobrze mogę powiedzieć, że nic nie słychać, bo otoczenie ten odgłos zagłusza. Silniki spalinowe jak i elektryczne mają wady i zalety np. spaliny zanieczyszczają otoczenie, a silniki elektryczne nie(chociaż mogę się mylić) itp.
Oczywiście wolę silniki spalinowe. Dlaczego? Bo są w każdym(no może prawie) samochodzie.

Co myślisz o idiotach, którzy za np. strzelaninę w szkolę spowodowaną przez jakiegoś dzieciaka obwiniają gry?
Mody:
http://www.mediafire.com/download/z8j5o8iie8d3y75/Mafia_TCOLH_MA_MOD_V7.rar
https://www.mediafire.com/file/rze82jl1xz0rbo1/MAFIARGSV3.zip/file
To się wzięło od takich gier jak Postal, GTA itp. . Chodzi o to, że dzieci to piracą, pokazują rodzicą, 10 lat później strzelają wszędzie, a dorośli obwiniają to grę. Gdyby te gry miały jakieś zabezpieczenie wiekowe...

Co myślisz o grach wydawanych co rok (Fifa, PES, NBA, Assassin's Creed...)?
Regulamin to Omerta, a ban to obrzyn.
Niestety, ale takie gry to najczęściej odgrzewane kotlety. W 2005 dopadło to też serie "WWF/WWE SMACKDOWN!" i teraz na rewolucję w tych grach jak np. silnik fizyczny z SVR 11 trzeba czekać 5 lat. Od pierwszego SMACKDOWN'a do pierwszego SVR gry wychodziły co 2 lata i zawszę wnosiły coś nowego np.
Dodanie komentarza podczas walk w "Just Bring It!" , czy możliwość chodzenia po Backstage w "Shout Your Mouth!". A teraz? Teraz dostajemy ciągle tego samego odgrzewanego kotleta, zmiany w stosunku gameplay'a od WWE '13 do WWE 2K14 są nikłe. Dodali pare marnych OMG! Moments, kilku zawodników i zmienili system reversali. Gdyby porzucili tą marną numeracje i wydawali gry co 2 lata dając np cathprace(nieumiem pisać tego słowa) jak The Champ is Here!(wiem głupio to by brzmiało, ale w 2k15 na okładce jest sam Cena więc był by i jego cathprace). Nie godzi się wydawać ciężko zarobionych pieniędzy za parę uaktualnień rosteru i dodaniu jakichś tam animacji. Tyle w tamacie...

Co myślisz o użytkownikach Linux'a i Mac'a?
Mody:
http://www.mediafire.com/download/z8j5o8iie8d3y75/Mafia_TCOLH_MA_MOD_V7.rar
https://www.mediafire.com/file/rze82jl1xz0rbo1/MAFIARGSV3.zip/file
Chyba źle sformułowane pytanie. Użytkownik, jak każdy inny. Też człowiek.

Co sądzisz o nagonce medialnej na księży - pedofilów?
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Ojej, jaka nagonka. Skoro osoba (wydawać by się mogło) o wysokim autorytecie, jaką jest ksiądz, dopuszcza się takiego czynu to chyba normalne, że w mediach będzie o tym głośno.

Co myślisz o propagowaniu samochodów elektrycznych?
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...