Na jakie gry czekacie?

mat30 napisał(a):
GTA V na PC

No to niebawem się doczekasz :-)


Ja aktualnie czekam na Enemy Front które ma wyjść na dniach:



Po niesławnym City Interactive jak i po samym trailerze nie spodziewam się czegoś bardzo wybitnego, ale fajnie gdyby temat Powstania Warszawskiego został tutaj poruszony poważnie ;-)
Enemy Front już wyszło :D Naprawdę fajna gra.
Ja czekam na Gta 6,gdyż 5 jak dla mnie za krótka :)
"Gniew jest krótkim szaleństwem"-Horacy ;-)
Enemy Front mam już za sobą. Było jednak jak się spodziewałem. Gra nie wnosi nic rewolucyjnego na rynek FPS-ów (chociaż i tak tego nie oczekiwano) Misje nie są aż tak epickie jak np. w nowym Wolfenstein'ie, grafika jak i fizyka nie powalają, zaś historia nie została opowiedziana tak, jak po cichu liczyłem. Mimo kilku wad Enemy Front uważam za dobrą pozycję. Naprawdę miło spędziłem przy niej kilka ładnych godzin. Jej największym atutem jest oczywiście swojski klimat odczuwalny w kilku misjach. Miło było odwiedzić charakterystyczne miejsca Warszawy w grze komputerowej. Za stosunkowo niską cenę otrzymujemy dosyć solidny produkt. Jedyną rzeczą, której mógłbym się bardziej przyczepić to ZAKOŃCZENIE. Pozostawia ono bardzo duży niedosyt :-| Pomijając jednak ten aspekt i biorąc pod uwagę, że grę stworzyli głównie polscy programiści muszę ją jak najbardziej polecić ;-) Za 60 zł możemy pobawić się z nazistami przez kilka godzin, jak i również dowiedzieć paru ciekawych rzeczy o Powstaniu.


Teraz czekam tylko na dwie gry, które mają ukazać się już niebawem. Pokładam w nich ogromną nadzieję:



Część trzecia mojej ulubionej, legendarnej już przygodówki The Longest Journey, Najdłuższa Podróż Premiera Listopad 2014

oraz


Następca kultowego Neverhood'a - Starym wyjadaczom chleba chyba nie trzeba przedstawiać :-) Premiera Listopad 2014

Jeżeli jesteście fanami gier przygodowych point&click, a nigdy nie słyszeliście o powyższych produkcjach, gorąco zachęcam do nadrobienia zaległości ;-) Jeżeli cenicie w grach szczególnie dozę fabularną, z pewnością Najdłuższa Podróż przypadnie wam do gustu.
Ja jako kibic Borussi Dortmund czekam z niecierpliwością na FIFĘ 15. Bardzo chciałbym zakupić tą pozycję. Mam tylko nadzieję, że moje fundusze mi na to pozwolą ;-)
Obrazek They never fight alone...
Już pisałem o tym, że czekam na ten tytuł, ale teraz podjarałem się jeszcze bardziej, gdyż pojawił się pierwszy trailer :

Starcraft 2 : Legacy of the Void



Szykuje się epicki finał :-)

Do swojej listy dopisuję również Dragon Ball : Xenoverse. Już dawno chciałem pyknąć w DB na PC, teraz będę miał okazję. Warto czekać, szczególnie że sam Akira Toriyama trzyma pieczę nad projektem.
muore il bandito, la mafia vive
- Resident Evil Revelations 2. Może nareszcie twórcy pokażą , że nadal są zdolni robić ciekawe survival horrory , a nie odgrzewać kotlety :D
Mam nadzieje , że będzie naprawdę dobry. Na dodatek polska premiera wybija w moje urodziny.

- Jak kolega wyżej także wyczekuje na Dragon Ball'a , który już niebawem będzie dostępny u nas.
Obrazek


Polecam!!!!!
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
Jak na razie najbardziej oczekiwaną przeze mnie grą (poza Mafią III) jest Just Cause 3.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
cron