Początkujący rysownik - Oceniaj rysunki

Rysunek numer 3:

Opis:
Hmm... A co sądzicie o tym. Oceńcie od 0 do 10 :D
Jakie błędy popełniam?
Jakim ołówkiem lepiej rysować twardym (rysunek 2), czy miękkim (rysunek 1 i 3)?

Rysunek:

Obrazek
"Świat należy do Ciebie." - Scarface [Film]
"Chcesz skończyć jako ten co nic nie miał? Więcej ruchów, a mniej pierdo*enia." - WFD [Zespół]
"W końcu zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel." - Mafia [Gra]
Rysuj miękkim bo można zakreślić więcej szczegółów.

Rysunek 8/10. Jedno oko jest większe od drugiego.
Hmm...reszta jest nawet nawet...ręce, włosy i buźka mogą być.
Gdzieś tak w połowie radzę oddzielić tors od nóg :mrgreen:
muore il bandito, la mafia vive
Przestrzeń twarzy jest mało wykorzystana (np. oczy są zbyt blisko siebie). Mógłbyś dodać również jakiś efekt gniecenia się koszulki. Oceniam na 7,5/10. Co do ołówków: może stosować by obydwa? Twardy do konturów, a miękki do cieni ;)
Mnich napisał(a):
Jedno oko jest większe od drugiego.


Spójrz w lustro i zobacz, czy masz dwoje oczów takie same :mrgreen:
Gwarantuję Ci, że nieźle się zdziwisz ;-)

Kevin napisał(a):
Przestrzeń twarzy jest mało wykorzystana (np. oczy są zbyt blisko siebie). Mógłbyś dodać również jakiś efekt gniecenia się koszulki. Oceniam na 7,5/10. Co do ołówków: może stosować by obydwa? Twardy do konturów, a miękki do cieni ;)


Też właśnie tak myślałem, że oczy za blisko.

Dzięki za porady :-)
"Świat należy do Ciebie." - Scarface [Film]
"Chcesz skończyć jako ten co nic nie miał? Więcej ruchów, a mniej pierdo*enia." - WFD [Zespół]
"W końcu zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel." - Mafia [Gra]
Ja uważam, że powinieneś < z resztą tak jak poprzednicy > bardziej (jak by to nazwać...) uwzględniać cienie na ubraniach.
Mógłbyś dodać również jakiś efekt gniecenia się koszulki.
O właśnie

A o do rąk to IMO troche krótkie ale i tak nie źle ;)

I ocena to 7,5/10
Obrazek
Jako kompletne beztalencie dla mnie twoje rysunki są cudowne. Jednak muszę pozrzędzić, dlatego: oczy o których wszyscy mówili, efekt pogniecionej koszulki (równie wspominane), brak szczegółów i jak dla mnie taka niedbałość. Jakby trochę robione od niechcenia, albo na szybko. Ocena:
1. Rysunek: 8,5/10
2. Rysunek: 7,5/10
3. Rysunek: 7/10 (Dla mnie najgorszy ze wszystkich.) No to by było tyle ode mnie. Mam nadzieje, że Cię nie zraziłem i liczę, że niedługo dodasz następną pracę. Powodzenia!
http://www.recenzje-gier.net.pl<--- zabrałem się za gry. Wchodźcie i oceniajcie!
Han27 napisał(a):
Mam nadzieje, że Cię nie zraziłem i liczę, że niedługo dodasz następną pracę. Powodzenia!


Oczywiście, że nie. Przecież po to tu dałem te rysunki :-D

Na razie wziąłem się za WebDesign jak coś to jeszcze do rysunków powrócę ;-)

Dzięki za komentarze ;-)
"Świat należy do Ciebie." - Scarface [Film]
"Chcesz skończyć jako ten co nic nie miał? Więcej ruchów, a mniej pierdo*enia." - WFD [Zespół]
"W końcu zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel." - Mafia [Gra]
Szczerze... co o tym myślicie.? :->
Dobre, ale trudno stwierdzić czy, to dłoń kobiety czy mężczyzny. Kciuk i palec wskazujący wyglądają jak u kobiety, ale okolice nadgarstka masywne jak u mężczyzny. Więc zwracaj większą uwagę na detale. ;-)
Obrazek
songxinxmyxsoul, dobra kreska. Dobre cieniowanie i dość realistyczne odzwierciedlenie pierwowzoru, którym zdecydowanie była dłoń kobieca, nie mylę się? Dobrze uchwycone detale i sposób ułożenia dłoni... co ze względu na ilość palców czasem może być skomplikowane. Choć tak jak powiedział grisha, postaraj się zaakcentować przegub dłoni.
"Jeśli zbyt długo patrzysz w czeluść,
Czeluść zaczyna patrzeć w Ciebie." - Fryderyk Nietzsche
Ładne :-D
Więcej mi się nie chce pisać, bo zmęczony jestem, wybacz :-)
"Świat należy do Ciebie." - Scarface [Film]
"Chcesz skończyć jako ten co nic nie miał? Więcej ruchów, a mniej pierdo*enia." - WFD [Zespół]
"W końcu zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel." - Mafia [Gra]
Paziu, Twoje rysunki jak na początkującego zupełnie niezłe, tylko nieco mało szczegółowe. Postaraj się dodać jakieś cienie i inne bajerki typu biżuteria, tatuaże, wspomniane wcześniej włosy na klacie, sam rozumiesz. Chodzi o "to coś" :). Od oceny punktowej się powstrzymam. Masz zadatki na niezłego rysownika, narysuj teraz coś swojego :).
Crunk Ain't Dead, Ho!
noFo napisał(a):
Paziu, Twoje rysunki jak na początkującego zupełnie niezłe, tylko nieco mało szczegółowe. Postaraj się dodać jakieś cienie i inne bajerki typu biżuteria, tatuaże, wspomniane wcześniej włosy na klacie, sam rozumiesz. Chodzi o "to coś" :). Od oceny punktowej się powstrzymam. Masz zadatki na niezłego rysownika, narysuj teraz coś swojego :).


Hmm... :shock: + :mrgreen: (od tej pierwszej weź oczy, a od drugiej uśmiech).
Dzięki za komentarz, na tą chwilę biorę się za WebDesign, ale jeszcze wrócę do rysowania ;-)
"Świat należy do Ciebie." - Scarface [Film]
"Chcesz skończyć jako ten co nic nie miał? Więcej ruchów, a mniej pierdo*enia." - WFD [Zespół]
"W końcu zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel." - Mafia [Gra]
A może teraz narysujesz Gonzaleza?? Wiesz tego z w pomarańczowej koszulce, co trzeba było zabić go piłą :-)
Uwielbiam go :)
muore il bandito, la mafia vive
co myslicie o tym?
Obrazek
cron