Najlepsze komedie

Straszny Film I i II
Człopaczki z Sąsiedztwa
Asterix i Obelix Misja Kleopatra
Super TATA
Click i Robisz to co chcesz(ogólnie większość filmów z Adamem Sandlerem)
Kac Vegas
Jaja w Tropikach(najlepszy moty soczek z foczek oraz spopielar) :mrgreen:
Komedia Romantyczna
Kick Ass
Goście, Goście I i II
Zoolander
Chłopaki nie Płaczą
Poranek Kojota
Miś
Seksmisja
Może coś z Jackiem Blackiem :-D
"Szkoła Rocka" , "Płytki facet" i "Tenacious D: Kostka Przeznaczenia" Genialne komedie ;-)
Świetne są filmy z Luisem de Funes'em, a także inne francuskie komedie, takie jak Anioł Stróż czy Goście Goście. Z polskich komedii, najlepsze moim zdaniem to Poranek Kojota, Chłopaki nie płaczą, Miś (a także Rozmowy Kontrolowane), Dzień Świra (choć to raczej dramat, a nie komedia) i Killer. Amerykańskie komedie mniej mi się podobają, ale naprawdę śmieszne były Ace Ventura - Zew Natury oraz Głupi i Głupszy.
TOP 3
:arrow: Przekręt,
:arrow: Porachunki
:arrow: Piątek
Potem - Poranek kojota, Chłopaki nie płaczą, Super zioło, Czas surferów, Życie Soul Plane: Wysokie loty, Rock'N'Rolla. Za dużo by wymieniać.
"Next time... There'll be no next time"
Miodowe lata.
Obrazek
Angel of Death
Najlepszą komedią, jaką widziałem, był film Drakula: Wampiry bez zębów, z Leslie Nielsenem w roli samego Drakuli. Film w reżyserii Mela Brooksa. Polecam również inne filmy tego reżysera, jak Młody Frankenstein, Być albo nie być, Historia świata: Część I, Płonące siodła czy też Nieme kino. ;-)
Straszny film
Kac Vegas
Obrazek
Ace Ventura
Straszny Film
Zoolander
Kac Vegas
A siódmego dnia Bóg stworzyl Google i powiedzial szukajcie a znajdziecie
To ja odświeżę.
Bardzo lubię polskie komedie(Chłopaki nie płaczą, ostatnio poranek Kojota na TVN leciał), filmy z Jimem Carrym. Ostatnio oglądałem Kac Vegas, Harold & Kumar go to white castle i 2 część tego filmu.
allo Allo moj ulubiony serial :-o a film hmm... Naga Broń :-D 3 części stare ,ale doby humor-

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Wybiorę najlepsze komedie. Ale za to takie na których każdy zdrowy i niezdrowy człowiek się śmieje:

1. Jaś Fasola
2. Jaś Fasola
3. Jaś Fasola

....

552. Jaś Fasola ever
Obrazek
Potrzebuje kilka komedii romantycznych na ten weekend. Co proponujecie?
Nieśmiertelna "Pretty woman", "Sposób na teściową" , "Brzydka prawda", "Nadchodzi Polly". Tyle na chwilę obecną przychodzi mi do głowy.
Obrazek
Najlepszą komedią jest american pie(w szczególności 1,2,3) i bez gadania :-D
http://westside.npx.pl/news.php
Goście Goście - O rany,można się posikać ze śmiechu :lol:
Obrazek
cron