Taksówkarz Tomasz 2

Coś tam się wykombinuje ;-) W sumie pójdzie to na korzyść serialu. Oczywiście, czasami kamera będzie zza pleców (bo tak jest wygodniej), ale już tylko w niektórych scenach.
Ostatnią rzeczą, jaką facet chce oglądać na koniec dnia, jest żona - Al Bundy
Powiedzmy sobie szczerze - tutaj ludzi do dubbingu nie znajdziesz, bo zamiast coś robić na rzecz serialu wolą mówić o gwoździach do trumny.
Osobiście mogę napisać, że wtedy, jak były te tłumy to jeszcze spora garstka oglądała. Teraz, jak tych tłumów nie ma, tylko z 3-4 osoby skomentują twoje filmy... no nie wiem. Grunt, że chęci masz i że się nie poddajesz ;)

Dziwią się, że film słaby, że żałosne to wszystko, że gwoździe do trumny kupować, a narzekają... taki mądry gnijący na fotelu? Zrób lepszy film ;)
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...
Robiłem filmy i wiem, że niedubbingowane są żałosne. Mogę pomóc przy dubbingu, jeżeli John kogoś szuka.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Zapraszam do obejrzenia odcinka siódmego. Wprowadziłem nieco poprawek, chyba już jest lepiej, ale sami zobaczcie i oceńcie ;-)

Ostatnią rzeczą, jaką facet chce oglądać na koniec dnia, jest żona - Al Bundy
Gdyby strzelania, w której jest brak przejść kamery, a widok jest zza pleców, i widać celownik nie popsuła całego efektu, to byłby najlepszy ze strony technicznej odcinek. Strzelaninę mogłeś oskryptować, tak jak inne akcje w filmie, a późniejszą podróż pojazdem nagrać z różnych ujęć, prędzej tłumaczyłem jak to zrobić. (Mogę nawet nagrać Ci poradnik jak robić różne ujęcia kamery podczas jazdy samochodem, bez żadnych modów) Nie musisz się tak śpieszyć z nowymi odcinkami, ważne, aby je jak najbardziej dopracować. Ja przykładowo nad jednym filmem pracuję już od końca maja, nie śpieszę się, aby go nie spier**lić, weź z tego przykład.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Strzelanina z udziałem głównego bohatera jest jedną z najtrudniejszych scen, jeśli chodzi o takie "czyste" oskryptowanie. Te boty w grze czasami nie zachowują się tak jak należy i dlatego gdy w walce uczestniczy Thomas zawsze jest graczem, a nie botem działającym tylko na skryptach. Tak jest dużo sprawniej i wygodniej, a że czasem kamera jest zza pleców to jeszcze nic takiego. Mogę to jedynie ograniczyć, ale nie całkowicie zlikwidować. Inne sceny (np. rozmowa) to owszem da się oksryptować i wtedy wszystko działa. Co do jazdy samochodem, to zazwyczaj nie przykładam wagi do robienia różnych ujęć, ale jeśli chcesz, to możesz nagrać mi ten poradnik i zobaczę co da się zrobić ;-)

A jak serial wypada od strony fabularnej?
Ostatnią rzeczą, jaką facet chce oglądać na koniec dnia, jest żona - Al Bundy
Ze strony fabularnej też nie jest najgorzej, całkiem fajnie, ale mam zastrzeżenia do akcji typu "Jestem na terenie wrogiego gangu, który może mnie w każdej chwili zabić, przyjechałem z obstawą, ale po 5 min. ich odeślę, bo druga strona proponuje negocjacje", albo "Uciekłem z domu, znalazłem łopatę, i podkopałem się pod garaż" :~ Mimo to wciągnęło mnie. Poradnik postaram się wstawić jutro, o ile nie zapomnę.



EDIT: Dobra, zapomniałem zrobić, zrobiłem dzisiaj. Robiłem totalnie na spontana, bez bawienia się w profesjonalizm, tym bardziej, że zrobiłem go tylko tutaj, aby pokazać. Mimo to zajęło mi ponad 2 godziny. Nie jest to nic specjalnego.

Mam nadzieję, że się przyda. Dodatkowo przyznam się, że musiałem przyśpieszyć klipy, bo w Mafii po włączeniu Frapsa mam blokadę na 10 FPS, i za cholerę nie mogę tego zmienić, a wszędzie indziej jest dobrze, ale nie o tym mowa.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Jak dla mnie cała ta część 2 jest super. Po prostu lubię to oglądać.
Z fabułą nie jest najgorzej. Ciekawie, interesującą, a nawet zaje...cie.
Obrazek
Świat, gdzie istnieją tylko zwycięzcy, gdzie panuje pokój. Świat wypełniony jedynie miłością. Chcę dać początek światu, zawierającemu jedynie te pojęcia.
Madara Uchiha
Kurczę, dawno nie pisałem w tym temacie, i szczerze powiedziawszy aby wypowiedzieć się o nowych odcinkach Taksówkarza Tomasza musiałem się cofnąć o parę odcinków wstecz. Ale to chyba już na korzyść Johnny'ego ;) .

W stu procentach zgadzam się z poprzednikami, że druga seria jest naprawdę dobra. Fabuła juz może nie taka jak w pierwszej części, ale wciąż trzyma wysoki poziom. Niestety wciąż rażą mnie niektóre oskryptowane momenty o których mowa była już wcześniej. Myślą, że to jest chyba największą ( i na razie jedyną wadą) TT .

Tak czy inaczej czekam na kolejne odcinki. :)
Obrazek
Pam param pam pam :o-- Przygotowania do matury i sama matura zajęły mi trochę czasu i nie miałem czasu na wznowienie produkcji, później musiałem korzystać z najdłuższych wakacji w życiu i tylko trochę (łagodnie mówiąc) czasu miałem na nagrywanie scen do ósmego odcinka "Taksówkarza Tomasz 2". Dziś go wreszcie ukończyłem i mogę go z dużą przyjemnością opublikować na forum :-) Głupio mi by było tak nagle przerwać produkcję serialu, narodziły się nowe pomysły, to musiałem stworzyć przecież nowy odcinek. Nie zmieniłem w nim zbyt wiele, dużo zwrotów akcji tam nie ma, ale są istotne wydarzenia, które będą miały znaczenia dla dalszej fabuły. Zresztą, co tu dużo mówić: ZAPRASZAM DO OGLĄDANIA!

Ostatnią rzeczą, jaką facet chce oglądać na koniec dnia, jest żona - Al Bundy
Co całkiem, całkiem.
Z pewnych przyczyn pozwolę sobie nie oceniać strony technicznej, ale ogólnie widać postęp od poprzednich odcinków :->
Z pewnością intro trwało stanowczo za długo. No i jakość chociaż HD, dzisiejszy standard.
A fabuła, fabułą. Nic specjalnego, w pewnych momentach aż chce się wyłączyć, ale niektóre potrafią zaciekawić.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Zgadzam się z przedmówcą, że niektóre momenty to napraaaaawdę długa gadanina i takie coś przewijałem, ale fajnie, że powraca serial ;P Zresztą, co mnie też zmotywowało, by wrócić do Mafii ;)
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...
Pomysł i wykonanie bardzo dobre. Tak szczerze, to jedna z najlepszych machinim, jakie widziałem. Trzymam kciuki za kolejne odcinki. \:/
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
DMateo07 napisał(a):
widać celownik .


Zawsze można zmienić typ celownika na kropkę zamiast krzyżyka.
Kropka będzie mniej widoczna.
Mody:
http://www.mediafire.com/download/z8j5o8iie8d3y75/Mafia_TCOLH_MA_MOD_V7.rar
https://www.mediafire.com/file/rze82jl1xz0rbo1/MAFIARGSV3.zip/file
Jak będzie nadal widoczna nic to nie zmieni, nadal będzie widać, że to gameplay, a nie film. Że tak porównam. Jak się coś robi, to robi w 100% perfekcyjnie, a nie, trochę lepiej ;-)
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek