Role Play Mod

Czy ta modyfikacja, którą tworzysz jest na potrzeby Multiplayera do Mafii, czy będzie wydana jako zwykły mod do swobodnej jazdy, gdzie wszystkie wymienione przez Ciebie lokacje będą dostępne, umeblowane, ewentualnie ożywione? Pytam z ciekawości, bo trochę nie jestem w temacie. :-)
Dokładnie na tym to polega. Dwie wersje, jedna w pełni ożywiona, miasto żyje, w restauracjach, lokalach, można pracować, mieszkać sobie itd. i to na singlu, a druga wersja, która będzie na mutliplayera będzie specjalnie pod to przygotowana :) W sumie to cokolwiek sobie można wymarzyć.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
To bardzo fajnie, w końcu moja Mafia po wielu latach ożyje i będzie coś można w niej robić. :)
Mocno trzymam kciuki za Twój projekt, widać, że masz talent do takich rzeczy.
Oficjalnie ogłaszam, że kontynuujemy produkcję moda. Mam szczerą nadzieję, że jeśli się postaramy to do końca tygodnia uda się go ukończyć! :)
Dodam również, aby jak najbardziej szybko to poszło szukam kreatywnej osoby ogarniającej Mafia Editora do kopiowania samochodów na parkingach. W zakresie jest kopiowanie obiektu, zmienianie modeli i ustawianie ich na parkingach. Poszukuję również jakiegoś obeznanego testera, który będzie chciał penetrować wszystkie kąty w mieszkaniach i nie tylko, posprawdza wszystkie skrypty za każdym razem i wypisze listę błędów. Oczywiście z w miarę sporą ilością czasu w tym tygodniu :)
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
@UP Mogę być testerem(o ile gra z tym modem, na moim sprzęcie nie będzie chrupać).
Mody:
http://www.mediafire.com/download/z8j5o8iie8d3y75/Mafia_TCOLH_MA_MOD_V7.rar
https://www.mediafire.com/file/rze82jl1xz0rbo1/MAFIARGSV3.zip/file
Wydaje mi się, że nie powinno mieć to dużych wymagań. Szczególnie na tym etapie kiedy jeszcze nie ma NPC. Podaj na PW jakiegoś Facebooka czy Skype to się skontaktuję (prawdopodobnie już jutro).
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Mod zostanie udostępniony do pobrania czy przygotowałeś inną drogę pogrania w tą modyfikacje? (oprócz Multiplayer)
Obrazek
Normalnie do pobrania ;-) To będzie jedna wersja. Podam również listę z wszystkimi nowymi lokacjami (a będzie ich ok. 50) Wypiszę, które mieszkanie dla kogo jest przeznaczone, chociaż nawet jak ktoś nie będzie miał swojego, to raczej nikt się nie obrazi jeśli ktoś na freeride zajmie jego lokację :-P Zrobię również mapkę aby ułatwić dojazd do miejsc. Jako, że jest to Role Play to możliwości będzie bardzo sporo. Będzie można zobrazować sobie np. swój dzień w Lost Heaven od samego rana do wieczora. Będą domki, zakłady pracy, sklepy, bary, targi, miejsca kulturalne itp. W skrócie będzie gdzie zarabiać i gdzie wydawać.
Druga wersja będzie na multiplayer ograniczona w te wszystkie skrypty, tam będzie pewnie to działało jakoś przez serwer. Tam pewnie dopiero będzie zabawa ze znajomymi. Szczególnie, że bardzo dużo osób z forum ma swoje osobiste mieszkanka. Jak to będzie funkcjonowało, czy też coś będzie trzeba pobierać, powiem szczerze, że nie mam pojęcia. Zobaczymy.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
A będą jakieś dodatkowe ośrodki/ bloki dla większej ilości osób, które nie napisały że chcą miejsca? (takie np. jak w ikarus modzie w małej Italii)
Obrazek
Jeśli ktoś nie zamówił mieszkanka to nie ma problemu. Tyle tego będzie, że na pewno każdy znajdzie coś dla siebie i pożyczy od kogoś, bo na free ride i tak nie ma to znaczenia :)
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
No to ciekawy mod. Można się jeszcze zgłaszać na mieszkanie czy juz za późno?
Obrazek
Już za późno, osobiście jak najbardziej chciałbym zrobić je dosłownie każdemu, ale zaraz by się zleciały inne osoby, którym również bym bardzo chciał zrobić, a to jednak jest bardzo czasochłonne, a ja chcę skończyć to jak najszybciej, aby już nie mieć tego na głowie i być czystym :) Jednak nadal myślę, że znajdziesz coś dla siebie, a bym nawet się nie zdziwił gdyby część osób, które ma swoje mieszkania w ogóle nie ma na forum i nie zagrają.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Być może ;-) Czekam na moda :-)
Obrazek
Oficjalnie ogłaszam, że wszystkie mieszkania zostały wymodelowane :) Pozostało je umeblować, oskryptować, a następnie wziąć się za pozostałe miejsca publiczne.
Może ktoś z Was ma jakąś ciekawą i co najważniejsze, prostą koncepcję do czego mogą służyć sklepy spożywcze? :)
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Co do sklepów spożywczych, to mam koncepcję, żeby tam regenerować zdrowie za niższą cenę, niż w szpitalu, ale żeby to zdrowie nie uzupełniało się do końca. Np. za 50 hp będziemy płacili 500$. Co Ty na to?
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi