[Ogólnie] O modach...

Czy instalujesz mody do Mafii?
92% (55)
8% (5)
Liczba głosów: 60
Grisha napisał(a):
Acozz napisał(a):
Samobójstwo he he, a co do Road Mod to Mafioso możesz zrobić także nową wodę bo ta w Mafii nie jest za piękna.


Postanowiłem pobawić sie trochę teksturami, o ile udało mi sie podmienić tekstury reklam i chodników, to już z wodą mi sie nie udało. Nie wiem czemu, ale tekstury nie były wyświetlane, najprawdopodobniej nie wystarczy tylko podmienić odpowiednio podpisanych tekstur. Mafioso na pewno wie więcej ode mnie i być może wie jak, to rozkminić ;-)

Jakie tekstury (lub teksturę) wody modyfikowałeś (chodzi mi o nazwę/y pliku/ów).
Kurde usunąłem je już, ale jeżeli dobrze pamiętam, to były to sea00 do sea19 i lyo00 do lyo15, nie pamiętam dokładnie i mogłem nazwy trochę przeinaczyć.
Obrazek
To nie te są od wody. Pewnie złapałeś nieużywane przez grę.
To znaczy znalazłem 3 grupy tekstur wody, te "lyo" wydaje mi się, że odpowiadały za rzekę płynącą przez miasto.


Poza tym o ile tekstury drogi czy też chodników dość łatwo jest podmienić, to już z woda moga być komplikacje, woda jest ruchoma i trzeba tak tekstury zrobić aby szło to płynnie.

A, co do nauki podmiany tekstur, musicie najpierw wyciągnąć tekstury z gry, edytować je czy też całkowicie podmienić tak aby nazwy sie zgadzały oraz rozmiary tych tekstur muszą być takie same jak te podstawowe, akurat przy reklamach jest, to ważne.
Obrazek
Witam,
Wie ktoś gdzie można sciągnąć Mafia Classic Mod Deluxe ten z modelami z Mafii Beta?
Pograł bym sobie w ten mod, bo nigdy nie miałem go zainstalowanego.
Proszę o linki stron z download'em tego modu, tylko chcę inne strony niż Mafia Scene i Mafia Scorpions, bo z tych próbowałem i nie dało się sciągnąć.
Modern Mod...

I pracuje z Blitzkrieg'em1410 nad Racibórz Mod'em. :roll:
Obrazek
Ale prosiłem o link strony z Mafia Classic Mod Deluxe.
A, to proszę bardzo. Google nie boli (Znalazłem w 13,5 sek :lol: )

http://mafiascene.com/modules.php?name= ... d=0&page=4
Obrazek
Pisałem, żeby nie podawać linku z Mafia Scene ani bez Mafia Scorpions :-/
Ups, my bad.
Obrazek
Nic się nie stało ;-)

Wiesz ile razy popełniałem błędy na Mafia Town :-(
HIhi, ale OT robimy, ciiii :lol:
Obrazek
Dobra, koniec Off Topu :-)

Mod z Mafia Scene mi zadziałał i już mi się pobiera, trzeba było trochę poszperać na stronce z Downloadem tego modu.
Prosiłbym o pomoc, otóż ściągnąłem sobie moda (Mafia_Cuban_mod z francuskiej strony) i zainstalowałem ładnie pięknie, w tym modzie są nowe auta, textury i takie duperele, tylko że on nie działa, sprawdzałem folder mafii, i te textury, rzeczywiście tam są, jaka może być przyczyna?
Przeniosłem twój temat, nie spamuj.