Na jakie gry czekacie?

Oczywiście Xbox 360 :)
PS.
Również tego nie popieram ale cóż.. Zostałem zmuszony do zagrania w taką nowość :) :P
"To ciach babkę w piach... A teściową w klatkę piersiową."
Nowe info o L.A. Noire z GOL'a

Redakcje zachodnich serwisów internetowych dotarły do najnowszego, marcowego numeru magazynu Game Informer, wchodząc tym samym w posiadanie pierwszych konkretnych faktów na temat L.A. Noire – dotąd bardzo tajemniczej, sandboksowej gry akcji studia Team Bondi, powstającej we współpracy z Rockstar Games.

Akcję L.A. Noire zdecydowano się osadzić w 1947 roku w Los Angeles. Będziemy mieć tu zatem do czynienia z grą, w której przemierzymy wzdłuż i wszerz istniejącą w rzeczywistości metropolię – przy czym twórcy obiecują odwzorowanie jej w niezwykle dokładny sposób. W przeciwieństwie do choćby Grand Theft Auto nie będzie to również tytuł przepełniony akcją, strzelaninami oraz pościgami. Choć oczywiście i te znajdą się w L.A. Noire, aczkolwiek jako element fabuły, a nie jako bezcelowa 'rozwałka'.

W L.A. Noire przejmiemy kontrolę nad Colem Phelpsem – funkcjonariuszem skorumpowanej policji miasta Los Angeles, starającym się wymazać ze swej świadomości tragiczne wspomnienia z czasów II wojny światowej. Phelps, wzorowo wykonujący swoje zadania, bardzo szybko awansuje do roli detektywa pracującego w wydziale zabójstw, zaliczając po drodze m.in. służbę w drogówce.

Mechanika rozgrywki zaproponowana przez twórców z Team Bondi oraz opisana przez redaktorów Game Informera będzie kolejnym elementem odróżniającym L.A. Noire od takich marek, jak wspomniane już GTA, czy też Mafia. Zabawa w największej mierze polegać będzie bowiem na prowadzeniu śledztw – przeszukiwaniu miejsca zbrodni, zbieraniu dowodów i łączeniu faktów, prowadzeniu rozmów ze świadkami, a także przesłuchiwaniu podejrzanych. Dialogi będą realizowane w podobny sposób, co w przypadku Mass Effecta. Gracz będzie zatem wybierać spośród kilku opcji dialogowych, dążąc do celu na różne sposoby.

Będziemy mieć tu zatem do czynienia ze stylem rozgrywki przywodzącym na myśl np. Heavy Rain (np. drobiazgowe przeszukiwanie miejsc zbrodni), tyle że w przypadku L.A. Noire rozwiązanie danej sprawy będzie wymagać od gracza zdecydowanie większego wysiłku. Sprawę utrudni dodatkowo fakt braku dostępu do futurystycznych gadżetów, mogących ułatwić cały proces.

L.A. Noire ma zrewolucjonizować sposób realizacji nagrań z udziałem prawdziwych aktorów. Z opisu redakcji GI wynika, że ekipa Team Bondi wykorzystała w tym celu specjalny system kamer. Aktorzy wypowiadali swoje kwestie w pełni ucharakteryzowani, a wspomniane kamery rejestrowały ich każdy, nawet najmniejszy gest i ruch. Obraz był automatycznie przetwarzany i implementowany do gry, ułatwiając w ten sposób pracę animatorom. Dzięki temu mimika twarzy gra w L.A. Noire ogromną rolę - gracz jak detektyw może odczytywać z reakcji i tzw. 'mowy ciała' przesłuchującego czy kłamie, czy też mówi prawdę.


Brakuje mi tylko info o wydaniu na PC :]
Szału nie ma... Aczkolwiek jeśli fabuła byłaby bardzo dobra to byłbym skłonny zaopatrzyć się w tą grę. Klimat wydaje się, że będzie fajny. Lata 40 i 50.
Obrazek
Oby więcej gier z akcją w latach 30., 40., 50. Teraz ich jest niestety jak na lekarstwo.
Dokładnie. Takich gier jest jeszcze mniej niż jak na lekarstwo. Mafia, Ojciec Chrzestny I i II i z tych lepszych to chyba tyle jeśli chodzi o takie klimaty... No i oczywiście Mafia II rzecz jasna, więc będą 4 gry, z czego tamte dwie OC to bardzo średnie, żeby nie powiedzieć po prostu słabe.
Obrazek
Ja osobiście czekam na Mafię II i Mythosa (http://www.mythos.com)
ProGlitcherPL On YouTube | World War II Mod on MODDB | Blog Cukra
Mafioso napisał(a):
Oby więcej gier z akcją w latach 30., 40., 50. Teraz ich jest niestety jak na lekarstwo.


Ja sobie z tego oczekiwania zagram w Jacka Orlando.
Póki co czekam na:
- Mafia 2 (premiera maj/czerwiec)
- Bad Company 2 (4 marca)
- Assassin's Creed 2 (4 marca)
- F1 2010 (ale coś cicho o niej, a premiera ma być podobno w kwietniu :D)
- Episodes from Liberty City (końcówka marca)
- Splinter Cell Conviction (19 kwietnia)
- Lego Harry Potter Years 1-4 (maj)
- Medal of Honor (październik)
- Wiedźmin 2 (końcówka roku)

Do tego:
- NfS: Shift
- Company of Heroes: Chwała bohaterom
- Batman: Arkham Asylum

No 1 tytuł już z mojej listy mam, ale dochodzi do tego Batman, bo dowiedziałem się, że będzie w Premium Games :P
http://gameplay.pl/barth89 | https://www.facebook.com/barth89pl <-------- ZAPRASZAM :)
Podsumowałem wszystko i czekam na:
-Battlefield:Bad Company 2
-Metro 2033
-Medal Of Honor
-Mafia 2 ofc.

I tyle,jak coś sobie przypomnę to dodam :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ave Metal!
Jestem Ateistą!
Zostaw Gadu-Gadu, przejdź na Obrazek AQQ
Jak na razie czekam na:
Mafia 2 ofc
Alan Wake
Metro 2033
Bad Company 2

i ciekawe kiedy dojdzie ME2- póki co czekam :D
jak na razie to tyle, jak sobie coś przypomnę, albo coś mnie bardzo zainteresuje to napiszę ;)
Tytuł tej wiadomości musi podziałać jak zimny prysznic na wszystkich pecetowców oczekujących od kilku ładnych lat na premierę gry Alan Wake. Microsoft oficjalnie uciął wszelkie spekulacje – nowy tytuł studia Remedy jest xboksowym exclusive’em. I dotyczy to wszystkich możliwych platform.

Przedstawiciel Microsoftu powiedział podczas imprezy X10: „Niektóre gry bardziej pasują do intymnej atmosfery PC, a w inne lepiej się gra na kanapie przed wielkim telewizorem. Dojrzeliśmy do takiej decyzji, że najlepszym sposobem zapoznania się z Alanem Wake’iem będzie zagranie w niego na platformie X360 i skupiliśmy się na stworzeniu exclusive’a na tę konsolę. Zarówno Microsoft jak i Remedy mają długą historię tworzenia gier na PC. Ta decyzja jednak była związana z chęcią dopasowania tej konkretnej gry do właściwej platformy.” W świetle doniesień ze wspomnianej imprezy X10, na której ujawniono majową datę debiutu gry oraz ujawnionej zawartości edycji kolekcjonerskiej, wieść ta wygląda na ponury żart. Szczególnie, że Jiker w swojej wiadomości napisał o rychłym przedstawieniu informacji na temat pecetowej edycji dzieła. Szkoda, że informacje wypłynęły tak szybko i są tak niepomyślne.

Od samego początku mówiło się, że Alan Wake zawita również na komputery osobiste. Z czasem okazało się, że konsola Microsoftu stanie się docelową platformą dla tej gry, ale czy naprawdę firma zgodzi się zrezygnować z dodatkowego (nawet jeśli będzie on niewielki) zysku w postaci wypuszczenia tytułu również na PC?



GOL

:-/ :-/ :-/ :-/ :-/
Mnie tam jakoś Alan Wake nie interere :-D
Sam czekam na trzy tytuły
Heavy Rain
L.A Noire
Mafia 2

Potem już chyba kończe z grami na zawsze :P
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
Zaktualizuje swoją listę:

- Just Cause 2 [PC]
- Episodes from Liberty City [PC]
- Mafia 2 [PC]
Obrazek
Póki co czekam na:
- Just Cause 2
- Mafia 2 (premiera 27 sierpnia)
- Bad Company 2 (4 marca)
- Assassin's Creed 2 (4 marca)
- F1 2010 (wrzesień 2010)
- Episodes from Liberty City (16 kwietnia)
- Splinter Cell Conviction (26 kwietnia)
- Battlefield 1943 (20 maja)
- Medal of Honor (październik)
- Call of Duty 7 (końcówka 2010)
- Wiedźmin 2 (I kwartał 2011)
- Battlefield 3 (gdzieś w 2011)

Do tego:
- NFS: Shift
-Company of Heroes: Chwała bohaterom (kiedy będzie w eXtra Klasyce)
- Batman: Arkham Asylum (jakoś w wakacje kupię)

Małe uaktualnienie :) Dochodzi JC2 i usuwam Lego Harry Potter (wolę książki).

edit. I doszło Bad Company 2 :P

edit 2. Mam już Assassin's Creeda 2 :P + muszę się pochwalić - udało mi się kupić nowiutkiego Diablo 2 z Platynowej Kolekcji :P

Wszystkie przekreślone już mam :P
http://gameplay.pl/barth89 | https://www.facebook.com/barth89pl <-------- ZAPRASZAM :)
cron