Oczekiwania od Mafii II

będzie nowa postać
Acozz napisał(a):
będzie nowa postać
To wcale nie jest przesądzone, ponieważ na paru screenach na pierwszym planie była postać bardzo przypominająca Tommy-ego.
Ja sam nie wiem co wolałbym... dla mnie Mafia = Tommy Angelo... i chciałbym wiedzieć o nim więcej... choć najważniejsze już przecież wyjaśniono...
Ja też czekam na więcej zabawnych scen w roli głównej z tym kolesiem nachlanym co zamkną facia w bagażniku.
Acozz napisał(a):
Ja też czekam na więcej zabawnych scen w roli głównej z tym kolesiem nachlanym co zamkną facia w bagażniku.
Ta scena mi się nie do końca podobała... to kalka pewnego momentu z filmu Chłopcy z Ferajny.
To nie może być Tommy, ponieważ gdy w latach trzydziestych miał około 30 lat to w latach 40-50 (w których dzieje się Mafia II) miałby 40-50 lat, a bohater w dwójce nie wygląda na starego.
I do tego Tommy zginą.
Może pomoc nadeszła na czas i poskładali Tomma i w II będzie donem na wózku inwalidzkim
ziom
no tommy nie żyje a niedosłyszałem kiedy go zamorodowano?
Obrazek
Uwaga! Poniżej są spoilery dotyczące dalszej fabuły! Zaznacz poniższy tekst, aby zobaczyć spoiler...
W końcowym filmiku 2 gości podobnych do tych z Mafii II przyjeżdża czerwonym wozem, i pyta się już starego Tommiego Tomas Angelo (wtedy miał już zmienione nazwisko) on odpowiedział tak, jeden wyciąga spluwe drugi mówi pozdrowienia od pana salierego i buch , potem Tommy mówi końcową piękną mowę przy której za każdym razem płaczę :lol:
A co do roku to jest około lat 50 (kiedy został zabity). I nie kombinujcie nic, bo sam Tommy mówił, że znalazł poczciwą pracę w firmie taksówkarskiej i zaczął nowe życie.
Tak a potem go zabili, mi będzie brakować Tomma i tego jego "Chryste" . Wporzo chłop był.
Mafioso napisał(a):
To nie może być Tommy, ponieważ gdy w latach trzydziestych miał około 30 lat to w latach 40-50 (w których dzieje się Mafia II) miałby 40-50 lat, a bohater w dwójce nie wygląda na starego.
Oj, chyba za dużo lat dałeś Toomy-emu. Według mnie mógł mieć maksymalnie 30 lat podczas ostatnich misji. Uważam tak, gdyż starszy Paulie w misji "Robota na boku" (1938) mówił, że ma dwadzieściakilka lat.
Nawet jakby to i tak bohater w dwójce jest za młody na Tommy'iego. Było to przerabiane na wylot na zagranicznych forach.
Mafioso napisał(a):
Nawet jakby to i tak bohater w dwójce jest za młody na Tommy'iego. Było to przerabiane na wylot na zagranicznych forach.
Na mafiascene :-) ?
PS. Nie wyobrażam sobie, aby Tommy nie był choćby wspomniany w Mafii II. Jego wspaniała postać (nie mam tu na myśli moralności :-) choć i tak spośród gier o podobnej tematyce Angelo postępował najbardziej moralnie ;-) ) ma wpływ na moją ocenę gry Mafia. Wymazanie go i zaczęcie wszystkiego od nowa wg. mnie spowoduje zabranie jakiejś części tego fantastycznego klimatu.
EKhm...wracając do tematu oczekiwań to jak większość userów oczekuje bardziej interaktywnego, żyjącego miasta (jak w modzie gdzie ludzie rozmawiaja ze sobą, na zadupiach miasta mogły by bezpańskie psy albo koty biegać :mrgreen: ) no i klimatu równie dobrego co w jedynce a co za tym idzie świetnej muzyki i wciągającej fabuły. Multiplayer też by się przydał chociaż nie jest on niezbędny.
cron