Saints Row 2

Powiedz mi jak taką fote zrobić to wkleje! I nie kłamie!
Obrazek
bananmaciek napisał(a):
Powiedz mi jak taką fote zrobić to wkleje! I nie kłamie!


Bierzesz pudełko, robisz zdjęcie, wgrywasz na komputer, wrzucasz zdjęcie na http://www.fotosik.pl, uzyskany link podajesz tutaj.
"Świat należy do Ciebie." - Scarface [Film]
"Chcesz skończyć jako ten co nic nie miał? Więcej ruchów, a mniej pierdo*enia." - WFD [Zespół]
"W końcu zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel." - Mafia [Gra]
Jasne. Tylko że czcionka jest za mała. Skana robie.

http://img13.imageshack.us/img13/2702/skanuj0001xez.jpg

Coś przyszło mi do głowy. Skoro nie wiesz co jest na opakowaniu, to masz pirata :evil:
Obrazek
bananmaciek napisał(a):
Jasne. Tylko że czcionka jest za mała. Skana robie.

http://img13.imageshack.us/img13/2702/skanuj0001xez.jpg

Coś przyszło mi do głowy. Skoro nie wiesz co jest na opakowaniu, to masz pirata :evil:


A Steam'a znasz?

Te wymagania na pudełku są śmieszne. No, ale to nie zmienia faktu, że to jest minimum, na którym gra powinno przynajmniej ruszyć.
"Świat należy do Ciebie." - Scarface [Film]
"Chcesz skończyć jako ten co nic nie miał? Więcej ruchów, a mniej pierdo*enia." - WFD [Zespół]
"W końcu zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel." - Mafia [Gra]
Tak znam Steam'a. Postanowiłem jednak gry nie oddawać. Ściągnąłem tego patcha od ciebie i niestety zupełnie nic mi on nie pomógł. Gra dalej tnie się tak samo. No ale trudno. A tak w ogóle jestem za skończeniem tej kłótni, bo do niczego ona nie prowadzi.
Obrazek
Patch poprawia wydajność gry o 30%.
"Świat należy do Ciebie." - Scarface [Film]
"Chcesz skończyć jako ten co nic nie miał? Więcej ruchów, a mniej pierdo*enia." - WFD [Zespół]
"W końcu zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel." - Mafia [Gra]
Niestety mi nic nie pomógł. Czytałem na jakimś forum, że kilku ludziom też się tak zdarzyło. Gram na rozdzielczości 800x600 i na słabej grafice i się grać nie da.
Obrazek
bananmaciek napisał(a):
Postanowiłem jednak gry nie oddawać.


Really?
Nie chcieli przyjąć...
"Świat należy do Ciebie." - Scarface [Film]
"Chcesz skończyć jako ten co nic nie miał? Więcej ruchów, a mniej pierdo*enia." - WFD [Zespół]
"W końcu zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel." - Mafia [Gra]
Serio. Jest to prezent od kolegów, więc oddawanie go byłoby głupie. Widziałem filmiki z tej gry w internecie na lepszych kompach i naprawdę wydaje się fajna. Może jak będę miał lepszego kompa. A tego patcha to kopiuje do folderu z grą?
Obrazek
bananmaciek napisał(a):
Serio. Jest to prezent od kolegów, więc oddawanie go byłoby głupie.


Dobrych masz kolegów, ja piwo raz na jakiś czas dostane to wszystko.
No wiesz w końcu moje urodziny. A ja im obiad w KFC postawiłem.
Obrazek
bananmaciek napisał(a):
Wczoraj dostałem tę grę od kolegów, jutro oddaje ją do sklepu. Kosztowała 99zł (empik bo w media nie chcieli sprzedać bez pokazania dowodu).


Oj... Coś mi się wydaje, że posta edytowałeś, bo to zdanie nie trzyma się kupy.
"Świat należy do Ciebie." - Scarface [Film]
"Chcesz skończyć jako ten co nic nie miał? Więcej ruchów, a mniej pierdo*enia." - WFD [Zespół]
"W końcu zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel." - Mafia [Gra]
Możesz wyjaśnić trochę jaśniej, bo nie rozumiem.
Obrazek
cron