Najlepsze komedie

Ja uwielbiam, jak już wspomniano wyżej, komedie z Luisem, a także komedie z Bud'em Spencer'em (i Terrence Hill'em) :-)
Obrazek
Głupi i Głupszy oraz Nagi Peryskop.
"Praca to prymitywny sposób spędzania wolnego czasu" (Ferdynand Kiepski)
Dukes of hazzard ;-) ,Nie zabieraj z fryzjerem. :mrgreen:
Jeszcze "Czy leci z nami pilot?"
"Wole żyć w pidżamie niż umrzeć w garniturze..."

Leo Galante
Forrest Gump to jest to !
Keep your friends close, but keep your enemies closer. - The Godfather
jigger88 napisał(a):
Forrest Gump to jest to !

To nie komedia,chyba że mówisz o jakiejś parodii.Sorka za OT :-/ .
"Wole żyć w pidżamie niż umrzeć w garniturze..."

Leo Galante
Forrest Gump jest wporzo.
Mówie prawde nawet kiedy kłamie.


Człowiek z blizną
Właśnie się zastanawiam na jakich kryteriach się opieracie, by stwierdzić iż Forrest Gump jest komedią... :shock:

@Topic:
  • Benny Hill
  • Monty Python
  • Straszny film 1
  • Date movie
  • Dumb & Dumber
  • i wiele innych filmów jest godnych uwagi ;)

// Poprawiłem listę ;) - M.
Obrazek
Nie wymienię tytułów, ponieważ było by tego zbyt wiele. Ogólnie podobają mi się komedie w których występują: Eddie Murphy, Chevy Chase, Louis de Funes, Martin Lawrence, Jim Carrey, Adam Sandler, Leslie Nielsen.
Jeżeli na dziś wieczór szukacie nie zobowiązującej rozrywki to proponuje włączyć Polsat o 22:05 gdyż emitowana będzie komedia pt. "Straż wiejska".

Film oglądałem kilka lat temu i muszę przyznać, iż jest to spora dawka amerykańskiego humoru w prawdziwym, starym stylu.
Moje ulubione komedie to kac vegas i jaja w tropikach
Better to die young, but with a pile of cash in your pocket.
Obstawiam całą serię "W krzywym zwierciadle", wszystkie filmy z udziałem Lelsiego Nielsena, Jima Carreya. Genialne jest także Jackass. :P
In God we believe.
In Metal we are.
In Mafia we play.
"Kevin sam w domu" ;-)
"Świat według Kiepskich"
"Niania"
"Pan i Pani Smith"
Wiele innych! ;-)

Pozdrawiam
Moje ulubione komedie to:

-Dr.Dolittle 1 i 2
-Ace Ventura ( z tego można się pośmiać ) :mrgreen:
-Bruce Wszechmogący ( ogólnie wszystko z Jimem Carey'em )
moje ulubione komedie to : Ali G Indahouse :mrgreen: (ten film naprawdę miażdży system)
Straszny Film
American Pie
Goście, Goście (ten zresztą też)
Głupi i głupszy
i wiele innych np. Filmy z de Funesem(Żandarm, Kapuśniak itp.), Sami Swoi i jakieś filmy z Nielsenem typu Szklanką po łapkach

Aha byłbym zapomniał: każda wypowiedź Jacka Gmocha i mecze Polskiej reprezentacji i klubów w Europejskich Pucharach :-)
'Masz pit bulla, który wygląda jak jamnik, gibasz się jak pi#%ny rezus, zachwycasz się panem Kunta-Kinte, marnujesz scieżkę towaru mojemu kumplowi, a na koniec puszczasz mi film o facecie w łódce

-No właśnie kim ty w ogóle k&^a jesteś, pajacu?'
Moim zdaniem, najlepsza komedia, jaką oglądałem w życiu to Superhero. W każdym momencie filmu przez 120 min śmiałem się i musiałem wycierać łzy :mrgreen: POLECAM!
Obrazek
cron