Prawdziwe lata 50

No to nie pozostaje nic innego jak tylko czekać :-D


Mam nadzieję że efekt będzie pozytywny
Radio Wolny YT!!!

Działamy o każdej porze dnia i z każdą częstotliwością!!!! http://www.youtube.com/user/RadioWolnyYT
Kurde plakatów propagandowych do II wojny światowej jest od groma, a wojny koreańskiej to jak na lekarstwo...
Obrazek
Czekamy RG13 - jak chcesz mojej pomocy, bo trochę siedzę w tej epoce to pisz.
@robertrobin88: Wiesz - ja jestem rekonstruktorem/kolekcjonerem historycznym i takie rzeczy nawet nie militarne mnie rażą. Widzisz w Mafii jedynce to dopiero trafili. Samochody tam są dodawane z maksymalnie 2 letnim wyprzedzeniem, a muzyka jest doskonale dobrana, bo to utwory z początku lat 30-stych. A co mamy w dwójce? Hm... kompletne nietrafienie w epokę.
Naprawdę proponuję obejrzeć kilka filmów z epoki lub robionych współcześnie o tych latach.
Ostatnio na TVP1 leciał film ,,Ray" o słynnym muzyku Ray Charles'ie. Zobaczylibyście jak to wyglądało naprawdę i przekonali się, że samochody skrzydlarze to dopiero po 1955 roku.
ja nie potrzebuje oglądać bo wole mafie I. Właśnie dlatego że II mnie tak nie wciągnęła. po 55 skrzydlate no tak to 4 lata to jest różnica 2 a 4 duża :P
Wiem że nie trafili mafia w tych latach to jest ni jaka. Jednak co do samochodów i muzyki gra była by nudna bez połowy aut i muzyki rock n' rollowej.
A branie gry na poważnie mija się z celem. Chodzi o zabawę pograć a nie wczuwać się , by wszystko było idealne dobrane. To że gra nie wyszła wiadomo nie od dziś.

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Oczywiście ja też wolę Mafię pierwszą część pod każdym względem mimo 8 lat różnicy. Wiesz - myślę, że dla twórców przez tyle lat pracy i czekania nie byłoby problemem znalezienie dobrych i pasujących do gry piosenek z 1951 roku. Z samochodami to w ogóle nie powinno być problemu. Dla przykładu podam, że przeciętny samochód z roku 1951 to Windsor Quicksilver - samochody tego typu powinny być w grze.
Dzisiaj trochę pododawałem plakatów reklam itp, i jak daję podgląd plików to rzeczywiście są zmiany, ale sprawdzam czy coś się zmieniło w mieście, to efektów brak :-/ Musi być jeszcze jakiś osobny plik odpowiedzialny za same reklamy...
Obrazek