Saints Row 2

bananmaciek napisał(a):
Może ktoś z was kojarzy grę True Crime NYC. Teraz True Crime kosztuje 10 zł w media. Saints Row 2 powinni rozdawać za darmo.


Sorry za OT, ale to podsumowanie jest wręcz świetne :lol:
Po pierwsze, wgraj drugiego patcha:
Kod:
http://rapidshare.com/files/223988457/phi.rar

Mój upload, bez hasła.

Gra jest bardzo dobra i na pewno warta te 100 zł, ale trzeba mieć w miarę dobry komputer. Grafika jest bardzo fajna, tylko trzeba mieć wszystko na najwyższych.

Człowieku Ty jesteś głupi? Może nauczyłbyś się czytać wymagania na gry-online.pl
bananmaciek napisał(a):
Jutro mam zamiar kupić wiedźmina i mam pytanie jak będzie śmigać na moim kompie:
-Pentium 4 3.06 GHz
-2,5 GB ram
-nVidia 7300 LE 256 MB
-dysk 160GB
-Windows XP Home Edition SP3
Bardzo proszę o szybką odpowiedź


Wymagania SR2:
Kod:
Core 2 Duo 3.2 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 lub lepsza), 15 GB HDD, Windows XP/Vista
"Świat należy do Ciebie." - Scarface [Film]
"Chcesz skończyć jako ten co nic nie miał? Więcej ruchów, a mniej pierdo*enia." - WFD [Zespół]
"W końcu zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel." - Mafia [Gra]
Wgrywałem jakiegoś patcha przez steama i nie dał nic oprócz braku polskiego języka. A ten patch ma polski język i zmienia sposób prowadzenia aut?

Głupi nie jestem, a po drugie to są wymagania zalecane!
Obrazek
Tak ma.
Zedytowałem post, weź go jeszcze raz przeczytaj.
"Świat należy do Ciebie." - Scarface [Film]
"Chcesz skończyć jako ten co nic nie miał? Więcej ruchów, a mniej pierdo*enia." - WFD [Zespół]
"W końcu zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel." - Mafia [Gra]
Ja też zedytowałem i też se przeczytaj.

A zmienia sposób prowadzenia aut?
Obrazek
Może bez wyzwisk, to tylko świadczy o twojej głupocie.

Własnego rozumu nie masz? Zawsze na minimalne trzeba patrzeć z przymrużeniem oka. Ono mówią tylko tyle, że gra ruszy! A nie, że będzie działać na wysokich detalach! Zawsze trzeba patrzeć na zalecane!

PS Mam nadzieję, że ci tej gry nie przyjmą.
"Świat należy do Ciebie." - Scarface [Film]
"Chcesz skończyć jako ten co nic nie miał? Więcej ruchów, a mniej pierdo*enia." - WFD [Zespół]
"W końcu zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel." - Mafia [Gra]
Usunąłem to wyzwisko, ale ty mnie od głupich też nie wyzywaj. Mój komputer wymaganie minimalne spełnia i przekracza w dużym stopniu, więc gra powinna chodzić w miarę dobrze.
Obrazek
bananmaciek napisał(a):
Usunąłem to wyzwisko, ale ty mnie od głupich też nie wyzywaj. Mój komputer wymaganie minimalne spełnia i przekracza w dużym stopniu, więc gra powinna chodzić w miarę dobrze.


Powinna odpalić i działać na minimalnych,
Twój procesor nie spełnia minimalnych wymagań! Trzeba 2 rdzenie.
"Świat należy do Ciebie." - Scarface [Film]
"Chcesz skończyć jako ten co nic nie miał? Więcej ruchów, a mniej pierdo*enia." - WFD [Zespół]
"W końcu zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel." - Mafia [Gra]
Na opakowaniu mam napisane pentium 4 2,0 ghz, a ja mam 3,06ghz. Więc powinno śmigać.

Dopisze co mnie jeszcze dobiło. Nie da się zmienić widoku kamery podczas jazdy samochodem :( (wole mieć kamerę ze zderzaka)
Obrazek
Bez kłótni! Nie chcę być surowy, ale następne wyzwisko rzucone przez któregoś z Was może skończyć się ostrzeżeniem :evil:
Spoko. Ale to on zaczął, a ja usunąłem (jak w przedszkolu)
Obrazek
Ok, ok... Było, minęło. Ale następnym razem uważajcie. I mam nadzieję, że się pogodzicie.
bananmaciek napisał(a):
Spoko. Ale to on zaczął, a ja usunąłem (jak w przedszkolu)


Wiesz to zdanie jest właśnie jak z przedszkola. "Proszem pani, ale on zaczął!" Dziecinada.

bananmaciek napisał(a):
Na opakowaniu mam napisane pentium 4 2,0 ghz, a ja mam 3,06ghz. Więc powinno śmigać.

Dopisze co mnie jeszcze dobiło. Nie da się zmienić widoku kamery podczas jazdy samochodem :( (wole mieć kamerę ze zderzaka)


Zarzuć zdjęcie, bo nie wierzę.
Mało osób korzysta z tej opcji kamery, dlatego zrezygnowali z tego, proste.
"Świat należy do Ciebie." - Scarface [Film]
"Chcesz skończyć jako ten co nic nie miał? Więcej ruchów, a mniej pierdo*enia." - WFD [Zespół]
"W końcu zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel." - Mafia [Gra]
Dlatego napisałem "jak w przedszkolu". Zdjęcia nie dam rady zrobić, bo za mała czcionka.
Obrazek
bananmaciek napisał(a):
Dlatego napisałem "jak w przedszkolu". Zdjęcia nie dam rady zrobić, bo za mała czcionka.


Yhy...
To znajdź na internecie gdzie są podane takie wymagania.
Powiem ci tyle, kłamiesz.
"Świat należy do Ciebie." - Scarface [Film]
"Chcesz skończyć jako ten co nic nie miał? Więcej ruchów, a mniej pierdo*enia." - WFD [Zespół]
"W końcu zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel." - Mafia [Gra]
cron