Wasze prawo jazdy...

A taki temat. Napiszcie czy macie prawo jazdy, za którym razem zdaliście i jakie emocje były po zdaniu prawka? Czy może macie zamiar zdawać np: w tym roku?
Ja zamierzam zdawać w tym roku :-D
Obrazek They never fight alone...
Ja zaczynam kurs w ciągu miesiąca. Strasznie się jaram ;)
Obrazek
Ja mam B,C - za pierwszym razem zdane. Ale to było szczęście i panowanie nad stresem -bo on powoduje że robi się błędy a w głowie pustka i nie wiadomo co robić w danej chwili- skrzyżowaniu...

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
robertRobin, fajnie że potrafisz panować nad tym stresem na egzaminie, ten stres to będzie moim wrogiem na egzaminie. W sumie zaczynam kurs w czerwcu, ale i tak już teraz potrafię jeździć i myślę, że za pierwszym lub drugim razem zdam. Ale niestety, nerwy ostre będą :-D
Obrazek They never fight alone...
Ja na prawko zapisuję się w październiku tego roku, egzamin zdaję w styczniu. Jeździć już umiem, także mam nadzieję, że ze zdaniem nie będzie problemu, o ile nie trafi się na jakiegoś upierdliwego egzaminatora. Mam zamiar potem kupić swoje pierwsze auto, którym będzie Fiat Cinquecento 1.1 Sporting koloru żółtego, potem jakaś Honda Civic :-P

Sorry za odkop :-P
Ja zaczynam od piątku ;)
Obrazek
A ja za około 2 tyg. ;-)
Obrazek They never fight alone...
Masz już to prawko?
[img]http://i49.tinypic.com/2m3oaz5.png[/img]
Sprawdź sobie najpierw w internecie ile trwa mniej więcej kurs, oczekiwanie na egzamin, oraz oczekiwanie na blaszke...

Btw ja już zacząłem jazdy, od razu w miasto ;) Całkiem ok mi idzie
Obrazek
Ja dopiero się zapisałem, najpierw teoria będzię, a potem jazdy :-D . Dlugo to będzię wszystko trwać, ale mam nadzieję, że zdam ;-)
Obrazek They never fight alone...
Karta rowerowa, motorowerowa i Prawo Jazdy A1 i B1 i teraz
W te wakacje uczyłem się trochę jeździć samochodem taty, spodobało mi się, co jakiś czas wypełniam testy na prawko, ale do prawdziwego testu będę mógł podejść dopiero za rok ;/
Obrazek
Za 10 dni czeka mnie egzamin na kat. B

edit// Niestety za pierwszym razem (24.08) oblałem, ale nadszedł ten piękny dzień (8.09), kiedy w końcu mi się udało - ale byłem zestresowany jak nie wiem co (zwłaszcza na mieście). Poczekam na prawko 3 tygodnie, a potem będę śmigał xD
Ja zgodnie z przepisami mogę zacząć kurs dopiero 4 października (3 miesiące przed 18. urodzinami), toteż właśnie gdzieś koło tej daty zacznę kurs. Na razie opanowuję jazdę, mam trochę problemów z koordynacją (zwłaszcza sprzęgło-biegi-gaz :-P ) ale wszystko ogarnę, mam jeszcze sporo czasu. No a poza tym doskonalę teorię, chciałbym zdać przy jak najmniejszej liczbie prób, bo sam sobie opłacam prawko, więc nie na rękę są mi poprawki :-)
Wiem, że chwaliłem się już na SB, ale napiszę, że udało mi się :-) . Zdałem za 1 razem bez problemów i cieszę się, że mam to za sobą. Życzę wszystkim którzy robią prawko aby zdali, dziękuje, dobranoc :-) .
Obrazek They never fight alone...
cron