Poznajmy się!

Sorry, że odkopuję :)

Mam na imię Dominik i mam 18 lat. Po trochu interesuję motoryzacją, sportem, lubię gry akcji (w tym obydwie części Mafii). Preferuję komedie, chociaż czasami oglądam filmy sensacyjne, thrillery, czy SF. Horrorów w ogóle nie oglądam (nie pociąga mnie to). W tym roku było mi dane zrobić prawo jazdy. Przebywam też od czasu do czasu na MT. Jeśli chodzi o muzykę, to lubię rock, pop oraz jazzowe rytmy z lat 20., 30. i 40. (wpadły mi w ucho po przejściu obydwóch części Mafii). Co by tu więcej powiedzieć ? To chyba wszystko.

Mój profil na fotce i matesach.

Jestem też na mafiascene.net


@down Trudne sprawy też oglądasz ?
Przepraszam za odkopowanie,po porostu chciałbym się przedstawić ;-)

Ja nazywam się Dorian i mam 13 lat. Tak jak leciało, moje zainteresowanie motoryzacją,sport,motocykle, lubię grać w róźne gry: GTA San Andreas,GTA 2,Mafia i Mafia 2. Lubię słuchać italo disco,hip-hopu,rock,jazz,lata 80-te i 90-te. Przebywam też od czasu do czasu na MT, często przebywam na swojej stronce i planuję stworzyć jakiegoś moda w przyszłym roku. Chciałbym postawić jako ja następca,który Zdzichu nie dokończył swojego Polish Moda. Jeśli wam chodzi jaki program oglądam: Sędzia Anna Maria Wesołowska,Sąd rodzinny,Dlaczego ja? i Malanowski i partnerzy. Lubię oglądać filmy komediowe,horrory,kryminalne i jakieś śmieszne. To wszystko opowiedziałem, już nic nie będę opowiadał tylko zostawię swojego posta.
Był tu jeden podpis, ale komornik zabrał. :->
Obrazek
Jestem już prawie rok na forum, wypadałoby się przedstawić :-)

Na imię mi Patryk, lat 17 :mrgreen: Mieszkam w Wieliczce, ale urodziłem się i wychowałem w Krakowie :-P Uczęszczam do 1 LO w Wieliczce im. Jana Matejki, klasa 2 profil biol chem (bardziej biol niż chem :-) )
W przyszłości chcę iść na fizjoterapię na AWF w Krakowie (raczej bez problemu się dostanę) jeśli niesamowicie dobrze pójdzie mi matura to chciałbym studiować medycynę.
Kocham piłkę nożną Wisłę Kraków i Manchester United <3. Lubię oglądać seriale: Dexter, The Walking Dead, Dr. House, Skins i jeszcze parę innych :-P Zastanawiałem się czy dodać zdjęcie, ale dodam w spoilerze, otwieracie na własną odpowiedzialność , jeśli zniszczę komuś psychikę, nie odpowiadam za to :-)


Oczywiście mam konto na fejsie
Jeśli ktoś chce się dowiedzieć czegoś więcej na temat mojej skromnej osoby to PW.
Obrazek
Na forum brakuje takiego tematu, czy działu, gdzie możemy napisać coś więcej o sobie. Oczywiście można to zrobić w "Powitaniu" ale pomyslmy też o użytkownikach, którzy dołączyli już dawno. Na profilu również wiele info o sobie nie umieścimy.
Dlatego jeżeli chcemy, zróbmy to tutaj :)

Błąd, taki wątek już istnieje od kilku lat i przenoszę wasze posty właśnie do tego wątku - niv

Zasady proste. Wypiszcie kilka podstawowych informacji o sobie (imię, pseudonim wśród znajomych, wiek, w jakim kierunku się uczymy, jaka pracę wykonujemy, czy jesteśmy zadowoleni z wykonywanej pracy oraz nasze hobby, zainteresowania, co lubimy robić w wolnym czasie).

Na początek zacznę ja:

Nazywam się Jerzy, na drugie mam Jarosław, znajomi wolają na mnie "Ciastek" lub po prostu Jurek. Mam 16 lat, uczęszczam do szkoły średniej na kierunku technik organizacji reklamy. Wyboru nie żałuję, od dziecka interesuję się sztuka, malarstwem oraz najzwyklejszym rysunkiem.Szkoła umożliwia mi rozwijanie mojej pasji. Do moich pozostałych zainteresowań należą równiez gry komputerowe oraz pływanie. Z muzyki słucham najczęściej starszych przebojów różnych gatunków, uwielbiam czytać książki i oglądać filmy psychologiczne. Nie lubię wypowiadać się w kwestiach religijnych oraz politycznych.

No można napisać mniej niż ja :)
Dobra tera ja!

Mam 14 lat(tylko nikomu nie mówcie XD) i nazywam się Damian. Lubię grać w gry komputerowe i interesuję się wrestlingiem. Dziękuje dobranoc...

@Uptade

Moim ulubionym gatunkiem muzyki jest Rock... klasyczny nie te gówno które teraz puszczają w radiu. Czasami posłucham Ice Cube'a albo D.Dre itp.
Mody:
http://www.mediafire.com/download/z8j5o8iie8d3y75/Mafia_TCOLH_MA_MOD_V7.rar
https://www.mediafire.com/file/rze82jl1xz0rbo1/MAFIARGSV3.zip/file
Fajny pomysł z tą zabawą. Prawdę mówiąc, to wreszcie powstała jakaś sensowna zabawa.
Mam na imię Paweł, mam 26 lat, z zawodu jestem mechanikiem samochodowym. Zaraz po skończeniu technikum samochodowego dostałem pracę w pobliskim warsztacie, który niestety w czerwcu br. zbankrutował. Po 3 miesiącach znalazłem nową pracę i jakoś się w niej odnajduję. Z natury jestem spokojny, dopóki mnie ktoś nie zdenerwuje. Nie jestem zbytnim perfekcjonistą, choć w moim fachu to podstawa. :-P W wolnych chwilach lubię grzebać przy swoim autku oraz grać na komputerze i chodzić na jakieś balety, ale to od czasu do czasu. Lubię gry komputerowe, moja ulubiona, to mafia, z którą swoją przygodę zacząłem tuż po jej premierze w 2002 r. Poza tym w kręgu moich zainteresowań pozostają: Polityka, Historia, Motoryzacja i oczywiście Kobiety. :mrgreen:
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Temat przeniósłbym do off-topicu, bo to nie zabawa :roll:
Cóż, nie będę krył, że staję się powoli osobą publiczną. Jestem Mateusz, mam 16 lat, chodzę do technikum fotochemicznego w Bydgoszczy, podobno są tylko takie 3 w Polsce. Najprawdopodobniej to będzie kończyło moją edukację, studia mi się nie przydadzą. Studia są dobre dla tych co chcą gdzieś pracować, jak zwykli ludzie, nie mają większych ambicji. W niedalekiej przyszłości zaczynam zakładać własną "wytwórnię", choć na razie to będzie dużo powiedziane, ale co ja tam się będę piep*zyć. Interesuję się głównie filmem i fotografią, ale tak na prawdę to wszystkim innym po trochu również. Uwielbiam, po prostu kocham zmiany, jakiekolwiek zmiany. Nienawidzę monotonii. Choćby zmiana wystroju na forach, lub innych portalach, czy zmiana chodnika przed oknem jest czymś świeższym. Choćby miało być w stylu modernistycznym, za którym nie przepadam, to i tak jest coś nowego. Ostatniego czasu nie mam czasu na nic, nie mówiąc o graniu w gry, kiedy raz w tygodniu pozwolę sobie odpalić coś na godzinę. Jestem dość specyficznym człowiekiem, po głębszym poznaniu ciężko mnie lubić, ale nikt nie zabroni podziwiać tego co robię, a jest tego dużo. Jak postawię sobie jakiś cel, zależy mi na nim, to nie ma ch*ja we wsi, żebym tego nie zrobił. W karierze nie ma dla mnie granic. Całkiem lubię politykę, w przyszłości może nawet założę jakąś partię, bo dlaczego nie spróbować? Nic nie pobije mojego samozaparcia oraz silnej woli. Mam typową osobowość szefa, ostatnio nawet test osobowości to wykazał. Uwielbiam, po prostu uwielbiam mieć po sobą ludzi, którym mówię co mają robić i wyciskać z nich siódme poty dla osiągnięcia jakiegoś celu wyższego. Mimo to większość rzeczy najlepiej bym robił samemu, bo jak na czymś się znam, to znam się na tym najlepiej ja i tylko ja się temu w pełni poświęcę, cała reszta zrobi to na odwal. Takk... jestem stuprocentowym perfekcjonistą, aż przesadnym, czasami przeszkadza mi niedociągnięcie jednego piksela w grafice, wszystko musi być idealnie. Powoli staram się tego oduczyć, trzeba umieć znaleźć granicę między dobrym wykonaniem a czasem jaki na to przeznaczamy. Odnośnie oduczanie się niektórych rzeczy, uwielbiam sobą manipulować, ale to już temat na dłuższe rozmyślenia. Jestem strasznym filozofem, bardzo często rozmyślam nad wszystkim, co do czego, co od czego i przez co. Kiedyś napiszę o tym książkę. Jestem, można by rzec geniuszem, wynika to z kontekstu. Oczywiście najbardziej potrafię sobie zaszkodzić moją dobitną szczerością, zbyt dobitną i wcale nie w sensie, że powiem komuś, że fryzura układa mu się na kształt przyrodzenia, tylko w sensie samego siebie, chociaż też jeśli coś krytykuję, a robię to często. Krytyka jest dobra, bardzo dobra. Co komuś da, że go pochwalę, jak zrobi coś dobrze, nic to nie da. Za to trzeba skrytykować, jak zrobi coś źle, żeby o tym wiedział i na drugi raz zrobił dobrze. Proste? Proste.
Co do muzyki, słucham wszystkiego, zależnie od nastroju, od muzyki klasycznej, przez jazz, przez przeboje PRL, przez pop lat 80, aż po dzisiejsze niektóre lepsze piosenki. Nie trawię metalu, hard rocka, ostrego rapu i większości współczesnych piosenek popowych.
Nie, żebym nie był skromny, ja po prostu mówię wszystko o sobie. Choć wszystko jest według mnie zaletami, bo gdyby nie było, bym to zmienił. ;-)

Jak pisałem wyżej, wydzielam posty ze starego wątku do wątku "poznajmy się" - niv
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Cóż, to może i ja co nieco od siebie dodam...

Mam na imię Krystian, na drugie Grzegorz, mam 17 lat i mieszkam w Wałbrzychu. Uczęszczam do drugiej klasy Technikum na kierunku elektronicznym. Czy elektronika jest moją pasją? Z perspektywy czasu żałuję trochę wyboru szkoły, chociaż radzę sobie z tym stosunkowo dobrze.
Jestem dość specyficzną osobą - jak mawia moje grono przyjaciół. Z jednej strony jestem dość skryty i nieśmiały do nowo poznanych osób, z drugiej zaś w towarzystwie potrafię zabłysnąć. Uwielbiam wyróżniać się z tłumu, gardzę wtórnością.
Podobnie jak Mateusz (DMateo07) jestem perfekcjonistą i do każdej czynności jaką wykonuję wykładam maksimum z siebie, nie ważne ile mi to zajmie czasu. Jestem spokojnym i opanowanym człowiekiem. Żeby mnie zdenerwować trzeba się naprawdę mocno natrudzić ;-) Zawsze jestem skłonny do pomocy innym. Jeżeli coś mi leży na wątrobie, staram się powiedzieć to komuś w oczy. Brzydzę się gadaniem o kimś za plecami.
Moimi niewątpliwymi wadami jest opóźniona reakcja, która często mi doskwiera. Czasami potrzebuję chwili namysłu by sobie uświadomić jakiś fakt. Zazwyczaj podejmuję złe decyzję, nawet gdy wydaje mi się, że to przemyślałem. Miewam też problemy z płynnym wypowiadaniem się. Pisząc mam czas do namysłu, wymawiając słowa na głos trudno mi zadbać o spójną całość wypowiedzi...
Do grona moich zainteresowań, podobnie jak w przypadku Jurka (Gruchy) należy m.in. sztuka. Dużo rysuje, przeważnie portrety znanych poetów, naukowców i bohaterów, rzadziej samochody oraz krajobrazy. Rysunki wykonuję przeważnie ołówkiem (szkice). Mam to od dziecka, zawsze ciągnęło mnie do rysowania oraz modelarstwa. Do dziś wspominam jak w wieku 6-7 lat tworzyłem już różnorakie konstrukcje z tektury, papieru, kleju oraz taśmy ;-)
Interesuję się również historią, głównie czasami przed, między i powojennymi. Uwielbiam szybko zdobywać wiedzę z nauk humanistycznych.
Motoryzacja - wszelkiej maści. Od pierwszych konstrukcji automobilów po auta okresu PRL-u. Dzisiejsze samochody nie przemawiają do mnie swoją stylistyką, najbardziej razi mnie ich wtórność. Jak miło jest się obrócić za autem wyglądającym inaczej niż pozostałe lub za jakimś klasykiem.
Muzyka - słucham niemal wszystkiego co wpada w ucho, w zależności jaki mam nastrój. Najczęściej jest to muzyka zagraniczna lub rodzima od lat 50' do początków XXl wieku.
Nie przepadam za muzykę reggae (oprócz starszych utworów np. zespołu Inner Circle) hip-hopem, jakimś rapem, disco-polo o bezwartościowym tekście oraz tą muzyką "nowoczesną" komercyjną graną w radiu.
Uwielbiam posłuchać Italo-disco, popu, rock'n'rolla, hard-rocka i też starszej elektroniki.
Gry komputerowe oraz filmy to również nieodłączny element mojego życia. Filmy oglądam nałogowo, moje ulubione gatunki to dramaty, animacje, komedie, akcji, Sci-Fi czasem przygodowe oraz też familijne. Jeśli chodzi o gry, ogromnie ważna jest dla mnie fabuła, najlepiej aby była wzruszająca i nakłaniająca do refleksji tak jak na przykład nasza ukochana Mafia, Najdłuższa Podróż, Syberia, The Walking Dead. Późniejsze w kolejności są grywalność i pozostałe elementy rozrywki osadzając ocenę grafiki na samym końcu.

Myślę, że tyle informacji o mnie jak na jeden raz wystarczy. W zasadzie mimo rzeczy, których w sobie nienawidzę zawsze stawiam sobie wysoką samoocenę i jestem pewny siebie. Nie zwracam uwagi na ludzi utrudniających mi dążenie do celu. Co już postanowię, raczej nie zmieniam już zdania.
cron