Początkujący rysownik - Oceniaj rysunki

Uczę się rysować, chcę zostać ilustratorem, a dokładniej to chcę tworzyć rysunki w technologii wektorowej. Najpierw muszę się nauczyć rysować na kartce.
Ale jak każdy zapewne wie, ocenić siebie jest bardzo trudno, albo po prostu się nie da, kolega też nie zawsze powie prawdę, żeby nie urazić ;-) Ale ja się prawdy nie boję, bo jej po prostu potrzebuję. Będę tu wrzucał co jakiś czas rysunki.

Chciałbym wszystkich prosić o ocenianie rysunków w skali od 0 do 10.
Oceniacie ostatni rysunek, który dodałem, albo po prostu piszecie numer i ocenę, jak chcecie ocenić inny.

No to zaczynam.

Rysunek numer 1:

Opis:
Rysunek treningowy, odwzorowany od innego, znanego z GTA.
Stworzony przy "Run DMC - Rock Box" :-D

Rysunek:

Obrazek

Tylko oceniać szczerze! Ja się o takie rzeczy nie obrażam.
"Świat należy do Ciebie." - Scarface [Film]
"Chcesz skończyć jako ten co nic nie miał? Więcej ruchów, a mniej pierdo*enia." - WFD [Zespół]
"W końcu zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel." - Mafia [Gra]
Daje 8. Jak dla mnie taki pijaczyna spod sklepu :-D , jeszcze włosy na klacie dodaj.
No, no :) Koleś prowadził jakieś radio z w miarę spokojną muzyką... Coś kojarzy mi się to z autem Esperanto ;) 5/6.
Kevin napisał(a):
No, no :) Koleś prowadził jakieś radio z w miarę spokojną muzyką... Coś kojarzy mi się to z autem Esperanto ;) 5/6.


Radioooo Espantosooo :-) Moja ulubiona stacja. Najlepsze hiszpańskie utwory z całego Vice City :-D
A co do rysunku to dam 7,5. Dobrze zrobione ;-)
muore il bandito, la mafia vive
ja daje 7 nie znam sie dobrze na rysunkach ale podoba mi sie:) Jakby gosc mail kedziorki na klacie to byloby super.
Murphy był optymistą.
Tak, tak radio Espantoso. Ale moje ulubione to Emotion było ;-)

Dzięki za komentarze i oceny :-)
Na DW napisali mi trochę porad to postaram się do nich zastosować i niedługo dodam znowu jak zrobię coś ładnego ;-)

Jak się nauczę włosy na klacie rysować to narysuje jeszcze raz ten rysunek i już będzie z owłosioną klatą :-P
"Świat należy do Ciebie." - Scarface [Film]
"Chcesz skończyć jako ten co nic nie miał? Więcej ruchów, a mniej pierdo*enia." - WFD [Zespół]
"W końcu zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel." - Mafia [Gra]
Jeśli możesz to zarzuć te porady i tutaj :)

PS. DW - DarkWa...? :mrgreen:
Tak, tak właśnie o to forum chodzi.

Kod:
http://darkwarez.pl/forum/viewtopic.php?t=1311291


Mam nadzieję, że moderacja nie usunie linku ;-)
Został dany w znacznikach "code", wiec nie powinien chyba przeszkadzać ;-)
"Świat należy do Ciebie." - Scarface [Film]
"Chcesz skończyć jako ten co nic nie miał? Więcej ruchów, a mniej pierdo*enia." - WFD [Zespół]
"W końcu zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel." - Mafia [Gra]
Rysunek numer 2:

Opis:
Następny treningowy rysunek też z GTA.
Przepraszam za wykonanie tej podniesionej dłoni, nie potrafię jeszcze rysować dłoni i dlatego taka wyszła ;)
Ale chciałbym się dowiedzieć co ogólnie sądzicie o tym rysunku.

Rysunek:

Obrazek

Żeby nie dziękować każdemu z osobna, chciałbym z góry podziękować za wszystkie opinie, za złe i za dobre :D
"Świat należy do Ciebie." - Scarface [Film]
"Chcesz skończyć jako ten co nic nie miał? Więcej ruchów, a mniej pierdo*enia." - WFD [Zespół]
"W końcu zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel." - Mafia [Gra]
Dłoń wyszła spoko :-) Oczy mają zbyt dużą odległość od siebie i tak jakby...za małe?? Jedna krzywa brew(niedopasowana) ;-) To tyle.
muore il bandito, la mafia vive
Popraw oczy i brwi. Reszta git :)
Aha.
Uwzględnię te opinie przy następnym rysunku, tych już nie będę poprawiać, jak coś to kiedyś narysuję je od nowa ;-)

A tak ogólnie to, który lepszy?
"Świat należy do Ciebie." - Scarface [Film]
"Chcesz skończyć jako ten co nic nie miał? Więcej ruchów, a mniej pierdo*enia." - WFD [Zespół]
"W końcu zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel." - Mafia [Gra]
Hehehe...flash FM vs Espantoosooo :mrgreen:

Dla mnie bardziej przypadł do gustu rysunek Pepa(chyba tak sie zwał). Jakoś tak lepiej wygląda :lol: ;-)
muore il bandito, la mafia vive
Do wakacji muszę się nauczyć rysować na kartce, a na wakacjach biorę się za obróbkę w Adobe Illustrator, albo Photoshopie tych rysunków, zaczynam naukę PHP i MySQL, a w między czasie też WebDesign będę ćwiczył ;-)

A za 4 lata szykujcie się na grę online w stylu The Crims i portal społecznościowy :-D
Za 3 lata jeszcze pewien projekt.
I za 2 lata też.

Ale więcej szczegółów nie ujawnię :-)
"Świat należy do Ciebie." - Scarface [Film]
"Chcesz skończyć jako ten co nic nie miał? Więcej ruchów, a mniej pierdo*enia." - WFD [Zespół]
"W końcu zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel." - Mafia [Gra]
Dla mnie spoko, tylko staraj się bardziej podkreślać piersi :mrgreen: .
cron