[Ogólnie] O modach...

Czy instalujesz mody do Mafii?
92% (55)
8% (5)
Liczba głosów: 60
Piszcie tu wyłącznie o modach, nazwy, opis, wielkość w MB i inne info ( ooo czy legalne xD)
Co ma na celu ten temat? A poza tym nieodpowiedni dział - przenoszę ;-)
Chyba chodzi o takie mniej znane mody, aby je opisać i dać link, był taki temat na mafia 2 jak coś znajdę to tu napisze ;)
Czy moglibyście mi powiedzieć, czy da się zainstalować kilka modów tak, aby można było wybierać przed grą jeden z kilku?
Aby zainstalować Ikarus Mod wystarczy jedynie skopiowanie plików modu do folderu gry?
PS. Jak się uruchamia Ikarus Mod? Wchodząc w Nową Grę, Swobodną Jazdę czy może w Jazdę Ekstremalną?
No dokładnie skopiować wszystkie pliki do głównego folderu mafii, no jak się uruchamia? normalnie.
pozdro
Skopiować all do folderu mafii i przy wybieraniu profilu kliknij IKARUS MOD i graj ;) .
Czy trzeba rozpakować pliki za pomocą programu Mafia Game Xtractor? Słyszałem, że przed instalacją jakiegokolwiek z modów trzeba to zrobić, aby mody działały (mając świeżo zainstalowaną grę)...
Ja instaluje bo mafie przeszłem juz 3 razy i przyda sie zawsze coś nowego w grze :)
Czy mógłby ktoś odpowiedzieć mi krok po kroku na pytanie jak zainstalować mody na świeżo zainstalowanej Mafii?
Jaki mod?
Ikarus Mod
Jeśli chodzi o IkarusMODv2 (który jest w naszym downloadzie) to wypakowałem go i normalnie skopiowałem pliki nadpisując na świeżą mafię. Działa mi bez zarzutów.
Acozz napisał(a):
Jeśli chodzi o IkarusMODv2 (który jest w naszym downloadzie) to wypakowałem go i normalnie skopiowałem pliki nadpisując na świeżą mafię. Działa mi bez zarzutów.
Nie rozpakowałeś plików gry Mafia za pomocą np. Mafia Game Xtractor? Włączyłeś Nową Grę?
Znaczy rozpakowałem to chyba oczywiste, rozpakowałem i nadpisałem pliki i włączyłem save ikarus mod