Początkujący rysownik - Oceniaj rysunki

Jak na pierwszy rysunek to tragedii nie ma...

Kilka ważnych błędów:
# Koleś po lewej:
- shotgun - powinien być troszkę inaczej narysowany, zła perspektywa,
- zbyt krótka "marynarka",
- lewa ręka wygląda troszkę dziwnie,

# Gość po prawej:
- zbyt duże oczy (Manga? xD ),
- kieszeń powinna być wyżej, a nie w połowie tułowia,
- dziwnie trzyma Deserta, tak jakby odwrotnie :)

Na początek tak 3+/6 :)
Nie słuchaj Kevina, chłopak jest zbyt uprzejmy:D. Jak dla mnie całokształt słabiuuuuutko, z umiejętnością rysowania trzeba się urodzić, a ja, Ty i 98% społeczeństwa nie otrzymaliśmy tego daru ;)
Crunk Ain't Dead, Ho!
Niestety taka sprawiedliwośc tego świata :mrgreen:
Obrazek
Ale nie poddawaj się, rysuje bardzo podobnie do Ciebie. Zachęcam do dalszego wrzucania swoich prac, może za jakiś czas też czymś zarzucę :mrgreen:
Obrazek
noFo napisał(a):
Nie słuchaj Kevina, chłopak jest zbyt uprzejmy:D. Jak dla mnie całokształt słabiuuuuutko, z umiejętnością rysowania trzeba się urodzić, a ja, Ty i 98% społeczeństwa nie otrzymaliśmy tego daru ;)


Nie prawda. Kreskę można sobie wyrobić, perspektywy można ogarnąć z czasem. Tak samo, jak niezależnie od głosu, można nauczyć się śpiewać, tak samo można nauczyć się rysować. To, że nie masz daru, nie oznacza, że nie możesz uzyskać pewnego poziomu poprzez ciężką pracę. Nie każdy musi być DaVincim.
Obrazek
- M a f i a P B F -
szczerz nie moge na ten rysunek patrzeć rysowałem go na odpieprz się żeby go tylko tu wrzucić moze ktoś pomysli że się bronię ale mam lepsze pracę ale mam jeszcze czas (kurdupel xD) mam 13 lat
Obrazek
Co sądzicie o moim Polonezie?

Tak wyglądał wczoraj wieczorem ...
Obrazek
a tak dziś popołudniu.
Obrazek
Według mnie - bajera ;-)
Podzielam opinię towarzysza Kevina
Obrazek
Bravo, Bravo :-P A już myślałem że narysowałeś woldzwagena :-)
muore il bandito, la mafia vive
Na pierwszy rzut oka wygląda to na Volkswagena Mk I ;D
Ale i tak Bajeczny ;D
"To ciach babkę w piach... A teściową w klatkę piersiową."
Rozpieprzasz!
"Świat należy do Ciebie." - Scarface [Film]
"Chcesz skończyć jako ten co nic nie miał? Więcej ruchów, a mniej pierdo*enia." - WFD [Zespół]
"W końcu zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel." - Mafia [Gra]
Mnie też się podoba twój rysunek Poloneza - potrafisz fajnie rysować.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ten ostatni jest bardzo ładny. Ogólnie to podobają mi się wszystkie, dlatego, że ja nie mam takiego talentu ;) Ten pierwszy też niezły ;) Lepiej nie będę się pojedynkowała na rysunki, bo bym poległa, i wolę nie wyobrażać sobie co by było, gdybym ja miała narysować auto... :lol:

kubica napisał(a):
Co sądzicie o moim Polonezie?
Obrazek


Ten rysunek delikatnie mówiąc jest zaje... ekhm ;-) Rysuj dalej.
Obrazek
cron