Samochód waszych marzeń

Mi się marzy Fiat 126p, auta nie trzeba przedstawiać. Poza maluchem mógłbym mieć Poloneza SLE albo ew. Zastawę 1100p.
Cadillac Eldorado z 1953 r. ;-)

Obrazek
Śliczny Cadilac, mnie po za Mikrusem też się taki maży. Dam wyjątkowo coś innego niż Mikrusa. Mój numer 2 czyli Wartburg 312 Delux
Obrazek
Obrazek
Lekki Odkop,

A ja ostatnio strasznie napaliłem się na to:

Obrazek
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
Moje marzenie to Ford Mustang GT 500. Myślę że w miarę realne i do spełnienia. :)) Kto wie \:/


Obrazek
Radio Wolny YT!!!

Działamy o każdej porze dnia i z każdą częstotliwością!!!! http://www.youtube.com/user/RadioWolnyYT
Obrazek

Autko, o którym marzyłem od dzieciństwa :-D
Cóż, każdego na Malucha stać, ale zdobyć ostatnią wersję Happy End, z przebiegiem mniejszym niż 40 tyś km, to jest coś. :-)
Jeżeli szukać Happy End'a to trzeba mieć farta i kasę aby zakupić go bez korozji :-D.
Obrazek
Polonez Caro Plus 1.6 GTi 16V z Klimatyzacją i fotelemi Inter Gorclin Akupiresura :mrgreen:
Może nie jest to samochód, ale w tym pojeździe od pierwszego wejrzenia się zakochałem *o*



Motocykl Henderson z 1930. Mój cel nr.1 w życiu. Zdobyć takie cacko.
Obrazek
Obrazek


Nie to dobre, co dobre, a co się komu podoba ♥
Obrazek
Mam dwa samochody, które za mną łażą od pewnego czasu. Od małego chciałem mieć Subaru Imprezę WRX STi, może kiedyś uda się zrealizować to marzenie :) Oczywiście musi być identyczna jak na zdjęciu, kolor, wersja, felgi itp :P

Obrazek

Od niedawna jaram się też Mazdą 3 MPS. Miałem okazję niedawno to cacko prowadzić (jak na zdjęciu) i powiem szczerze, że maszyna miód malina, zarówno pod względem wizualnym, jak i osiągami auto miażdży.

Obrazek
Nie jestem miłośnikiem motoryzacji, jakoś przechodzi to obok mnie obojętnie. Mimo to brzydzę się dzisiejszymi samochodami, jeśli miałbym mieć coś wymarzonego to byłoby to z przed wojny, np.:
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Jeździłbym autem Blackhawk Fordor. Ten kształt. Każdy kto grał w Mafię TCOLH kojarzy to autko.

Sylwetka. Długa. Koniecznie ze skrzynią. Jakoś nie podobają mi się te wszystkie Ferrari, Lambo czy inne Mercedeski.
Regulamin to Omerta, a ban to obrzyn.
Ja marzę o aucie dobrze znanym z Mafii II
O fordzie custom 300

„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Na chwilę obecną moim wymarzonym samochodem jest Fiat 126p.

Najlepiej wersja FL (żółty, czerwony, pomarańczowy, granatowy, zielony, niebieski) lub Elegant (czerwony, pomarańczowy lub granatowy).

Mam pociąg do Polskiej motoryzacji a w szczególności do małego Fiata. W zasadzie było to moje pierwsze auto, w którym miałem okazję usiąść za kółkiem. Pamiętam te wrażenia jak w wieku 8-9 lat pod bacznym okiem wujka prowadziłem te autko z prędkością 10 km/h po parkingu.

Wybrałem je również jako pierwszy samochód. Miejmy więc nadzieję, że moje male marzenie ziści się dokładnie za rok, kiedy to będę mógł zdać prawko.
cron