Śmierć Thomasa...

Tommy umarł głównie przez nie zabicie Michelle...

Michelle przyjechała do miasta. Sam(chyba) ją zobaczył. Powiedział Salieremu o niej a ten z ciekawości chciał zobaczyć czy Tommy zabił Franka.Okazało się że nie, do tego jeszcze ten napad...
Obrazek
Według mnie Tom zginął przez swoje dziecko :mrgreen: <hahaha>

Żartuję ;-)

Mi się wydaje że zginął dlatego że zrobił sobie wtedy przerwę na papierosa mógł od razu jechać do domu.

lub

Dlatego , że został taksówkarzem :P
Nie wymyślajmy tutaj jakichś głupich przyczyn . Sam Tommy mówił , że polowali na niego ludzie Morello.Prędzej czy później by go dopadli, jak nie w taksówce to w domu.Po drugie nawet gdyby nie był taksówkarzem to i tak mógłby się z nimi zetknąć.
Salieri Cię dorwie
Tom Angelo napisał(a):
Dlatego , że został taksówkarzem :P

Sorry że się czepiam ale najlepiej mogłeś napisać że zginął, bo się urodził

A tak na poważnie Tommy zginął z tego powodu że zdradził Salierego policji, który po latach zemścił się na nim za tą zdradę.
Tommy umarł bo nie wykonywał wszystkich polceń Dona nie zabił Michelle i Franka i wydał Salierego policji.
Better to die young, but with a pile of cash in your pocket.
Jak patrzę na ten temat to widzę tylko odpowiedź na pytanie "dlaczego zginął Tommy". Wszyscy wiemy dlaczego zginął, wydaje mi się, że wątek miał być bardziej filozoficzny.
Może to pytanie zabrzmi dziwnie ale o o co chodzi w misji Dziwka? Gdzie w Mafii była jakaś dziwka? Czyżby była to SARA?
"Mafia 2 Świat przemocy i przyjaźni"

Obrazek Piszę poprawnie po polsku.
Naprawde jesteś taki głupi, czy tylko udajesz głupiego? Dziwką była Michelle, ta kobieta z wanny. Jeżeli nadal nie wiesz i myślisz że dziwką była Sarah, to gratuluje inteligencji.
muore il bandito, la mafia vive
Mnich napisał(a):
Naprawde jesteś taki głupi, czy tylko udajesz głupiego? Dziwką była Michelle, ta kobieta z wanny. Jeżeli nadal nie wiesz i myślisz że dziwką była Sarah, to gratuluje inteligencji.


Mnich ma rację ale nie do końca ci to wyjaśnił:

W tej misji mamy zabić Michelle, czyli tytułową dziwkę ponieważ donosi ona Morello`wi. Tommy ją nie zabił bo Michelle jest przyjaciółką Sarah...


Żeby nie robić OT: Tommy musiał zginąć, by fani chcieli... hmmm... jeszcze więcej, by kupowali drugą część. ;-) Twórcy chcieli fanów trzymać w napięciu: O ciekawe o czym będzie Mafia 2 ? Może kontynuacja jedynki? :-)
Obrazek
Trzymać w napięciu, gdy historia została definitywnie zakończona śmiercią głównego bohatera?
Maf napisał(a):
Trzymać w napięciu, gdy historia została definitywnie zakończona śmiercią głównego bohatera?




Chodziło mi o to że może by była kontynuacja, no ale prawie wszyscy bohaterowie zginęli... :-/
Obrazek
Dokładnie nie wszyscy.

Luca trzyma się pewnie dobrze.
Ralpha nie mieli za co ścigać bo on nikogo nie zabił.
Luigi to barman, więc też nie zabijał nikogo.
Vincenzo - nie wiem, nie mam pojęcia.
@up to chyba żart o czym mówisz.

Luigi, Vincenzo, Ralph, a nawet i Lucas poszli siedzieć do więzienia. Ścisła współpraca z mafią przez wiele lat i żadnych konsekwencji? No w ich ukaranie to nie wątpię. Bo nie tylko za śmierć wsadzają...
lol
Jeśli chodzi o Lucasa to wszystko zależy od tego czy Tommy powiedział coś policji o tych robótkach które dla niego wykonywał, czy pokazane one były w grze tylko jako wypełnienie akcji, a nie fragment przesłuchania. Luca był przecież zwykłym mechanikiem, który "nie wiedział" co się dzieje w mafii, a nie mogą aresztować mechanika tylko dlatego, że gangsterzy polecali sobie jego usługi. Z tego co pamietam to nawet Tom nie mówił z nim nic o interesach.
Co do Luigiego, to podobnie - nie jest nic powiedziane o jego głębszej współpracy. Sarah w końcu też pracowała w barze ale nic nie wiedziała. Oczywiście jasne jest, że on wiedział ale Tom pewnie nie nakapował na teścia, a Salieri na rozprawie nie powiedział: "On też! On też! Barman o wszystkim wiedział!"
A Ralph to idiota:P

Poza tym to tylko gra i wątpię żeby twórcy w ogóle pomyśleli o ich losie;]
nie myślcie o nich....to było pół wieku temu wszyscy już nie żyja... ;-) a mówienie co by-było gdyby, to wiecie każdy ma wyobraźnie. według mnie to Luigi zabił Salierego bo mu nie płacił za obiadyi osierocił mu jego wnuki ... a córke zrobił wdową, idealny motyw do zbrodni :-)

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I