Syrena wozu FBI

Don Salieri napisał(a):
W trybie fabularnym mi się kilka razy tak zdarzyło, ale nigdy w FR.

A nie jednak coś było [...] opancerzone wozy Highway Patrol. :-)

Tylko kilka razy w FR mi się tak zdarzyło.


Zanim napiszesz następnego posta to najpierw go przemyśl tak, abyś nie zmieniał swojej pozycji w sprawie podczas jego pisania ;-)
Mnie często goni ten wóz w FR jak jadę od południa w śródmieściu i skręcam w tą szeroką drogę do oakwood to on sie tam pojawia(mam nadzieję że mnie zrozumiecie).
Żeby było fajnie, to można po prostu wziąć program RHAM i podmienić charakterystyki Schuberta Extra Six Police z Lassiterem V16 Police.

Następnie, zkopiować plik polCad00.4ds i zmienić mu nazwę na polimTud00.4ds. No i wtedy mamy Lassitera na stałkę :-)

Można też zmienić nazwę pliku sirene2.wav na sirene1.wav, żeby Schubercik miał syrenę Lassitera.

Ja sobie tak zrobiłem i jest elegancja Francja. ;-)
Obrazek
słyszałem to w misji omerta przy lotnisku byłem poszukiwany i nadjechał kolejny lessiter v16 police i słyszę odgłos syreny F.B.I
Nie mam pojęcia o czym mówicie :p
Ostatnimi czasy często się bawię z Policją i nie słyszałem jej ani razu :)
A może i słyszałem ale pewnie zbyt byłem zajęty manewrowaniem między pojazdami niż zwracaniem uwagi na syrenę :D
Może jakiś link do youtube albo coś takiego ?? Albo troszkę kreatywności i sami ujmijcie to ;P
PS :
Mój 100 Post <33
"To ciach babkę w piach... A teściową w klatkę piersiową."
Dość dawno to dostrzegłem, ale nie napisałem.

"Samochód FBI" niezwykle często można spotkać w misji "Robota na boku".
Chwilę po tym, kiedy pojawia się informacja "wszyscy gliniarze zostali zaalarmowani".

Jak ostatni raz przechodziłem tę misję, to przy każdym pościgu miałem okazję słyszeć tę syrenę :o
Ha !
Proszę o kogoś kto wie i słyszał te syrenę o pobranie z tego linku w spojlerze (jest to nagrane przez mnie więc spokojnie).

Odpalcie to normalnie w winampie i przesłuchajcie to ^ ^Jeżeli to chodzi o ten dzwięk to możemy go usłyszeć na dachach w misji "Ksiądz" po wskoczeniu do hotelu (bug).
"To ciach babkę w piach... A teściową w klatkę piersiową."
Z wozem FBI w misjach można dopiero się spotkać w misji WYCIECZKA NA WIEŚ , nigdy wcześniej choć będziecie poszukiwani , nie natkniecie się na ten wóz.
Salieri Cię dorwie