Ulubiona postać

Ja - rzecz jasna - Tommy'ego. Główny bohater, jak można go nie lubić? Ale o wiele bardziej "przypadł mi do gustu".... Paulie! Uwielbiam jego poczucie humoru!
Zawsze chciałem mieć tyle wiedzy na temat wozów co Ralph i Lucas ;P
In God we believe.
In Metal we are.
In Mafia we play.
Moja ulubioną postacią jest Paulie. Dobry kumpel Toma, narwany i żywiołowy. Myślę że był najbarwniejszą postacią pierwszej odsłony Mafii.
Zdecydowanie Don Salieri. Zawsze mądrze mówił , chociaż był trochę wredny.
Salieri Cię dorwie
Dla mnie Tommy jest najfajniejszy Paulie i troche Sam bo na końcu dedł Pauliego i chciał zabić Toma :evil:
Obrazek ObrazekObrazek
http://kozuba.wrzuta.pl/audio/29yBLYiitOZ/papa_americano
Moją ulubioną postacią jest Sam. Wiem że chciał na końcu zabić Tomma ale w końcu on zrobił napad z Pauliem a Salierii nic o tym nie wiedział.Według mnie Sam to prawdziwy Gangster zawsze oddany rodzinie chociaż czasem potrafi być niezgrabny.
Better to die young, but with a pile of cash in your pocket.
Pauli za taksty i te zachowanie ogółem i Lucas za to, że interesuje się tak wozami ;)
Obrazek
Tom i Paulie :mrgreen:
Moją ulubioną postacią jest oczywiśćie Pan Angelo ! :-D
Oczywiście Thomas Angelo :-D
Lubie wszyskich oprócz Sama :-P :-P
Obrazek
Angel of Death
Ja tam lubiłem Sama'a i Franka
Jak już wspominałem w powitaniu, najbardziej oddziałali na mnie Sam i Frank. Lubię też mądrość życiową Salieriego, żarty Pauliego oraz te szelki Vincenzo :D
Tommy Angelo.
Bardzo lubiłem Tommiego rzecz jasna... Strasznie było mi go szkoda kiedy razem z Joe musieliśmy go zabić :-> . No i oczywiście pozostaje Paulie... Poczciwy Poli :). I jak by go tu nie lubić?
9.08.11, Ergo Arena, Sopot - Ozzy Osbourne
10.08.11, Spodek, Katowice - Judas Priest - Metal Hammer Festival