Syrena wozu FBI

Mam pytanie, czy słyszeliście już odgłos syreny wozu FBI? :-o Wracam sobie do baru Salierego z misji "Kampania wyborcza" i zderzyłem się z jakimś wozem, więc zaczęła mnie gonić policja. W pewnym momencie zaalarmowani zostali wszyscy gliniarze i widzę na radarze czrwone kropki (czym tam kreski), a potem słyszę bardzo oryginalny odgłos syreny, inny niż normalnie i zza rogu wyłonił się wóz FBI, ale w środku siedzieli zwykli gliniarze, tu już nic orginalnego... To było na jakimś placu na wschodniej części wyspy, niedaleko mostu, żałuję że nie nagrałem wtedy tego dźwięku, ale zrobię to przy najbliższej okazji. :-|
Ja już go kiedyś słyszałem, pojawił mi się raz w "Swobodnej jeździe". Ponoć zdarza się to tak rzadko, jak np. człowiek z głową psa ;)
jak dluge ci policja goni albo strzelasz t wtedy jedzie woz FBI wiem bo czesto sie bawie z policja w mafii :-D
Tak ci się tylko zdaje. Dam głowę, że u mnie FBI przyjechało OD RAZU po tym, jak wszyscy gliniarze zostali zaalarmowani, a to z kolei zdarzyło się równie szybko. W dodatku chcieli mnie zamknąć, a nie zabić. Nie zmyślam, tak jakoś wyszło... :roll:
Wierze Ci. ;-) Ja mówie przy czym goni nas wóz FBI. Jeszcze nigdy nie widzialem czlowieka z głową psa ale i tak mam nadzieje ze go spotkam tak samo z tym wozem w takiej sytuacji jak ty:-)
Już nie jeden raz gonili mnie tym wozem FBI, ale ostatnio chyba się na mnie obrazili bo ich już nie widuje ;]
Extreme stwierdzili ze im i tak uciekniesz to niewidzieli w tym sensu :P
No chyba że tak :D
No już gdzieś kiedyś dawniej gonił mnie ten Lassiter V16 Police czy jak to się pisze :D
Kiedyś gdy ukradłem auto zauważył mnie policjant zacząłem uciekac i wszyscy gliniarze zostali zaalarmowani wysiadłem z auta i zacząłem uciekac pieszo bo nie widziałem żadnego gliniaża i po chwili złapał mnie gościu w roboczym ubraniu
Patras
Podaj jaki to był tryb, tzn. swobodna jazda, ekstremalna, albo jaka to była misja :-o ?

Edit: Żle zrozumiałem z tym roboczym ubraniem :mrgreen: , bo chodzi ci chyba o mundur policyjny :roll: .
Syrena wozu FBI to ESTER EGG.. jest ona nowoczesna :D
"Lepiej umrzeć młodo..lecz z grubą forsą w kieszeni "
Thompson1920 napisał(a):
Syrena wozu FBI to ESTER EGG.. jest ona nowoczesna :D


Możesz to wytłumaczyć? Bo szczerze mówiąć nie zabardzo cię rozumiem.
muore il bandito, la mafia vive
Zapewne taką samą syrenę (odgłos) słyszał w czasach dzisiejszych (lub po Mafijnych) ;) Może jakiś dzisiejszy stan USA taką posiada... Thompson - powiedz, gdzie tą syrenę już słyszałeś - to nam (nie)wiele powie ;)
Chodzi o to że jak mnie gania we FREE RIDE NOC <fajne pościgi xD> to często gania mnie własnie lassiter. Jest to syrena taka jak w Dzisiejszych amerykanskich radiowozach ;)
"Lepiej umrzeć młodo..lecz z grubą forsą w kieszeni "