Poznajmy się!

Elo !
Szukałem i nie znalazłem takiego tematu ;)
Wrzucamy tutaj nasze zdjęcia RL i mówimy coś o sobie (Imię, ile lat, coś od siebie).
Będę pierwszy tak więc mam na imię Jakub i mam 13 lat.. Zainteresowania Counter Strike i troszke bawienie się mixerem ;)
"To ciach babkę w piach... A teściową w klatkę piersiową."
Hmm... Odważny temat, sam nie wiem czemu tak jest swoją drogą. Rzecz w tym jakie informacje podajesz ale Imię zainteresowania a nawet zdjęcie to jeszcze nic. Zakładam, że żadnemu psychopacie nie przyjdzie do głowy logować się akurat na tym forum - a już na pewno nie takiemu, co by mnie szukał na podstawie imienia i foty :p Wstydzić się też nie ma co bo niby czego?

Mogę wam powiedzieć tyle, ile wiecie z moich wywodów na Shoucie.

Nazywam się Piotrek, lubię melanże, chlanie, melanże oraz chlanie.

Czasem zdarzy mi się coś skrobnąć albo skleić w fotoszopce.

Z reguły jestem otwarty i pogodny, co trochę kontrastuje z samym sposobem ekspresji, który wiąże się z toną przekleństw i to tak wymyślnych, że nawet sobie nie wyobrażacie :)

Poza tym uwielbiam słuchać muzyki, raczyć się dobrym filmem i zostawać pochłoniętym przez zacną książkę.

A co do zdjęcia?

A Ch*. Choćbym miał być jedyną osobą, która się na to odważy. Bo co? Bo mi nie zależy - a to, że je wrzucę i tak nic nie zmieni :p

Obrazek

albo tak

Obrazek



zależy od fazy.
Obrazek
- M a f i a P B F -
Idąc za przykładem Tommy'ego i Nivenera, ja również się przedstawię :lol:

Obecnie mam 16 lat a moim marzeniem jest zostać reżyserem. Jako nałogowy gracz Unreal Tournament jestem obecny na polskiej ale również zagranicznej scenie "Nierealnego".
W wolnych chwilach (w przeciwieństwie do Nivenera) pochłaniam tonami filmy różnych klas. Od romantyków po horrory i sci-fi. Oprócz tego piszę amatorskie scenariusze, kto wie może przydadzą się mi na studia. To chyba tyle żeby nie zdradzać za dużo. Dam jeszcze zdjęcie, A CO!! :-)

--- usuwam ---
muore il bandito, la mafia vive
Podobnie jak TommyTheGun, także mam na imię Piotrek.
Wiek: 16 lat, stuknęło w lutym ;)
Imiona: Piotr Marcin Krzysztof
Miejsce zamieszkania: Dąbrowa Górnicza, szkoła w Sosnowcu - Elektronik, jakby kto pytał.
Zawód: Będę informatykiem. Sprzętowcem bądź grafikiem - to się zobaczy. Mam nadzieję, że dorównam Tommy'emu ;)
Zainteresowania: Macie wypisane na profilu ;)
Co popieram: otwartość, szczerość (bezwzględną także), książki, a raczej ich czytanie, o ile jest to literatura wysokich lotów, a nie biografia Dżonasów, dobry film, lecz nie telewizję; popieram także Jarka, bo program Bronka jest tragiczny.
Czego nie popieram: PO, SLD, LPR, Samogony i tym podobnych syfiastych pseudopolityków. Cola Zero także ssie, że o Lumpie z Beskid nie wspomnę.
Mój ideał płci przeciwnej: stonowana, byle nie cała czarna, z długim gryfem bądź dobrze się prowadząca. (Aby wyjaśnić niejasności: mówimy o basie czy jakiejś miłej bryczce)
Motta życiowe: carpe diem, 97% sukcesu to ciężka praca, zabij wszystkich - Bóg swoich rozpozna.
Zdjęcie:
Obrazek

Zdjęcie jest trochę nieaktualne. Teraz włosy mam dłuższe ;)
Profil na n-k: http://nk.pl/profile/17343766
Profil na Last.fm: http://www.lastfm.pl/user/Peti14
Profil na FS: http://www.formspring.me/Sventevid
A profil na MafiaTown każdy może sobie zobaczyć ;)
In God we believe.
In Metal we are.
In Mafia we play.
ja mam na imię Agata, mówią na mnie GaGa , ga, AJ .
14 lat , kocham muzykę Katy Perry i NeYo .
jedyna z dziewczyn w klasie wiem, że koktajl mołotowa to nie drink < szpan XD >
Obrazek
wiecej fot tu : http://www.photoblog.pl/pixieshinedros
I want You for Salieri's army !
Imię: Adam
Wiek: 19 lat (od grudnia)
Zainteresowania: język angielski, muzyka
Filmy: Tarantino, Scorsese, Robert De Niro, Al Pacino, Edward Norton
Muzyka: Rage Against The Machine, Simian Mobile Disco, Linkin Park (stare utwory), Royksopp, The Prodigy, Chemical Brothers; głównie muzyka elektroniczna.

filmweb: http://www.filmweb.pl/user/adamsz00
lastfm: http://www.lastfm.pl/user/adamsz00

Obrazek
Imię - Adam
Lat - 20
Zainteresowania: muzyka,film,gry komputerowe,gotowanie,imprezy
Muzyka; Hip-Hop,Hardstyle,Hardcore,Electro


Obrazek
Imię: Michał
WIek: 13 lat (Za 21 dni stuknie 14)
Miejscowość: Wrocław
Zainteresowania: Historia, angielski, polski, literatura fantasy (Głównie wszystkie książki z cyklu Wiedźmina A. Sapkowskiego), lata 1920-1980 (Obecnie przerabiam tysiące filmów mafijnych, z następnym tygodniu zamierzam obejrzeć trzy części Ojca Chrzestnego, a także czytam o rozmaitych postaciach mafijnych, między innymi o Earlu Wymiem Wojciechowskim)
Imię: Marcin

Wiek: 12 lat - 6 klasa teraz czeka po wakacjach

Zainteresowania: Informatyka i gry Komputerowe

Zdjęcie niestety nie mam żadnego na kompie.

Bym musiał przesłać z aparatu ale mi się nie chce :mrgreen:
Imię: Krystian
Wiek: 14 lat
Miejscowość: Rzeszów
Zainteresowania: Sport głównie siatkówka, filmy komediowe, sensacyjne, lata 30. XX wieku, książki (aktualnie czytam Harr'ego Pottera cz. 2 czyli Komnata Tajemnic) i oczywiście angielski (moja pasja)
Jeżeli coś sobie przypomne to napisze, a zdjęcie spróbuje dodać w najbliższym czasie !
Pozdrawiam ! ;-)
Keep your friends close, but keep your enemies closer. - The Godfather
Imię: Oskar
Wiek: 19
Miejscowość: Łódź
Zainteresowania: Sport - piłka nożna. Gry komputerowe, głównie akcji i MMO w które gram już od kilku dobrych lat. W wolnym czasie wkładam buciki i idę biegać. Weekendami wycieczka do lasu na rowerze z moją lubą =) Książki? Ostatnio Eragon, raczej preferuję fantasy - Wiedźmin przeczytany kilka razy.
Filmy? Gangsterskie oczywiście! Ojciec Chrzestny itp.
Z seriali to tylko Supernatural, o którym już co nieco wspomniałem w odpowiednim temacie.
USUNIĘTE
Obrazek
Mam na imię Patryk i mam 12 lat.
Zainteresowania: Motoryzacja i Rolnictwo :mrgreen:
Imię: Ryszard
Lat: 16
Miejsce Zamieszkania: Warszawa dzielnica Targówek.
Zainteresowania: PRL, Historia Polski, Komputer, Mafia :-D ,Motoryzacja, Polityka
Muzyka: Hip-Hop, Rap,

Zdjęcia dam później ( jak nie zapomnę)
+Mafia 2
Jestem Maciek mam 15 lat Lubie grać w Mafie. Lubie też oglądać wresling. Mieszkam w Policach. To tyle :-)
Obrazek
Angel of Death
cron