Śmierć Thomasa...

W sumie to Tom zginął, ponieważ....? Czy miał za słabą psychikę do tej roboty? A może to chciwość go zabiła?
Blitzkrieg1410 napisał(a):
W sumie to Tom zginął przez Sarę.
Bo gdyby jej nie poznał to nie poznałby tej dziwki z hotelu i możliwe, że by ją zabił.
Wtedy ona nie wróciła by do miasta i mafia nie znalazła by Franka... itd...

Temat trochę bezsensu. Teraz możemy sobie gdybać. A czemu przez Sarę? Mógł zabić Franka i dziwkę, albo tylko dziwkę i nic by się nie stało. Gdyby jednak itd...
http://www.recenzje-gier.net.pl<--- zabrałem się za gry. Wchodźcie i oceniajcie!
Blitzkrieg1410 napisał(a):
W sumie to Tom zginął przez Sarę.
Bo gdyby jej nie poznał to nie poznałby tej dziwki z hotelu i możliwe, że by ją zabił.
Wtedy ona nie wróciła by do miasta i mafia nie znalazła by Franka... itd...


raczej nieee... bo wiesz, Tom tak naprawdę zginął przez Luigiego, bo to przez niego poznał Sarę :-P
Blitzkrieg1410 napisał(a):
W sumie to Tom zginął przez Sarę.
Bo gdyby jej nie poznał to nie poznałby tej dziwki z hotelu i możliwe, że by ją zabił.
Wtedy ona nie wróciła by do miasta i mafia nie znalazła by Franka... itd...


Weź człowieku! Nawet jakby nie znał Sary...on sam powiedział, że nie zabije kobiety.
Radzę lepiej wsłuchac się w grę a temat kompletnie do dupy...
muore il bandito, la mafia vive
Dlaczego Tommy miał zginąc dopiero po tym jak zrobił napad na bank z Pauliem?? Bo przecież Salieri wiedział o tym, że Tom nie zabił Mischel i Franka. Chwila relaksu dzieje dię dzień przed Robotą na boku a Śmierc sztuki po napadzie. A oni, gdy obmyślali plan jak ukraśc cygara (diamenty) to tak jakby nic się nigdy nie stało, że Tom nie zabił tej dwójki, a przeciez już wtedy musieli wiedziec. Czy gdyby nie zrobili napdu, Paulie by napewno żył, a czy Tom??
No raczej nie masz racji Blitzkrieg1410 ponieważ on bez wzgledu na to czy by znal Sare czy nie to by i tak jej nie zabil poniewaz on nie byl morderca tylko zwyklym czlowiekiem.A wogule Sara byla jedyna laska w barze która tam pracowała i myslisz ze on by do niej nie zagadał jak codziennie ją widział ????
"Pewnego razu moi koledzy przynieśli mojej mamie zakupy wiecie dlaczego..???
Z wyrazu SZACUNKU (Chłopcy z Ferajny)
Tommy zginął, bo się nie nadawał na prawdziwego Pezzonovante. Nie miał jaj do tej roboty. Sara nie była winą jego śmierci. Ani Frank. Ani napad na bank. To były dowody, że Tommy Angelo nie jest prawdziwym gangsterem z krwi i kości.

Tyle w temacie :)
Obrazek
- M a f i a P B F -
Dokładnie zgadzam sie z TommyTheGun on porostu nie nadawał sie do tej roboty.Jego sumienie było większe niż np. sumienie Sama.
"Pewnego razu moi koledzy przynieśli mojej mamie zakupy wiecie dlaczego..???
Z wyrazu SZACUNKU (Chłopcy z Ferajny)
To wina tej dziwki.Ale tom nie nadawał się do roboty. Należał dla tego bo ścigał go morello.
Mówie prawde nawet kiedy kłamie.


Człowiek z blizną
Jakiej Dziwki, jakiej Sary ? :P Oczywiście że to wina Tommy'ego. Miał wolny wybór.. skorzystał i musiał ponieść konsekwencje igrania z Mafią, nawet jeśli nie wiem jak byśmy go lubili to jego wina :P
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
adis135 napisał(a):
Ale tom nie nadawał się do roboty.


Doprawdy...? A kto np. zabił Morello :?:

Nie uważacie, że Tommy zdziałał więcej niż Don Salieri? :-)
Krystian źle to zrozumiałeś. Tu chodzi o psychikę, a nie o umiejętności. On był za miękki do takiej roboty, szczególnie jeżeli chodzi o zabijanie ludzi których znał.

Pozdrawiam
Obrazek
Obrazek
UP THE IRONS!!
Dokladnie 7th_son masz racje poniewaz jemu bylo zal tych ludzi ktorych znal.Natomiast ludzi ktorych nie znal lub ktorzy chcieli go zabic to on mial ich gdzies odwdzięczał sie tym samym.A to ze on nie mial jaj do tej roboty to juz nie jego wina co mial zrobic jak go mafia scigala??? Każdy inny wolał by w akcie desperacji przyjąć taka ofertę.
"Pewnego razu moi koledzy przynieśli mojej mamie zakupy wiecie dlaczego..???
Z wyrazu SZACUNKU (Chłopcy z Ferajny)
Tommy wspolczul ludziom(np. w misji Lepiej do tego przywyknij) a tego gangster nie moze miec.Przez to (moim zdaniem) Tommy zginal.
Obrazek
A ja bym prosił o zamknięcie tego tematu lub przeredagowanie go, ponieważ mój pierwszy post jest poniżej poziomu :-|

Sam możesz edytować pierwszy post ;) - M.
cron