Slaughter Mod

Jeżeli już o broni mowa - może ukłon w stronę Herushingu i jakiś ponadwymiarowy gnat typu one-shot-one-kill nabijany srebrnymi, święconymi pociskami (zbudowanymi z przetopionych krucyfiksów)? ^ ^ Oczywiście na koniec :-D
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Propozycja ciekawa, jednak utrzymanie takiej broni wymagałoby ponadludzkiej siły, wręcz wampirzej jeżeli nawiązujemy do Hellsinga. Zwykły człowiek mógłby mieć problemy z jej uniesieniem. Wolałbym aby ksiądz pozostał bardziej ludzki; wszak można być badassem ale bez przesady. Sam pomysł nie jest jednak zły i po dłuższym przemyśleniu mógłbym go wykorzystać. Oczywiście w lekko zmienionej formie.
muore il bandito, la mafia vive
Jeśli byś go nie zmodyfikował byłby to zwykły plagiat. ;-) Licencia poetica, tak jak wymyślisz - tak będzie dobrze.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
No shit sherlock. A myślałem że czarne jest białe ..

Ogólnie chodzi mi jedynie o broń, a precyzyjniej mówiąc amunicję, która zabije jednym strzałem. Przyda się do zabicia jednego natręta. Oczywiście nie obejdzie się bez problemów przy jej zabezpieczaniu. Wątek ulegnie większym lub mniejszym poprawkom kiedyś tam; teraz skupiam się na innych rzeczach.
muore il bandito, la mafia vive
Witam jestem nowy na forum;). Mod się zapowiada nieźle lubie gry z zombiakami. Gratuluje pomyslu
Mnichu, teraz gdy napisałeś, że będzie miało to związek z jego przeszłością, to w tej chwili żadnych zastrzeżeń co do broni nie mam :D
Jednakże, warto by było dać jakiś "unikalny" przedmiot. Np. pistolet Colta na święcone kule, jeszcze np. zabytek sprzed posługi :-P
Pierwsza wersja kultysty :

Obrazek

Być może zajmę się jeszcze drugą wersją, chociaż to nie jest teraz najważniejsze.

Kilka słów o kultystach : z pozoru zwyczajni ludzie mający pracę, rodzinę. W rzeczywistości to osoby, które ponad wszystko czczą mroczne siły, niemieszczące się w świadomości zwykłych osób. Ich głównym celem jest dążenie do poznania tajemnicy nieśmiertelności, której nauka czy inne tego typu rzeczy nie są im w stanie zagwarantować. Pogłoski sugerują, że co jakiś czas spotykali się oni na tajnych zebraniach, składając ofiary dla obiektu swego kultu - mrocznego władcy wampirów. Obiecał im, że każdy z nich posiądzie nieśmiertelność gdy tylko zdołają przywołać go z powrotem do świata żywych.
muore il bandito, la mafia vive
Powiem szczerze, że mi się podoba. Mam pytanie ale może nie czytałem dokładnie. To będzie taki zwykły dodatek z rozwałką w tle czy coś opartego na fabule czy czymś zupełnie innym?
Obrazek
Świat, gdzie istnieją tylko zwycięzcy, gdzie panuje pokój. Świat wypełniony jedynie miłością. Chcę dać początek światu, zawierającemu jedynie te pojęcia.
Madara Uchiha
Dzięki. Wystarczyło przeczytać mój pierwszy post w tym temacie. Oprócz rozwałki stawiam na fabułę. Będzie sporo wątków, które mam nadzieję zainteresują graczy.
muore il bandito, la mafia vive
A no to spoko. Właśnie doczytałem :-D mam jeszcze tylko jedno pytanie Zakapturzony Przyjacielu: Czy będziesz łaskawy powiedzieć czy będą tam jakieś cutscenki (tak się chyba pisze, sorki ale nie wiem)?
Obrazek
Świat, gdzie istnieją tylko zwycięzcy, gdzie panuje pokój. Świat wypełniony jedynie miłością. Chcę dać początek światu, zawierającemu jedynie te pojęcia.
Madara Uchiha
Oczywiście, będzie cała masa cutscenek.
muore il bandito, la mafia vive
Zakapturzony, jesteś moim bohaterem jeśli chodzi o ten mod :-D Na serio nie mogę się doczekać. A możesz zdradzić jeszcze jakieś szczegóły? Nawet coś banalnego...
Obrazek
Świat, gdzie istnieją tylko zwycięzcy, gdzie panuje pokój. Świat wypełniony jedynie miłością. Chcę dać początek światu, zawierającemu jedynie te pojęcia.
Madara Uchiha
MadaraUchiha napisał(a):
A możesz zdradzić jeszcze jakieś szczegóły? Nawet coś banalnego...


Jednym z ważniejszych celów w grze będzie obrona naszej bazy, w której skupimy wszystkich ocalałych.

Przejdę teraz do aktualnych spraw, ponieważ mam dylemat i w tym oto miejscu pojawiacie się wy, moi drodzy parafianie. Stworzyłem kilka wersji ubioru księdza. Która według was jest najbardziej odpowiednia?

Pierwsza wersja jest już wszystkim dobrze znana. Dostępna również na poprzedniej stronie, ale dla przypomnienia :

Obrazek

Druga wersja dodaje srebny krzyż :

Obrazek

Trzecia wersja ze złotym krzyżem :

Obrazek

A teraz alternatywa dla poprzednich strojów. Wersja piąta :

Obrazek

Szósta wersja ze srebrnym krzyżem :

Obrazek

Siódma, ostatnia, wersja ze złotym krzyżem :

Obrazek
muore il bandito, la mafia vive
Dzięki Mnich.
Gdybym był Tobą to wybrałbym księdza w wersji alternatywnej z piątej propozycji :D ale to tylko ja. A na koniec takie małe pytanko: ile to może jeszcze potrwać? Znaczy to tworzenie i ukończenie Slaughter Mod??
Obrazek
Świat, gdzie istnieją tylko zwycięzcy, gdzie panuje pokój. Świat wypełniony jedynie miłością. Chcę dać początek światu, zawierającemu jedynie te pojęcia.
Madara Uchiha
Jestem za drugą wersją, ze srebrnym krzyżem, stonowane, nie rzuca się za bardzo w oczy, nie jest oczojebny. Pasuje w klimaty w sam raz.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek