Twoje 3 ulubione misje z Mafii II

Mały odkop :)

-Pierwsza misja we Włoszech, pomimo tego, że krótka, to genialna.
-Obsługa hotelowa, super fabula
-i misja wg mnie najlepsza i najbardziej klimatyczna- Vito, Joe i Eddie w burdelu i to, co się działo potem ;d. Szczególnie świetnie zrobili śpiew pijanych towarzyszy, naśladujących "Return to me", po prostu epicka scena jak z filmu. Szkoda, że nie ma kamery z wnętrza pojazdu z możliwością rozglądania się...
-Wyjscie smoka
-Per Aspera Ad Astra
-Dzikusy
mi jakos nie podeszła misja z hotelem...z góry wiedzialem co sie wydarzy przez gameplaye z prezentacji krażace w sieci jeszcze przed premierą
"...-Right Steve?
-Sure Derek."
:D
1. Stairway to heaven - misja, która sprawiła mi najwięcej problemów, nie mogłam poradzić sobie z Derekiem, ale bardzo ją lubię i wracam do niej/
2. Per aspera ad astra - ostatnia misja, wiadomo, klimacik jest, adrenalina jest.
3. In Loving Memory of Francesco Potenza

jimmen17 napisał(a):
-i misja wg mnie najlepsza i najbardziej klimatyczna- Vito, Joe i Eddie w burdelu i to, co się działo potem ;d. Szczególnie świetnie zrobili śpiew pijanych towarzyszy, naśladujących "Return to me", po prostu epicka scena jak z filmu. Szkoda, że nie ma kamery z wnętrza pojazdu z możliwością rozglądania się...

Również uważam, że ta scena jest niesamowita. Niezwykle zabawna, czasem włączam grę tylko po to żeby posłuchać tego pijackiego zawodzenia :mrgreen:
Obrazek
1. Schody do nieba - normalnie serce miałem w gardle, bo bałem się, że zobaczę Joe'go w kałuży krwi... :-)
2. Dzikusy - Dość długawa misja i trochę akcji było
3. Obsługa hotelowa

No i na marginesie dodam jeszcze Piłę ;-)
"Kiedyś zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel" - Frank Coletti

Obrazek
Obrazek
Obrazek
To tak:

1.Obsługa Hotelowa - mocna scena w tej misji
2. Wyjście Smoka - również mocna (nawet mocniejsza) scena, duzo strzelania.
3. Schody Do Nieba - Tego już chyba nie muszę wyjaśniać :-P
Obrazek
Obsługa Hotelowa
Dzikusy
Twardziel i Liczykrupa
Obrazek
Twardziel i Liczykrupa - A ma ten Luca za swoje!


Obsługa hotelowa -


Piła -
Obrazek
1. Wyjście smoka - moja ulubiona misja w całej grze. Fajna była ta jatka w tym chińskim barze i zemsta na żółtkach za Henry'ego.

2. Obsługa hotelowa - co tu dużo gadać, świetna misja.

3. Twardziel i Liczykrupa - ta misja miała wszystko to co lubię w tej grze. Na początek śledzenie Luci, później skradanie się do pokoju i na końcu wybicie ludzi Luci. Do tego bardzo fajny był etap przejścia kanałami szczególnie moment jak Vitowi na łeb zwala się ten gnój :)
Dobrze spędzony czas

Mój ulubiony rozdział w Mafii II. Kocham ten klimat więzienia, tu ten wylewał się z monitora. Czułem się jakbym oglądał Ucieczkę z Alcatraz czy Hooligans 2. Świetnie zrealizowany, dawał dużo radości. Naprawdę żal było z niego wychodzić.
Nie ma jak w domu - Ta muzyka,w ogóle fajny klimacik.
Obsługa hotelowa - Ten moment,w którym bomba wybucha za wcześnie
Per Aspera Ad Astra - Kawałek "Maybe" idealnie pasuje do misj - deszcz,tracimy najlepszego przyjaciela
Obrazek
Nie ma jak w domu

Dzikusy

Twardziel i Liczykrupa
Per aspeda ad astra
Dzikusy-gdy trzeba rozwalić barek z Tommy guna
misja pierwsza czyli:
- wojenka i potem misja w hotelu

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
9. Twardziel i Liczykrupa - Polubiłem tą misję. Głównie ze względu na to, iż występuje tam głównie Luca Gurino, sam nie wiem czemu, ale to jedna z moich ulubionych postaci w Mafii II. Poza tym ogółem podoba mi się to zakradanie do rzeźni i wybijanie kilkunastu gangsterów, jedynie walka z Sammym nie przypadła mi do gustu.
13. Wyjście Smoka - Ogółem jak dla mnie ciekawy motyw z wyrżnięciem Henrego i zmasakrowanie go na samym środku parku. Poza tym podoba mi się strzelanina w Smoku (Jedynie pierwsza część, jakoś nie lubię strzelanin na piętrach) oraz rozmowa Vito, Joe i Wonga.
15. Per Aspera ad Astra - Misja ma jakiś dziwny klimat, który bardzo mi się podoba. Poza tym jest nieco owiana tajemnicą, podoba mi się też występowanie tutaj Lea Galante i przywódcy Chińczyków.
1. Obsługa hotelowa
2. Wyjście smoka
3. ostatnia misja (nie potrafię przepisać)
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)