Syrena wozu FBI

Możliwe...ale skąd wiesz jakie są syreny w amerykańskich radiowozach??
Z tego co wiem w samochodach policyjnych są różne dźwięki, nie jednakowe.
muore il bandito, la mafia vive
No i każdy stan może mieć inną...albo nawet miasto ;)
Dokładnie :-) No chyba że byłeś w jakimś amerykańskim mieście i słyszałeś taką syrene ;-)
muore il bandito, la mafia vive
Pewnie słyszał w jakimś filmie...
Całkiem prawdopodobne :-D Ale wiesz jak to jest w filmach...czasem podstawią taki dubbing, sztuczny odgłos ;-)
muore il bandito, la mafia vive
JACY LUDZIE... SKORO MAFIA DZIEJE SIE W AMERYCE TO NIE DADZĄ CZESKIEJ SYRENY !!
"Lepiej umrzeć młodo..lecz z grubą forsą w kieszeni "
Mafia to czeska gra.
To że dzieje się w jakimś amerykańskim mieście(LH) to nie znaczy że mają dawac wszystko co amerykańskie.
muore il bandito, la mafia vive
ee posluchaj...ja umiem rozróżnić czeską od amerykańskiej syreny I KONIEC TEGO TEMATU
"Lepiej umrzeć młodo..lecz z grubą forsą w kieszeni "
Syrena zależy od auta a nie od kraju w jakim jeździ, i proszę o spokój nie chce kłótni w każdym temacie.
1)W trybie fabularnym wóz FBI gonił mnie kilka razy, ale w FR nigdy
2)tak naprawdę to nie jest wóz FBI tylko higway patrol (na drzwaich pisze) :mrgreen:
Blitzkrieg1410 napisał(a):
2)tak naprawdę to nie jest wóz FBI tylko higway patrol (na drzwaich pisze) :mrgreen:


Faktycznie tak, jednak autem "patrolu autostradowego" w grze poruszają się funkcjonariusze FBI, dlatego potocznie jest on tak nazywany :)
Jak wykonujesz zadanie dla Lucasa to musisz tam powiadomić gościa, że policja chce go aresztować i wtedy też przyjeżdża ten wóz ;-) I jeszcze w misji Omerta wieźli nim Frank'a.

No chyba, że wy mówicie o innym :-)
"Świat należy do Ciebie." - Scarface [Film]
"Chcesz skończyć jako ten co nic nie miał? Więcej ruchów, a mniej pierdo*enia." - WFD [Zespół]
"W końcu zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel." - Mafia [Gra]
Dokładnie ten sam ;-) ''wóz FBI'' jest jeden w grze...lassiter fordor v16 police ;-)
muore il bandito, la mafia vive
dziwne, u mnie wóz FBI ma inną syrenę niż zwykłe radiowozy, ale nie nowoczesną :-|
W trybie fabularnym mi się kilka razy tak zdarzyło.

A nie jednak coś było jak włączyłem sobie grę (ścigałem się z policją). Ja jechałem Hot Rotem a tu nagle bariera drogowa, kolczatki i opancerzone wozy Highway Patrol. :-) '

Tylko kilka razy w Trybie Fabularnym mi się tak zdarzyło.