Oczekiwania od Mafii II

Mnie by zadowoliła miejscówka taka jak wielkie złomowisko :)
W gta 3 i vice city było złomowisko
Ale tam były to w większości sterty śmieci przypominające węgiel :P Ja chciałbym złomowisko głownie samochodowe ;)
Ja wymagający nie jestem.
Podstawy:
1. Realizm (w każdym aspekcie - tak jak w Mafii)
2. Bez przesadyzmu typu jeżdżenie na jednym kole na motorach a`la GTA.
3. Bez dowolności w napieraniu przechodniów bez celu.
4. Smaczki, które będą nas zaskakiwały.
5. Tryby FREx czy dowolna jazda jak w podstawce - co znacząco przedłuża obcowanie z grą.
6. Możliwość zakończenia niektórych misji na kilka sposobów.
7. Jakieś delikatne nawiązanie do Mafi 1 - coś co wprawi mnie w nostalgie.
8. Tryb Multi - obowiązkowo !
9. Konkretna ścieżka dźwiękowa.
10. Najważniejsza to fabuła. Aby była znów porywająca.
Jeżeli te aspekty czesi spełnią to gra się sama obroni.

Do grafiki nie przywiązuję tak uwagi jak do pozostały rzeczy, które wymieniłem. Oczywiście im ładniej tym lepiej. Ale prędzej czy później grafika przemija i zostaje wielkie puste dziursko jak po kilku pięknych grach o których już nie pamiętamy.
Ja jestem Nintendowcem, więc z reguły nie interesuje mnie grafika, czy ogólnie oprawa gry. Ważne, by gra dawała właścicielowi maksimum rozrywki, miodu wypływającego z monitora. Życzyłbym też drugiej części Mafii, by zachowała klimat "jedyneczki", przy której nie raz zakręciła się łezka w moim oku. Jestem prawie pewien, że nie pogram w nową Mafię, bo nie wyjdzie ona na żadną konsolkę Ninny, a mój komp jest żenująco słaby. Szczerze, to nawet nie mam zbyt wielkiej ochoty w nią grać. Boję sie profanacji najlepszej moim zdaniem prodkcji w historii gier wideo. Amen





A tak poza tym: kto napisał rzeczy przez "ż" w temacie wątku :D?
Crunk Ain't Dead, Ho!
Acozz napisał(a):
W gta 3 i vice city było złomowisko

w san andreas też i niech zrobią w Mafii 2!
(apropo san andreas ,,Acoz pamietasz jak na moim servie popylaliśmy se z worcmanem?'' :mrgreen:


Punkt 2c regulaminu!
Obrazek
A ja bym chciał jakieś nowe rodzaje broni a nie w koło te same Thompsony :-)
I tutaj moje życzenie się spełnia, sami zobaczcie :-o

http://image.com.com/gamespot/images/20 ... een005.jpg
muore il bandito, la mafia vive
Ciekawe, czy będzie metro :-) ...
Ja przede wszystkim żądam jak najwiecej amerykanskich pojazdków. Jestem maniakiem amerykanskich wozów skrzydlatych z lat 1950-tych i od czasu jak zagralem w 1 Mafię modlilem sie zeby wydali dalszy ciąg pt "20 lat później" i doszli do pojazdów z jedynie slusznej epoki.
Mafia I operowała wieloma markami charakterystycznymi dla epoki, również producentami niezależnymi, spoza Wielkiej Trójki. Jednego Hudsona juz widzialem, wiec mam nadzieje że na tym sie nie skończy, zwłasżcza że niezależnych było mniej w latach 50 i nie trzeba sie duzo męczyć zeby ich wstawic.
Poza tym owi Czesi maja ładny zwyczaj że dla zamaskowania prawdziwej formy danego modelu i rocznika uzywaja nie detali fikcyjnych, ale skopriowanych z innej marki, często tego samego koncernu, wiec jest podwójna korzyść z odkrycia co to jest.

Oczekuję też zachowania wszystkich roczników na ulicach, a nie ich zniknięcia w pewnym momencie, jak to bylo w Mafii I. WIem że to a-historyczne, ale wnerwialo mnie że niektorymi samochodami moge pojechać tylko wybierając je, a jak mi sie rozbił, to drugiego juz sie nie dawało znaleźć.
Obrazek
Co do metra to może czasami być ;) Pierwsze metro zbudowanie właśnie w Nowym Jorku 100 lat przed czasem akcyjnym w Mafii 2 ;) A już w 1890 roku można było pędzić elektrowozem ;D
To co mnie wkurzało w Mafii I to można mieć "1 życia" i biegać, skakać, bez zmęczenia, w ogóle zachowywać się jakyśmy nie dostali żadną kulką. Może w misjach jest to pomocne ale odbiera realizm... W Mafii II chciałbym by np. kiedy dostaniemy kulką np. w nogę to kulejemy itp... To samo w wpadaniem pod samochód, auto może mnie 10 razy potrącić a ja nadal żyję. Chciałbym tez by samochody parkowały na parkingach, nie tylko przy chodnikach. No i te zniszczenia samochodów, musi być realizm! W jedynce możemy spaść z mostu (przy stacji benzynowej w DownTown) lub na setce rąbnąć w latarnię to nie dość że jeszcze żyjemy to samochód jedzie dalej! :roll: No i tak jak ktoś wspomniał - metro! :-D No i chciałbym tramwaje (i mam nadzieję że przystanki byłby zaznaczone na mapie bo niestety w jedynce chyba o tym zapomnieli... Chcę iśc na tramwaj to nie wiem gdzie się zatrzyma...). To chyba tyle... No i jeszcze żeby np. kiedy samochód jedzie po błocie to sie brudzi i trzeba jechać do myjni!
Z tego co mi wiadomo to w Mafii 2 będzie możliwość mycia samochodu ;) W myjni oczywiście ;) BTW SirCoso - witamy! ;)
Ja jestem wymagający xD
1.Realizm
2.Dobra grafika
3.Świetna fabuła i klimat
4.Dużo możliwości
5.I jeszcze więcej możliwości
6.Dużo różnych i ciekawych misji
7.Oficjalny MP xD


I to chyba by było na tyle thx za uwagę ;P
Obrazek
Ja chciabym więcej realizmu, braku płaskich tekstur np. schodów przeciwpożarowych (często się takie spotyka, z daleka wyglądają nie najgorzej, ale z bliska, cieńko :-( ), przechodzenia przes płotki, żywopłoty, i czegoś jak w City Bars Mod
Obrazek
Po prostu Mafia 2 musi zostać niepowtarzalnym hitem i to byłoby wszystko, jeśli chodzi o wymagania, gdyż ciągnie to za sobą te składniki, które wymieniliście, drodzy użytkownicy ;)