Regulamin działu
W tym dziale posty nie są naliczane.

Sygnaturę osoby wyżej oceniam na...

Kolejny cytat Tommiego 7/10.
Obrazek
L.A. - the city of crimes
Co ja się tam będę rozpisywać. Ładna sygna jest, jakość fajna i ujęcie niezłe "piw paw" :mrgreen:
Na dole jest coś napisane, ale nie umiem czytać, więc nie oceniam. Dodatkowo plusik za kapelusik. Za wszystko to będzie 10, będę winna grosika =)

Ten w białym w mojej sygnaturce to Maf z czasów gdy był jeszcze adminem (i tak nadal jest). Szalał chłop, szalał :D Nie było wtedy banów, były kopniaki w szczękę. To były czasy...
Obrazek
Kasiowa sygna jest świetna. Nie można nie zwrócić uwagi na wąsa admina - nie ma co, budzi respekt :-) Ocena 10/10 ponieważ mnie rozśmiesza, ale również niesie za sobą morał ;-)
Obrazek
Prosta sygnaturka, bez bajerów. 7/10
Obrazek
Joe Pesci (tak mi się wydaje) z M1911A1, 9/10 :mrgreen:
"Kiedyś zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel" - Frank Coletti

Obrazek
Obrazek
Obrazek
taka sobie sygnaturka 6/10
Obrazek
Angel of Death
9/10 - Sygnaturka pasuje do avatara.
Obrazek
I love SW 100/10
Obrazek
Angel of Death
Jakaś czacha ze skrzydłami. Nawet ma klimat, nie powiem, że nie. Chociaż to raczej nic specjalnego, to dam więcej, bo to jest zdecydowanie lepsze niż poprzednie sygny. Niech będzie... 7/10.
Obrazek
A tówj mnie dobija 10/10
Obrazek
Angel of Death
Mroczna, może być. 8,5/10.
+ lll styl, wyraźna sygnaturka lll
- lll brak podpisu, nie jest powiązana z Mafią lll

Ogólnie avek mi się podoba, a te minusy, to tak na siłę dawałem :-P 9,5/10 (odjąłem ,za brak podpisu)
Obrazek
Fajna związana z Mafią2 10/10
Obrazek
Angel of Death
mroczny....nawet bardzo 8,5/10
'Masz pit bulla, który wygląda jak jamnik, gibasz się jak pi#%ny rezus, zachwycasz się panem Kunta-Kinte, marnujesz scieżkę towaru mojemu kumplowi, a na koniec puszczasz mi film o facecie w łódce

-No właśnie kim ty w ogóle k&^a jesteś, pajacu?'
Made my day! Ten cytat... omfg śmiech! 10/10 :mrgreen: