Role Play Mod

Funkcję takiej tańszej regeneracji będą pełniły bary. Myślałem, żeby w mieszkaniu robić to jeszcze taniej, np. poprzez ugotowanie sobie czegoś samemu, po uprzednim kupieniu tego właśnie w sklepie spożywczym, ale fizycznie jest to nie możliwe, bo mieszkań jest pełno, a skrypt by zadziałał tylko do jednego.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Myślę, że sklep posłużyłby jako najtańszy punkt regeneracji niewielkiej ilości HP. I tez dać kilka produktów, jakaś woda, kola, piwo. No coś w tym stylu, ale też żeby się nie rozpędzić i nie robić zbyt wielkiego wyboru, bo na tamte czasy to inaczej było. Dać z 10 czy 15 rzeczy, bo więcej chyba nie trzeba. Można to też rozwinąć o zakupy, bo tak jak w życiu to robimy zakupy i niesiemy do domu. I zrobić magazyn tej żywności, lodówkę czy coś.
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...
O tym również myślałem, ale częściowo silnik na to nie pozwala a częściowo problemem jest ilość mieszkań. Do każdego takiego skryptu nie da rady zrobić, bo pewnie nawet gra by zgłupiała, a i dużo roboty by było i fizycznie by to nie działało. Jako jedyna opcja jest chyba w sumie tylko zrobienie czegoś na miejscu. Ale co można zrobić w sklepie spożywczym? hmm... zjeść jabłko? ;P Ale takiej animacji chyba nie ma.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Kupić paczkę fajek i zapalić przed sklepem.
Mody:
http://www.mediafire.com/download/z8j5o8iie8d3y75/Mafia_TCOLH_MA_MOD_V7.rar
https://www.mediafire.com/file/rze82jl1xz0rbo1/MAFIARGSV3.zip/file
O to te papierosy podwyższałyby poziom raka czy coś, ale miałbyś chill out. Wtedy należałoby wprowadzić bardziej rozbudowane statystyki na miarę GTA:SA.
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...
Statystyk żadnych nie będzie ponieważ pomimo nazwy mod opiera się głównie na zbudowaniu mieszkań dla społeczności + do tego doszły miejsca publiczne, a jak i miejsca publiczne to w nich również jakieś akcje :) Największa zabawa i tak będzie na multiplayer. Ale w sumie to z papierosami to nie głupi pomysł, pomyślimy nad tym.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Siedząc od samego rana pobiłem dzisiaj rekord w ilości umeblowanych mieszkań. Wyposażenie trafiło do całych 6 lokali!

Kilka screenów dla smaczku:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Wczoraj zakończyłem robić wszystkie domy. Stoją umeblowane i tylko czekają na skrypty.
A tymczasem druga fabryka w trakcie modelowania :-)

Obrazek



Jeśli ktoś chciałby pomóc, poszukuję modelu jaki odpowiada za budynek w którym mieści się Bar Salierego (może być bez wnętrza), bo edytor nie pokazuje jaki model jest użyty. Jeśli ktoś wie, lub chciałby poszukać, będę ogromnie wdzięczny!

Z góry przepraszam za double post, ale są nowe informacje, a od poprzedniego minęło już kilka dni.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
A więc, kolejny mój mod wydany!
Oto i Role Play Mod, może i nie ukończony, ale można pobrać i się pobawić.
Jest w pełni otwarty, więc jeśli ktoś chciałby się trochę pobawić w edytowanie go, zachęcam, dorzuciłem nawet pliki z projektami lokacji, więc można zmienić dosłownie wszystko :)
Z resztą w pliku readme wszystko jest wyjaśnione, łącznie z listą lokacji, których jest w sumie 48! Z czego spora część chociaż umeblowana.
Mam nadzieję, że wszystkie lokacje odnajdziecie. Zawsze można pytać, postaram się jakoś pokierować.

Download: https://drive.google.com/file/d/0B9r4VZ ... lEZ00/view
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Można wiedzieć, czy można w domach zapisywać?
Tak, w pliku readme jest spis, które domy posiadają skrypty. W tych, które je mają - można zapisywać podchodząc do łóżka :)
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Pozwoliłem sobie nagrać film prezentujący wszystkie lokacje/wnętrza zaimplementowane w Role Play modzie.
Zapraszam!
http://www.youtube.com/user/jakubek120?feature=mhee

WSZYSTKO O MAFII
Mogę mieszkanie MadaryUchicha?
Jak najbardziej, wybieraj, które Ci najbardziej odpowiada. Ten spis jest dotyczy bardziej tego dla kogo zostało to mieszkanie robione :) Czyli w wybranym przez niego miejscu, z jego broniami, samochodem itd. Więc bierz śmiało, jest Twoje ;)
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Wprowadzicie kiedyś frakcje? Typu szpital straż policja czy tam jakieś grupy przestępcze jak będzie multiplayer rp.
cron