Regulamin działu
W tym dziale posty nie są naliczane.

Sygnaturę osoby wyżej oceniam na...

Grafika fajna - prosta i to mi się podoba. Jednak znajduje się w niej rażący błąd - mianowicie obrazek ma trochę jaśniejsze tło niż standardowa czerń, w której jest tło. Nie rzuca się w oczy od razu - jednak jest zauważalne.

Poza tym jako całość, należałoby też ocenić napisy - i to "Nie spamuj bo Cię zbanujemy!!!" BARDZO mi się nie podoba. Po pierwsze nie użytkownik jest od tego aby w taki sposób "straszyć" ludzi, po drugie... a z resztą nieważne - po prostu mi się nie podoba.

Koniec końców 6,5/10 - Gdyby nie ten tekst o spamowaniu ocena byłaby pewnie wyższa :)
Obrazek
- M a f i a P B F -
Sygnatura bardzo klimatyczna. Świetny obrazek utrzymany w stylu noir: wiadomo, miasto skąpane w deszczu, na pierwszym planie widoczny gangster w płaszczu z Thompsonem. Dalej widzimy ciała, prawdopodobnie ofiary ww. gangstera. Napis też w porządku, jednak słowo 'welcome' trochę mi się nie podoba, bo jest pokolorowany na dwa kolory. Koniec końców - sygnatura jest fajna i ode mnie 8/10.
Nivener... Hmm...Cóż ja tu mogę powiedzieć. Na pewno lubisz i pewnie słuchasz metalu. Ale niestety jest to tylko cytat, więc 3,5/10. ;-)
Obrazek
Świetna... Palące się zdjęcie co znaczy koniec z przyjaźnią, interesy są ważniejsze. Jeszcze ten napis supcio.<----> 9/10.
Obrazek
Jestem fanem AC. Sygnaturka spoko, napis spoko (niezbyt oryginalny, ale co tam :-D). 8,5/10 :-)
Obrazek
Fajne ujęcie, ale napis kiepsko wpasowany. 3/5
Obrazek
Obrazek
UP THE IRONS!!
Po sygnerce widać że kochasz ciężką muzę <--> 7/10
Obrazek
Fajna sygnatura,10/10
"Wychowany na twoich słowach dopadnie cię morderca."-Pablopavo
Zwykły cytat nawet nie pogrubiony<--> 3/10
Obrazek
Sygnatura bardzo klimatyczna i fajnie zrobiona. Tylko co oznacza ten skrót "B.C" w lewym dolnym rogu ? :mrgreen: Ocena: 9/10
Kawałek tapety z efektami i tekstem. Ładnie wygląda, 8/10.
0/10 bo nie masz sygneturki...
Obrazek
Fajna Sygnatura dlatego daje


Obrazek
Angel of Death
5/10 Więcej się nie dało?

wojtas022 napisał(a):
Tylko co oznacza ten skrót "B.C" w lewym dolnym rogu ?


To moje inicjały tyle że od tyłu ;-) .
Obrazek
Dosyć fajna, ale przydałby się podpis. 7/10
cron