Najlepsze komedie

Witam. Od dawna nie oglądałem żadnej dobrej i śmiesznej komedii. Jakie są według was tytuły filmów przy których najbardziej się uśmialiście?
Wczoraj na TVN był fajny film - Norbit (?) całkiem śmieszna komedia :lol:
MAFIA II
Czekam na premierę...
Norbit był spoko ;d
Jedne z najlepszych komedii to wszystkie z Louis de Funes np kapuśniak. Przy tym naprawdę można się uśmiać.
Jeszcze bardzo lubię filmy z Leslie Nielsenem. Może fabułą nie grzeszą, ale moża paść ze śmiechu
Obrazek
Może nie wymienie konkretnych tytułów, ale komedie z Chevy Chase (Witaj Święty Mikołaju, Fletch) oraz z Jimem Carreyem (Głupi głupszy, Ja Irena i ja) uwielbiam oglądać. To dwaj aktorzy, których filmografie znam najlepiej.
Obrazek
:P Witaj święty mikołaju i Wakacje w krzywym zwierciadle biją wszystko. :PP
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
Masz rację Grisha :-) Chevy Chase i seria "W krzywym zwierciadle" jest the best. Jim Carrey również wymiata w komediach, jako przykład "Ace Ventura", "Kłamca, kłamca" :lol:
muore il bandito, la mafia vive
AdiX napisał(a):
Wczoraj na TVN był fajny film - Norbit (?) całkiem śmieszna komedia :lol:


Też oglądałem. Nie można było oderwać wzroku od tej Kate. Taka laska, że ja pier**le :-)

A ja mogę wszystkim polecić Kac Vegas. Świetna komedia. Jedna z najlepszych jakie w życiu oglądałem. Dużo osób polecało na DW, więc to nie jest tak, że tylko mi się podobała ;-)
"Świat należy do Ciebie." - Scarface [Film]
"Chcesz skończyć jako ten co nic nie miał? Więcej ruchów, a mniej pierdo*enia." - WFD [Zespół]
"W końcu zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel." - Mafia [Gra]
Moje ulubione komedie to:
Norbit
KOgel mogel i kogel mogel 2
Lody na patyku
American pie
Mówie prawde nawet kiedy kłamie.


Człowiek z blizną
Noc w Roxbury, stary ale jary filmik
Obrazek
Obrazek
Być może temat odkopany,ale napiszę.Oczywiście wszystkie z Jim'em Carreyem (Ace Ventura,Ja,Irena i Ja) oraz Chłopaki Nie Płaczą.Chłopaki Nie Płaczą da się lubić (Według mnie) już za samego Pazure którego uwielbiam :mrgreen:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ave Metal!
Jestem Ateistą!
Zostaw Gadu-Gadu, przejdź na Obrazek AQQ
Ja polecam
- Nie zadzieraj z fryzjerem
- Superheroes (z Leslie Nilsen)
- Year One (Jack Black :D)
- Seria Godziny Szczytu (Duet Chris Tucker i Jackie Chan :D)
Fajne są wszystkie części "Akademii policyjnej" :D
A poza tym, to "Kłamca kłamca"

bananmaciek napisał(a):
Norbit był spoko ;d
Jedne z najlepszych komedii to wszystkie z Louis de Funes np kapuśniak. Przy tym naprawdę można się uśmiać.
Jeszcze bardzo lubię filmy z Leslie Nielsenem. Może fabułą nie grzeszą, ale moża paść ze śmiechu


Oo "Kapuśniak" :D Fajne to.

Dawno nie oglądałam żadnej komedii...
Obrazek
A oglądaliście lody na patyku od 1-9?
Mówie prawde nawet kiedy kłamie.


Człowiek z blizną
Polecam:
-Big Lebowski (najbardziej wyluzowany film jaki widziałem. Życiowa rola Bridgesa)
-Naga Broń (absurd i prymitywizm najwyższej klasy)
-Snatch (coś w stylu Tarantino, tyle że bardziej rozrywkowo)
-Głupi i głupszy (nie trzeba przedstawiać :) )

no i jest jeszcze wiele innych fajnych filmów, ale właśnie utkwiły mi najbardziej w pamięci.
Obrazek
Obrazek
Kac vegas, Sami swoi, Poranek kojota (co nie Krzysiu? :-D ) tyle teraz jestem w stanie sobie przypomnieć.
Obrazek