Samochód waszych marzeń

kubica napisał(a):
Jako że zdaję na kartę motorowerową, w chwili obecnej moim marzeniem jest Simson S51 Enduro :-) Silnik spalinowy o pojemności 50 cm3, dwusuwowy, jednocylindrowy, moc 3,7 KM i 3 - biegowa skrzynia biegów . . .


Panie kubica, domyślam się, że masz około 13 lat, gratulacje za pomysł z Simsonem, że nie poszedłeś w ślady dzisiejszej (zresztą zupełnie dla mnie niezrozumialej) mody na skutery. Moim zdaniem pozycja jaką zajmuje się jadąc skuterem uwłacza prawdziwemu mężczyźnie (bez obrazy chłopaki :P). Co do motoroweru jestem zdecydowanie na TAK.
Crunk Ain't Dead, Ho!
To fakt... Ludzie na skuterze wyglądają jakby ich nadziano na patyk... a same patyki sięgałyby gardła. Dla dziewczyn to okej.. raczej im to nie przeszkadza :lol: ale facet na skuterze wygląda jak pipka. W zupełności zgadzam się z moim przedmówcą. Zależy też jak kto patrzy na skuter.. jako tani transport czy jako coś, co jest modne. Owszem, płacąc za benzynę nie ucierpimy zbytnio, ale jednak płacimy. Pogoń za tym, co jest "modne" jest dla mnie nie modne ;-) koniec końców, w dwudziestotysięcznym mieście, pięć tysięcy ludzi nosi takie same koszule, t-shirty, ma takie same buty jak sąsiad, albo samochód, skuter, etc.. Ja osobiście, gdybym nie miał swojego transportu, wybrałbym piesze spacery zamiast kupna skutera.
"Chicago i Capone byli siebie godni. Do nauki tańca potrzeba pary, a miasto i Al byli stworzeni dla siebie" - Robert J. Schoenberg
Tomasz napisał(a):
To fakt... Ludzie na skuterze wyglądają jakby ich nadziano na patyk... a same patyki sięgałyby samego gardła. Dla dziewczyn to okej ... ;-) raczej im to nie przeszkadza :lol: ale facet na skuterze wygląda jak pipka i w zupełności zgadzam się w moim przedmówcą.



I te złączone nóżki :D:D:D
Crunk Ain't Dead, Ho!
4 czerwca skończyłem piętnaście lat, lecz dopiero w tym roku zdecydowałem się zdawać na kartę motorowerową i egzamin teoretyczny mam już za sobą :-) Wracając jednak do tematu, Simsona S51 Enduro można nabyć już od 1000 złotych. Dodam, że w bardzo dobrym stanie. Za skuter trzeba zapłacić dwa razy więcej niż za NRD - owski motorower, który jest tańszy zarówno w zakupie jak i w codziennej eksploatacji, nie ustępuje osiągom skuterom i według mnie jego wygląd nie ma sobie równych ;-)
Ja od wtorku mam w porfelu ładny plastik z zaznaczoną kategorią B i muszę powiedzieć, że egzamin na prawko był moim najbardziej stresującym przeżyciem wszechczasów :D
Crunk Ain't Dead, Ho!
Co do skuterów i motorowerów - właśnie z takich powodów składam poczciwego polskiego Komara. I nie, nie chodzi mi tu o te z lat '70 i '80, tylko o jeszcze starsze. Może ktoś z Was kojarzy? Ceny kompletnych wraków (ale kompletnych :lol: ) na Allegro osiągają ceny ok. 500zł, a odrestaurowany to ho ho ho :) Tutaj macie jedno foto odnowionego Mr232:

Obrazek
Dorzucę coś od siebie :) Skoda Octavia Scout ;)
http://gameplay.pl/barth89 | https://www.facebook.com/barth89pl <-------- ZAPRASZAM :)
Obrazek
Moim w miarę realnym marzeniem jest Honda Civic VIII generacji
Mafia rządzi tym miastem
Samochód, który chciałbym miec, ale którego miec nie będę, to ford mustang, rok ok 1967

Załącznik:
67-68.ford.mustang.500.jpg


Samochód, który mogę miec

Załącznik:
images.jpg


Coś po prostu w nim jest...
Każdy chce iśc do nieba, ale nikt nie chce umierac
Obrazek
Dla niekumatych-To Tygrys,jeden z czołgów niemieckich wyprodukowany w roku 1943(Jeśli się nie myle).To nie żart...

I coś bardziej "realnego"
Obrazek

Tylko kolor inny,jakiś daszek i jedziemy :-P
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ave Metal!
Jestem Ateistą!
Zostaw Gadu-Gadu, przejdź na Obrazek AQQ
Shizone napisał(a):
To nie żart...


Przecież nikt Cię nie nauczy, jak prowadzić czołg :shock:
Myślisz, że wsiądziesz i już będziesz wiedział, co i jak? :mrgreen: (nawet gdybyś miał skończony kurs na prawo jazdy)

Poza tym, gdzie chciałbyś się nim prawnie poruszać? :-P
I przede wszystkim, do czego zamierzasz go wykorzystać? :lol:
oo Siema.. samochody..

Obrazek

Obrazek
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
Krystian napisał(a):
I przede wszystkim, do czego zamierzasz go wykorzystać? :lol:


Nie wiesz do czego można wykorzystać czołg... eh, jeszcze mało wiesz o zyciu :-P
Obrazek
Zawsze będę o takim marzył i robił wszystko żeby zdobyć bo jeszcze jeżdżą. ;-)
UP THE IRONS!
Obrazek
cron