Twoje 3 ulubione misje z Mafii II

Moje trzy ulubione misje to :

Wyjście Smoka
Schody do nieba
Twardziel i liczykrupa
Światem nie rządzą prawa spisane na papierze,światem rządzą ludzie .
Obsługa Hotelowa
Twardziel i Liczykrupa
Wyjście Smoka
Moimi ulubionymi misjami w Mafii II są:

1 - Obsługa hotelowa - misja dająca sporo emocji, najpierw wybuch w hotelu, potem totalna rozpierducha, a następnie pościg za Clementem.
2 - Wyjście smoka - klimatyczna misja, w której ginie nasz przyjaciel, Henry. Wielka rozróba u chinolów i zabicie Wonga.
3 - Stary kraj - misja, od której zaczyna się cała historia Mafii II. Troszeczkę krótka, ale wg. mnie tak powinna się zaczynać każda dobra gra.
1. "Dzikusy",
2. "Obsługa hotelowa",
3. "Per Aspera Ad Astra".
Rozumiecie, ważne jest, aby umieć zachować równowagę. Równowaga – to dobre słowo. Bo facet, który chce zbyt dużo od życia ryzykuje, że straci absolutnie wszystko. Natomiast facet który zbyt mało chce, może w ogóle nic nie dostać.
1. Obsługa Hotelowa
2. Wyjście smoka
3. Schody do nieba

(2 i 3 to kity bo oprócz 1 to wszystkie inne po prostu są nudne :-/ )
Radio Wolny YT!!!

Działamy o każdej porze dnia i z każdą częstotliwością!!!! http://www.youtube.com/user/RadioWolnyYT
nie rozumiem tego co napisałeś. Najpierw piszesz, że to twoje ulubione misje, a postem mówisz, że są cienkie. Sprostuj proszę :-P

Moje misje to:

1. Murphy's law (szkoda, że w normalnej grze nie ma centrum handlowego :-( )

2. Balls&Beans (Za to, że można załatwić Lucę - wnerwiał mnie od samego początku)

2. Room service (Za możliwość zabicia Clementego, który jak jego Capo wnerwiał mnie niesamowicie :-P )
[img]http://i49.tinypic.com/2m3oaz5.png[/img]
Moje ulubione rozdziały to:

Twardziel i liczykrupa

Wyjście smoka

Wiem że to tylko dwa rozdziały ale moje ulubione hehe :-)
Obrazek
Stary kraj - pierwsze spotkanie z Mafią II = coś niesamowitego

Dobrze spędzony czas - strasznie klimatyczny rozdział, te obszczymury i klawisze :->

Schody do nieba - rozdział, w którym cofamy się do Mafii I, aby jeszcze raz usłyszeć głos Tommy'ego Angelo - bezcenne :))
Wyjście Smoka
Obsługa Hotelowa
Piła
Moje 3 ulubione misje:
- "Piła" , powód - rozpierducha MG-42 i moje pierwsze spotkanie z Thompsonem w Mafii 2
- "Nasz Przyjaciel" , czas na zdobycie najlepszych wózków ,możliwość biegania Vitem w bieliźnie :mrgreen:
-"misja usunięta z podstawki" (nie wiem czy może to być uzane ale lubię tą misje)
Misja w której musimy zniszczyć samochody w hangarze które okazują być się modelami Dezilli 410 Grand America.Misja ta pojawia się w dodatku joe's adventures lecz w innej wersji.
Obrazek
Moje ulubione misje

1.Nasz przyjaciel
2.Schody do nieba
3.Obsluga hotelowa
1. Per Aspera Ad Astra
2. Obsługa hotelowa
3. Wejście smoka ;)
*Home, sweet home (r. 2)
*In loving memory of Francesco Potenza (r. 7)
*Stairway to heaven (r. 14)
A moje 3 ulubione misje to :

1. Nie ma jak w domu
2. Dzikusy
3. Nasz przyjaciel
Radio Wolny YT!!!

Działamy o każdej porze dnia i z każdą częstotliwością!!!! http://www.youtube.com/user/RadioWolnyYT
Moje ulubione to: Rozdział 1 – Stary kraj, Rozdział 4 – Prawo Murphy'ego, Rozdział 8 – Dzikusy, Rozdział 10 – Obsługa hotelowa, Rozdział 11 – Nasz przyjaciel.

Rozdział Stary kraj lubię za klimat wojskowy. Vito w tym mundurze z kaskiem wyglądał naprawdę ładnie, a w dodatku jeszcze świetnie strzela mi się z Garand M1 :->

Rozdział Prawo Murphy'ego lubię, za obrabianie jubilera. Szkoda tylko, że nie dało się zbierać ręcznie tych klejnotów, a potem jechać je jeszcze sprzedać, oczywiście z małymi przeszkodami :-(

Rozdział Dzikusy lubię, za sprzedawanie fajek, a potem jeszcze ta rozróba z żelami :-F

Rozdział Obsługa hotelowa lubię, za wysadzenie budynku, a przed wybuchem jeszcze ta ciekawostka - Co tu robi Henry? :-

Rozdział Nasz przyjaciel lubię najbardziej, po tylu latach znów spotkanie z poczciwym Leo i szkoda, że gdyby nie układ Leo z Henrym, to Vito pozwoliłby na śmierć Leo :-/. Fajnie by było, jakby wyszedł dodatek: Przygody Leo (Leo Adventure's) i odbył się w czasach jego młodości, czyli w 1920 roku.

Ale to tylko moje zdanie, a jak wiadomo i tak 2K miało by to, za przeproszeniem w dupie :-X

I tak jak napisał Filip37 szkoda, że w swobodnej grze nie ma centrum handlowego, albo salonu w którym kupowało by się samochody. Vito otrzymał miano mafioza i co auta kraść? Przecież oni sami w tych tekstach przed ładowaniem napisali, żeby utrzymać respekt należy nie zabijać, nie kraść i nie handlować narkotykami...

Mogli by dodatek DLC wypuścić, przecież ten salon samochodowy w Little Italy idealnie się nadaje, a kupowanie mają jak na palcu. Przecież w autoencyklopedii auta poruszają się na takiej ruchomej plandece. Co za problem, dla nich doświadczonych programistów zrobić coś takiego, że podchodzisz do drzwi salonu i wyświetla się napis E - Kup samochód, a potem włącza się autoencyklopedia, klikamy enter na wybranym aucie. A w skrypcie napisać, żeby transportowało go nam, przed salon i zabierało ustalone pieniądze.

Nie ma to, jak sobie pomarzyć :-J
cron