Samochód waszych marzeń

Jak sama nazwa mówi, w tym temacie będziemy dzielić się swoimi motoryzacyjnymi marzeniami. Oczywiście nie chodzi tutaj jedynie o samochody z okresu przygód Thomasa czy Vita. Mogą być to równie dobrze auta z naszej dekady ;-)

Więc teraz czas na moje wymarzone cztery kółka ;-)

Obrazek

Ferrari Enzo, bo tak się zwie, na początku miało nosić nazwę F60, jednak koncern był tak zadowolony ze swojego dzieła że postanowił nazwać je imieniem założyciela firmy, a to już mówi samo za siebie ;-).
Obrazek

A moim mazeniem ktore watpie ze sie kiedys spelni to hot-rod. Na zdjeciu jest fort od zespoly ZZ TOP (z reszta bardzo fajny zespol :-D ). hmm... nie mozna o tym zbyt duzo pisac ale jak sam bym mial sobie takie cudo zbudowac to mialo by wage ok. 700kg. 500KM. I moze V8? :mrgreen:

Bylbym zapomnail jeszcze rafinerie potrzebuje zeby takim autem jezdzic :p
Murphy był optymistą.
To się może wydać śmieszne, ale marzy mi się Żuk!
Ponieważ chciałbym go przerobić według własnego pomysłu, ale nie żaden Tuning wizualny typu NFS: underground, po prostu nadać mu klasyczny wygląd plus parę drobnych zmian, a główne zmiany byłyby w środku. Odpicowane całe wnętrze z łóżkiem z tyłu :-) Bez kitu, zrobienie z niego takiego mini kempingu, ale żeby na pierwszy rzut oka nie było tego po nim widać.

Obrazek
Obrazek
jakby dodac mu (Żukowi) terenowe opony zawieche silnik lakier i to co napisales we wnetrzu to bylby niezly samochodzik ;-)
Murphy był optymistą.
Ja nie będę się rozpisywać :mrgreen: Mam dwa wymarzone cacka :

Pierwszy to dodge, o którym marze od dzieciństwa :-)
Obrazek

A drugi to dobrze znany Ford thunderbird :-)
Obrazek
Kto wie...może kiedyś :-P
muore il bandito, la mafia vive
W zasadzie nie mam auta marzeń. Takie coś musiałbym sam zaprojektować z połączenia kilku(nastu? kilkuset?) rożnych pojazdów. Obecnie, o dziwo, spodobały mi się Fiaty :shock: Mianowicie modele Coupe i Brachetta :)
Mi się podobają wszystkie modele Audi... :-P
Więc jak widać nie tylko mnie zaczęły podobać się nowe (Niektóre starsze też są niezłe) produkcje fiata :mrgreen:
1957 DeSoto oczywiscie :-D
Obrazek

Mnich - przynajmniej wybrales rocznik z najlepszymi skrzydlami na jakie Ford sie zdolal szarpnąć ;-)
Obrazek
Mnich napisał(a):
A drugi to dobrze znany Ford thunderbird :-)
Obrazek


Aaaa!
Zakochałem się :-D

---------------------------------------------------------------------------------

A to pojazdy moich marzeń (myślę, że nie weźmiecie mi za złe, jak pokażę też samolocik i motor):

Buick Regal:
(Ach, te gangsterskie klimaty)

Obrazek

Cessna 150:

Obrazek

Żółciutkie Lamborghini:

Obrazek

Lada 2107:

Obrazek

Wołga:

Obrazek

Cezet 350:

Obrazek
"Świat należy do Ciebie." - Scarface [Film]
"Chcesz skończyć jako ten co nic nie miał? Więcej ruchów, a mniej pierdo*enia." - WFD [Zespół]
"W końcu zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel." - Mafia [Gra]
Łada 2017 była wzorowana na pewnym fiacie (nie pamiętam modelu), jednak była bardziej wygodna i co najważniejsze - bardziej dopracowana. Marzeniem mojego taty kiedyś było posiadanie takiego auta ;) Niestety, nigdy go nie kupił, ale posiadał za to CZ 350. Super motocykl! Bez problemu śmigał mu ponad 140km/h (jak na tamte czasy i na motocykl dostępny praktycznie dla wszystkich to świetny wynik). Gratuluję wyboru :)
Za jakieś 4 latka, przy dobrych wiatrach mam zamiar kupić sobie moje autko marzeń. Audi A8 pierwszej generacji. Może nie jest to 8 cud świata, ale przynajmniej jest to plan (w miarę) realny ;). Obrazek
Crunk Ain't Dead, Ho!
To Audi jest zaje.......fajne. Ten model podoba mi się bardziej od teraźniejszego, który jest naprawdę cool. Dobrze, że nie postawiłeś na Bolidy Młodzieży Wiejskiej z tych okresów. Takich Audi jeździ mało i na pewno będziesz się wyróżniał. A ten prestige!

A wracając do tematu, to moim wyważonym bolidem jest Audi TT, obojętnie jaki model, obojętnie jaki silnik, oraz Aston Martin DB9(sfera marzeń nieosiągalnych)
Obrazek
Jako że zdaję na kartę motorowerową, w chwili obecnej moim marzeniem jest Simson S51 Enduro :-) Silnik spalinowy o pojemności 50 cm3, dwusuwowy, jednocylindrowy, moc 3,7 KM i 3 - biegowa skrzynia biegów . . . Najbardziej podobają mi się takie egzemplarze jak na poniższym obrazku:
Obrazek
Z bardziej nowoczesnych samochodów: BMW M6 Cabrio

Obrazek

Z bardziej starszych samochodów, czyli jedno z moich hobby: Cadillac Eldorado

Obrazek
"Chicago i Capone byli siebie godni. Do nauki tańca potrzeba pary, a miasto i Al byli stworzeni dla siebie" - Robert J. Schoenberg
cron