Twoje 3 ulubione misje z Mafii II

Witam tutaj piszemy swoje 3 ulubione misje z Mafii II. Ja zacznę (kolejność od najlepszej):

1. Obsługa Hotelowa (Rozdział 10) - Misja polegająca na zabiciu Dona Clemente. Misja bardzo klimatyczna i od początku wiedziałem, że będzie to bardzo fajna misja.
2. Schody do Nieba (Rozdział 14) - Misja polegająca na odszukaniu porwanego Joe. Dreszczyk emocji chodzenia od domu Joa do Sokołu Maltańskiego aż do Giuseppe. Później scena przesłuchiwania przez Franka Vinci, wszystko trzyma w napięciu. Dodam, że w tej misji jest bardzo fajny smaczek w postaci filmiku zabicia bohatera pierwszej części.
3. Dobrze Spędzony Czas (Rozdział 6) - Bardzo zaskakująca misja - Vito w więzieniu. Klimacik i poznanie Leo Galante. Bardzo fajna misja, dużo walk na pięści
Obrazek
Wyrżnięcie chinoli za Henry'ego.
1.Wyjście Smoka Zabicie tych żółtków, za Henry`ego...

2.Per Aspera Ad Astra Klimat w tej misji jest niepowtarzalny...

3.Stary Kraj Pierwsza misja. Uczucie gdy rozpoczynamy grę...
Obrazek
1.Wyjście Smoka

2.Obsługa Hotelowa

3.Dzikusy
-Misja druga, w której musimy się przespacerować z torbą do domu. To były pierwsze wrażenia. Zarąbiście klimatyczna dzielnica, śnieg i jeszcze to "let it snow" w oddali.
-Schody do nieba. W pewnym momencie, sami zaczęliśmy się martwić o Joe'go :mrgreen:
-Wyjście smoka. Baardzo zły Joe.
Wiem, że miały być 3, ale wymienię jeszcze jedną.
-Dobrze spędzony czas - pobyt Vita w więzieniu - świetne to było.
1. Obsługa hotelowa
2. Wyjście Smoka
3. Twardziel i Liczykrupa
1. Wyjście smoka - mnóstwo akcji oraz uczucie wściekłości towarzyszące nam przed jej wykonaniem dają niepowtarzalną kombinację, która tworzy genialny klimat.
2. Obsługa hotelowa - chociaż misja trochę przekombinowana fabularnie, jest dużo akcji oraz kilka ciekawych momentów oraz skryptów.
3. Schody do nieba - najdłuższy rozdział w grze przypuszczam. Każdy jego element jest genialny. Zabójstwo Toma, strzelanina w porcie, napięcie towarzyszące nam w szukaniu Joe oraz akcja na placu budowy.
1.Obsługa Hotelowa

2. Wyjście Smoka

3. schody do nieba

ale ogólnie to większość misji mi się podobała, tylko szkoda że zabrakło misji dodatkowych (poza głównymi wątkami).
1. Twardziel i liczykrupa świetny klimat, wspaniała fabua....jednym słowek rzeźnia :mrgreen:
2. Spoczywaj w pokoju najśmieszniejsza misja w całeeeeeej grze :lol:
3. Per Aspera Ad Astra piękny klimat, aż łezka w oku się kręci :->
1. Obsługa hotelowa
2. Twardziel i Liczykrupa
3. Wyjście Smoka
9.08.11, Ergo Arena, Sopot - Ozzy Osbourne
10.08.11, Spodek, Katowice - Judas Priest - Metal Hammer Festival
Obsługa Hotelowa - misja mnie bardzo zaciekawiła, te poruszanie się z w stroju sprzątacza, być
bacznym żeby nas nie rozpoznali heh.

Dobrze spędzony czas - Dobry klimat, dużo walk na pięści, misja przypadła mi do gustu.

Per Aspera Ad Astra - Ostania misja w grze, misja spodobała mi się ponieważ nie była łatwa nawet na niskim poziomie, utrzymywała dobry klimat i miejsce w którym rozgrywała się akcja było dobrze dopasowane.
1.Schody do nieba
2.Spoczywaj w pokoju
3.Dobrze spędzony czas
1.Dzikusy- swietna oprawa muzyczna podczas strzelaniny no i jazda hot- rodem.
2.Wróg publiczny- ach, ta jazda na czas w trybie symulacyjnym... good!
3.Schody do nieba- za niezwykle ciezka misje( na hard).Te rzucanie koktajliami troche irytowalo, ale i zmuszalo do walki.
Obsługa Hotelowa - Bardzo fajna misja, ciekawy scenariusz, rozkminy Joe jak zabic wszystkich i obawy Vito + 'Szczęściarz' siedzący w kiblu ;) (Niektórym szkoda Marty'ego... ale ja tam sie jakoś nie przywiązałem do niego, przed misją był napalony jak nie wiem co :D Skojarzyło mi się to ze sceną z jakiegoś filmu, ale do dzisiaj nie moge wymyślić gdzie było coś takiego

Spoczywaj w Pokoju
- Ta impreza i nachlani koleżcy, a my robimy za kierowce - jak w życiu zaraz po zdaniu prawka hehe :D I to śpiewanie w drodze powrotnej ^^ Miazga!

Dzikusy - Najpierw sprzedaż fajek jak w GoodFellas, a potem Hot Rody i rozwałka jako zemsta :D + Twardy jak 'American Gangster' Joe który bez wahania zlikwidował przywódcę gangu ;)
"Lepiej żebyś pił niż palił twierdzi społeczeństwo, z tym że ziele to spokój, alkohol to szaleństwo!!"
Obrazek
1. Obsługa Hotelowa -świetnie wykonane wnętrze hotelu nadające klimat, świetna rozpierducha;]
2. Twardziel i liczykrupa
3. Wszystkie rozdziały w okresie zimowym, Empire bay zimą wygląda po prostu wspaniale;]
Obrazek